Skoči na vsebino

Arai čelade


robberrt

Priporočene objave

Sem pa slišal, da postane hudo prijazen šele, ko vidi denar v roki (gorenjski sindrom PRESS) ... :)

A niso vsi :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj sem sel mal gledat, da bi si kupil ARAI celado. Ker sem ze enkrat lani vozil proti kranju po cesti iz smlednika in videl napise ARAI v izlozbi v hiso mimo katere gre pot, sem sel najprej tja. Sel sem bolj informativno, da vidim ce so celade drazje tle kot v Hein gericke.

Okrog 1300 je blo zaprt in vse prazno.

Prov sem si rekel, bom pac se kdaj prisel, ampak glih pretegnil se pa tut ne bom, sej se nikol nisem videl da bi blo odprto. In sem sel v KR na caj in mal cital in okrog 1500 sel nazaj proti LJ. Se mal sem razmisljal ce bi sploh sel tm mim, sej bo itak zaprt sem si rekel, ampak po eni poti morm it nazaj in ker MRZIM betonsko cesto med kranjem in medvodami sem sel pac tam. In je blo odprt, ker so glih dobil posiljko.

Notri ful prijazen gospod. Povem da me zanima ARAI ASTRO/J ARROW BLUE Medium velikosti, pri cemer sem se povsem zavedal, da verjetno ni nobene sanse, da bi imel ravno ta model na zalogi. Ampak vsaj tko, da vem kolk casa traja ce ga naroci in kolk denarja to stane (v HG za primerjavo preracunano v tolarje pride ta celada okrog 170.000SIT)

In glej ga zlomka, clovek ima natancno to celado (poleg gomile drugih seveda). Mi jo da za probat, jest sem instantno navdusen, ampak skepticen zarad cene, ki je se ne vem. Vprasam kolk stane in clovek mi pove, da je dobil sele prvo posiljko letos in da so to v bistvu salonski primerki, tko da mi jo lahko da bolj poceni, ampak da bi blo fajn da jo kupim zdej, ker pol pac grejo. Pove mi da mi jo proda za 120.000 (50.000 popusta!) Jest vprasam ce vzame kartico (ker nisem mel tolk dnarja s sabo), pove da ne ker je v bistvu distributer za SI in da naceloma niti ne prodaja na drobno, da jo pa lahko zaaram. Kar tut nardim in se zmeniva za danes.

Danes cloveka poklicem, se zmeniva, da pride trgovino odpret (zame - cool) in da mi bo dal celado.

Pridem tja in clovek si je vzel dobro uro casa, da mi je razlozil VSE o moji celadi. Pokazal mi je prerez notranjosti, na zalogi je imel razsute celade drugih proizvajalcev, da sva lahko primerjala trdnost, strukturo, notranjo zgradbo ipd. Natancno mi je razlozil vse prednosti skoljke, notranje pene, zracenja itd, itd.

Ko sem ga pohvalil za velik trud (sem vse prevec navajen, da ti ljudje dajo tist po kar si prisel in pol cakajo da se spokas), je rekel, da si on obvezno vzame vsaj pol ure casa za vsako stranko ki kupi ARAI celado, ker ce kupujes ROLLSA, pol dobis tut tako obravnavo. In men so sli skoz glavo vsi momenti, kjer sem ljudem puscal bajne denarje (nenazadnje tut dnar za motor) pa so me bolj ko ne metal iz trgovin. Mislim CARSKO.

Prej sem vedel, da so ARAI celade dobre, zdej pa vem zakaj. Ampak ne bom tlele nabijal in zarad pravil motosveta tut ne bom objavil naslova al pa telefonske od cloveka, seveda jo pa lahko dobite po PM.

Ma se kar nekaj celad ARAI iz celotne njihove palete, lahko jih dobite precej bolj poceni, dokler se so in ce vas je taka celada kdaj mikala, pol je ta clovek pravi naslov. Ker prodaja s srcem. Edin to je, da so vsi ti primerki velikosti M.

Ce koga slucajno zanimajo konkretne prednosti teh celad, pa nej vprasa, zdej o tem neki vem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ledeni, zakaj je bilo pa to potrebno, pa saj vsi znamo čitat in vemo, da si daveov zapis samo prenesel v pravi topic? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pi*da,ste zdej srecni?! :evil:

Seveda. Ponavadi si ravno najbolj kvalitetne poste takole skopiraš in potem te vsi spoštujejo mi se pa čudimo zakaj... :twisted: :P :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

noiš čelado velikosti XXXL?

Da. Trenutno na moji črni kahli piše

HJC CL-10 XXXL

Iščem pa Arai Signet/GT XXXL.

Vse drugo doslej je bilo premajhno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pi*da,ste zdej srecni?! :evil:

Don´t ever assume..... ´couse you´re making an ASS out of U and ME. :twisted:

Sam mal smo se hecal, no.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

XXXL?

Za tako spoštljivo kapaciteto možganov pa res rabiš dobro čelado :twisted:

Niso možgani veliki, ampak nosna in ustna votlina, pa debele in trde kosti po mojem :) Sicer pa -->saj veš, dinozravri so imeli za grahek velike možgane :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

XXXL?

Za tako spoštljivo kapaciteto možganov pa res rabiš dobro čelado :twisted:

Niso možgani veliki, ampak nosna in ustna votlina, pa debele in trde kosti po mojem :) Sicer pa -->saj veš, dinozravri so imeli za grahek velike možgane :D

Že, že. Ampak dinozavri so izumrli, ker se niso merkal.

BOL VELIKA ČELADA, KOT NOBENA ČELADA :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

lepo prosim za nasvet, glede ARAI čelade QUANTUM F - replica haga (na sliki!!)

kupujem novo čelado pa se mi je ponudila prilika glede omenjene araike, pa me zanima če je cena 375 evrov, ugodna cena, al se splača kaj drugega poiskat?!

letnik modela mi je neznan..mislim pa da ima že par let za sabo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo prosim za nasvet, glede ARAI čelade QUANTUM F - replica haga (na sliki!!)

kupujem novo čelado pa se mi je ponudila prilika glede omenjene araike, pa me zanima če je cena 375 evrov, ugodna cena, al se splača kaj drugega poiskat?!

letnik modela mi je neznan..mislim pa da ima že par let za sabo

Ne razumem...

Ti rabis novo celado in bi rad kupil rabljeno?

Ali pa se je ta poslikava na temu modelu pojavila pred nekaj leti?

Drugace se mi tudi za novo zdi cena kar ok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čelada je nova!!! v trgovini!!! je pa star model po moje.... baje da quantum f modela ne bo(ali ni) več, namestil ga je astro j!?

obvezno jo probaj, mej jo dalj časa na glavi! jaz sem probal ta model, pa me je začela po 5 minutah glava bolet, očitno ni za mojo bučo narejena. drugače pa more letnik izdelave bit napisan nekje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čelada je nova!!! v trgovini!!! je pa star model po moje.... baje da quantum f modela ne bo(ali ni) več, namestil ga je astro j!?

Astro/J model je obstajal ze lani...

Sem prelistal letosnji katalog od Arai, pa pri Astro/J nic ne omenjajo, da bi nadomestil quantum...

Res je tudi, da Quantum modela ni v katalogu...

Vsekakor pa ful priporocam Arai. Ko jo bos mal nosil (ce ti bo seveda prav - kot pravi Pervy) bos dojel zakaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!