Skoči na vsebino

Arai čelade


robberrt

Priporočene objave

Ker je dirkalna ima optimizirano zračenje, kar pomeni tudi več/večje odprtine in posledično več zvoka itd ... torej glasnosti.

:grim točno tako :grim

@Tomba: da ti le služi namenu .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, jaz v bistvu upam, da nikoli ne bo služila namenu :blink:

:slap:

Jest pa upam, da bo vedno služila svojemu namenu (zaščiti tvoje betice), pa da ne boš nikoli preizkusil njene varnosti (a bo zdej vredu) :)

Popravljeno . Popravil Brdaus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap:

Jest pa upam, da bo vedno služila svojemu namenu (zaščiti tvoje betice), pa da ne boš nikoli preizkusil njene varnosti (a bo zdej vredu) :)

:) no te pa tak, če smo čisto tehnični... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Ti bom že dal condor :blink: !Kakor jaz vem imaš quantum :rtfm: .Mal poglej drugič.Bova probala s čepki jutr. :inlove:

Pa sej veš najdražji :wub: koliko ponavadi poslušam :rolleyes: sem vidla ja da imam quantum.. pa spet sva pozabila probat čepke.. sem se spomnila na to spet šele takat ko me je začel bolet ušes.. :unsure: gremo ta vikend spet probat če me bodo spet bolele ušesa???? :hmm: :lol1: :inlove:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Oj!

A lahko, kdo na podlagi lastnih izkušenj ali morda kakega testa pove katera čelada je tišja xr1000 ali rx7 corsair??????

Xr 1000 mi je kr glasna, pa me zanima kako je z rx7 ki je še nisem preizkusil, se pa odločam za nakup nove zato sprašujem. :hmm: :hmm:

Lp; Zx_R

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Mam problem z Araiko :unsure:

No, bol z muho :evilgrin: ki jo ze eno sezono vozim v zgornjem zracniku.

Do nje ne morem nikakor, niti z zobotrebcem.

Zračnk je priliman in ga ne upam kar odtrgat, a je kdo ze reševal podobno težavo?

Rx-7 je pa celada...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam problem z Araiko :unsure:

No, bol z muho :evilgrin: ki jo ze eno sezono vozim v zgornjem zracniku.

Do nje ne morem nikakor, niti z zobotrebcem.

Zračnk je priliman in ga ne upam kar odtrgat, a je kdo ze reševal podobno težavo?

Rx-7 je pa celada...

Pihni s kompresorjem ;) Do sedaj se je tale muhca že mal "posušila" :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Arai je zakon - Pintar je pa nadzakon.Res tako posloven in kvaliteten servis je tista pika na i.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Arai je zakon - Pintar je pa nadzakon.Res tako posloven in kvaliteten servis je tista pika na i.

K sm šu jest prvič do g.Pintarja, mi je že na daleč lajal, da on nič ne prodaja... OK, sej bom samo mal pogledal.

Po kaki uri debate mi je že ponujal 10% popusta :lol1: Tale majstr se tut men dopade :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
Mam problem z Araiko :unsure:

No, bol z muho :evilgrin: ki jo ze eno sezono vozim v zgornjem zracniku.

Do nje ne morem nikakor, niti z zobotrebcem.

Zračnk je priliman in ga ne upam kar odtrgat, a je kdo ze reševal podobno težavo?

Rx-7 je pa celada...

Je prlimano z takšnim silikonom, ki se ne posuši in je večno lepljiv.

Sem samo malo bolj na silo odlimal spucal ter pritisnil nazaj.

Drži...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mokro cunjo čez zraćnik oziroma muho navlažit. Notranjo oblogo dol vzet in s kompresorjem spihat - iz notranje strani navzven - tam kjer so luknje za pretok zraka. Nasvet by Pintar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ker jo maš ti še niso zato najboljše

Ne.. najboljše so zato, ker jo imam jest :naughty:

OK, no.... ARAI so ene najboljših čelad. A bo zdej uredu? @Raikonen: če ti sede čelada na glavo, kot se zagre, kupi :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ker jo maš ti še niso zato najboljše

ne ne, poglej malo razne teste po internetu, izdelovanje teh čelad itd... sicer pa tut cena nekaj pove, ker ponavadi za ceno stoji kvaliteta, malo dnara pa pač malo muzike :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam en malo starejši model caberg čelade pa mislite da bi se v orginalnem servisu dala nabavit nova sprednja šipica(ker je čisto zlizana) :unsure: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
mene pa zanima če so arai čelade kvalitne in vredne za kupit :unsure:

Arait čelade se uvrščajo v sam vrh po kvaliteti varnosti ipd. Seveda je temu primerna tudi cena. So si pa verjetno vse čelade dandanes precej konkurenčne. V kolikor pa imaš malo bolj čudno betico pa ti bo Arai tudi zelo všeč, saj je zelo prilagodljiva čelada. Če ti lepo sede na glavo boš pač plačal in bo bila vredna nakupa. Zaenkrat so čelade še vedno bolj ugodne kot after-market glave. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Arait čelade se uvrščajo v sam vrh po kvaliteti varnosti ipd. Seveda je temu primerna tudi cena. So si pa verjetno vse čelade dandanes precej konkurenčne. V kolikor pa imaš malo bolj čudno betico pa ti bo Arai tudi zelo všeč, saj je zelo prilagodljiva čelada. Če ti lepo sede na glavo boš pač plačal in bo bila vredna nakupa. Zaenkrat so čelade še vedno bolj ugodne kot after-market glave. :rolleyes:

Stari daj raje par evrov več za "araiko",pa te ne bo bolel vrat sinuse boš imel zdrave

pa še glavo boš imel na varnem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimam se za repliko od hopkinsa

se jo da ket vidt,jo ma že kakšn zastopnik?

Jaz bi rekel da še nimajo nikjer, bil sem recimo v torek pri Vombergerju pa še nič ne vejo o RX-7 GP....tako da pomoje je pri nas letos še ne bo. :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!