Skoči na vsebino

Kawasaki Z 636


johan

Priporočene objave

ne pozabit da to kar se dogaja ni pravilo! Pac je mel smolo, da ga je en povrsen mehanik skup sestavljal.

J: Da ti pa je sipico zlomilo, pa je sigurno kriv prvec zategnjen vijak. Enak problem sem mel jaz na prejsnjem motorju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

J, navadi se, japonci niso BMW (da ne bo pomote: italjani so še manj... :D). Zgleda da imaš zdaj le dovolj zategnjene vijake, da plastika poka ....

Meni sta se pri kawi zlomila že dva vijaka. Nazadnje vijak, ki privija tank na okvir (zgoraj). Malo privil in... krc.. vrtalnik v roke pa smo ga dobili ven. Privijal nisem močno, pri bemflu sem vedno uporabil precej večji moment. Švoh material.

Andrej

Popravljeno . Popravil andrej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah ne, sploh ni problem! Sem imel x Japov in samo en BMW motor! Sem imel Kawa zx10, in z njo nobene probleme! Niti ne iščem nasvetov, pač pa objavim shithouse, ki/če se mi zgodi! Vse v dobri veri, da komu mogoče pomagam pri odločitvi/neodločitvi nakupa ali koriščenja uslug pri tukaj ali tam!Lp. J.

Končno mnenje je, da so ga šlampasto dali skupaj, potem se verizno pojavljajo ostali problemi!

Popravljeno . Popravil J
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Evo šele danes dal akrapovič carbon slip-on gor. WOW! kakšen fantastičen bas, celo na mestu basira kot 1000. Šraufi so (vsaj zaenkrat) nehali odletavat (knock wood!). Obenem, da ne hodim v drugo temo, priporočam GDmotors Koper za vse vaše moto servise, akrapoviče, Kawa, Honda, HD itn...še plačal nisem, mi rekel "boš drugič"! Jah nič, še demfer za balanco dam gor, odbijem tisto butasto strehco vzadaj in bo mogoče še kdaj podoben motorju!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

@J: a si ti z škofjeloškega konca, tam se skor vsak dan skoz pelem (z avtom) in me že nekičasa rajca ena črna ninja in zadnje dni opažam da ji je mutiral glas in počrnel auspouh ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@J: a si ti z škofjeloškega konca, tam se skor vsak dan skoz pelem (z avtom) in me že nekičasa rajca ena črna ninja in zadnje dni opažam da ji je mutiral glas in počrnel auspouh ;)

Ta črna ninja je naprodaj, z "basom" ali brez... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:o Kdo, kje, kaj...? :D Ne, jaz sem na primorskem!

...je pa črna z počrnelim auspuhom!

Vse je naprodaj, vedno!.......moja jeseni ;)

... basom vred

Popravljeno . Popravil J
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 1 mesec pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

mi lahko kdo pove koliko bi se gibala priblizn cena za kawasaki ninja 636 r letnik 2003 okoli 5.000km in z še originalnimi pnevmatikami, motor je naj bi bil nov in se v garanciji

lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi lahko kdo pove koliko bi se gibala priblizn cena za kawasaki ninja 636 r letnik 2003 okoli 5.000km in z še originalnimi pnevmatikami, motor je naj bi bil nov in se v garanciji

lep pozdrav

10 ali 15 procentov manj, kot stane nov letnik 2004 z 0 kilometri in prvimi gumami :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

letnik 2004 je cca 2.250.000, po moje 2003 cca 2.000.000, jst sem dobil za svojega tolik in je bil na tleh(popisan in popravljen), prevozenih 7000 km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok hvala, se prav ce bi bla cena 1.800.000,00 SIT bi bil to ze zelo ugoden nakup?

Pripelji kakega kolega, ki se spozna na motorje da motor dobro pregleda, najbolje kakega mehanika Kawasakijev. Ker tale cena je že res malce sumljiva... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

mi lahko kdo prosim pove kako zx636 najlazje spravit na zadnjega, gre lahko samo lepo z gasom al se je treba še kaj matrat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!