Skoči na vsebino

Zavarovalnice (vse o zavarovanju, odškodninah, AO+, kasku, AXA asistenci),


FP

Priporočene objave

Pravkar, DAMI34 pravi:

je bila pa dnevna odškodnina (do 200dni bolniške)

bolniške ali ležanja v bolnišnici? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, motozajebant pravi:

bolniške ali ležanja v bolnišnici? 

bolniške

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekdo je zgleda zelo zavarovan ..

Ne krši in ne boš kaznovan..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

1254814681_SavaBMW.thumb.jpg.5533df4ae804c6fc0a15bb95c89bdcf5.jpgVidim, da vas je kar nekaj zavarovalniških svetovalcev tukaj, rabim novo polico, poglej in javi za koliko me nategujejo :)

Popravljeno . Popravil jevi
Popravek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, jevi pravi:

1254814681_SavaBMW.thumb.jpg.5533df4ae804c6fc0a15bb95c89bdcf5.jpgVidim, da vas je kar nekaj zavarovalniških svetovalcev tukaj, rabim novo polico, poglej in javi za koliko me nategujejo :)

tudi agenti so med nami. Tudi v tej temi pišejo. Zihr ti kdo naračuna kako ponudbo. @J.a.m.e.s  , @bambi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprasanje; pred kaksnim tednom sem imel lazjo prometno nesreco z motorjem, sem pa zavarovan AO+. 

Tezjih podkodb kot zlom, raztrganine nisem imel. Udarci na dolocenih mestih, otekline, potplutbe in delovna nezmoznost za vsaj 2 tedna.

Izkusenj s tem nimam, me pa zanima, ce zavarovalnica izplaca kaksno odskodnino?

Se priporocam za odgovore.

Popravljeno . Popravil spartanbp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, spartanbp pravi:

Vprasanje; pred kaksnim tednom sem imel lazjo prometno nesreco z motorjem, sem pa zavarovan AO+. 

Tezjih podkodb kot zlom, raztrganine nisem imel. Udarci na dolocenih mestih, otekline, potplutbe in delovna nezmoznost za vsaj 2 tedna.

Izkusenj s tem nimam, me pa zanima, ce zavarovalnica izplaca kaksno odskodnino?

Se priporocam za odgovore.

Ao+ krije škodo, če si ti kriv. Odvetnik ti običajno vzame 10% ali manj, zakaj pa ne bi dal zahtevka.

Bolečine, itd, ti bo že on povedal. Zgubit nimaš kaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, spartanbp pravi:

Vprasanje; pred kaksnim tednom sem imel lazjo prometno nesreco z motorjem, sem pa zavarovan AO+. 

Tezjih podkodb kot zlom, raztrganine nisem imel. Udarci na dolocenih mestih, otekline, potplutbe in delovna nezmoznost za vsaj 2 tedna.

Izkusenj s tem nimam, me pa zanima, ce zavarovalnica izplaca kaksno odskodnino?

Se priporocam za odgovore.

Meni je bilo razloženo. Če si padel ali imel prometno nesrečo z motorjem, moraš priložiti zdravniški list. Na njem mora pisati kaj se ti je zgodilo. Torej padel si ali imel prometno nesrečo v kateri si sam kriv. Zdravnik baje mora po službeni dolžnosti obvestiti policijo, kaj se ti je zgodilo in policija ti izda plačilni nalog. Ogrožanje varnosti v prometu. Ti pa nato dobiš še denar od zavarovalnice.

Če nisi navedel, da se ti je to zgodilo z motorjem, verjetno ne boš dobil nič. Ampak vseeno preveri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 19. 6. 2020 ob 8:41, jevi pravi:

1254814681_SavaBMW.thumb.jpg.5533df4ae804c6fc0a15bb95c89bdcf5.jpgVidim, da vas je kar nekaj zavarovalniških svetovalcev tukaj, rabim novo polico, poglej in javi za koliko me nategujejo :)

kuk pa si ti star...ene zavarovalnice imajo določen popust še na starost voznika...povej naj te ne bo strah....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, cisco pravi:

kuk pa si ti star...ene zavarovalnice imajo določen popust še na starost voznika...povej naj te ne bo strah....

Okoli 40 :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, jevi pravi:

Okoli 40 :)

kar ostan na Savi...na Triglavu je dražje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Zdravo.

Je tukaj kakšen Triglav zav. agent?

Zanima me cena zavarovanja(osnovno, AO+)
Za motor letnik 2003, 650ccm, 53kwh.

Star sem 30 in sem 6 premijski razred.

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 21. 6. 2020 ob 18:37, KARMEN1 pravi:

Kakšno zavarovanje pa imaš sklenjeno?

AO+

Ob 21. 6. 2020 ob 20:15, Scarabeo 500 pravi:

Meni je bilo razloženo. Če si padel ali imel prometno nesrečo z motorjem, moraš priložiti zdravniški list. Na njem mora pisati kaj se ti je zgodilo. Torej padel si ali imel prometno nesrečo v kateri si sam kriv. Zdravnik baje mora po službeni dolžnosti obvestiti policijo, kaj se ti je zgodilo in policija ti izda plačilni nalog. Ogrožanje varnosti v prometu. Ti pa nato dobiš še denar od zavarovalnice.

Če nisi navedel, da se ti je to zgodilo z motorjem, verjetno ne boš dobil nič. Ampak vseeno preveri.

Policijski zapisnik je, to ni tezava.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, spartanbp pravi:

AO+

Policijski zapisnik je, to ni tezava.

potem imaš dokaz, katerega moraš tudi priložiti h zahtevku.

Sedaj res predlagam dobrega odvetnika za poškodbe, da ti vsaj pove, kaj lahko iztrži.

Za nekaj iztržiti, je potrebno priložiti (itak ti bo odvetnik povedal) vso zdravstveno dokumentacijo, torej če si bil v bolnišnici, pa slikan itd moraš tam zaprositi tudi za slike, izvide so ti itak dali. Spravljaj vse.

Če si glumac lahko še mal stvari napihneš :P 

v osnovi pa AO+ ni tako natančno določen kot pa kako nezgodno zavarovanje, še vedno pa zna biti, da te bo pregledal njihov cenzor, spet pravim, je zlo odvisno, kake poškodbe so nastale, ker če je samo nekaj bušk, boš težko kaj izterjal. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, DAMI34 pravi:

potem imaš dokaz, katerega moraš tudi priložiti h zahtevku.

Sedaj res predlagam dobrega odvetnika za poškodbe, da ti vsaj pove, kaj lahko iztrži.

Za nekaj iztržiti, je potrebno priložiti (itak ti bo odvetnik povedal) vso zdravstveno dokumentacijo, torej če si bil v bolnišnici, pa slikan itd moraš tam zaprositi tudi za slike, izvide so ti itak dali. Spravljaj vse.

Če si glumac lahko še mal stvari napihneš :P 

v osnovi pa AO+ ni tako natančno določen kot pa kako nezgodno zavarovanje, še vedno pa zna biti, da te bo pregledal njihov cenzor, spet pravim, je zlo odvisno, kake poškodbe so nastale, ker če je samo nekaj bušk, boš težko kaj izterjal. 

 

Da bi pa nekaj "glumil" - to nisem jaz. Policijski zapisnik je, porocilo z urgence tudi, porocilo osebnega zdravnika. 

 

Odvetniki so vampirji, po moje. Sem bral njihove oglase v smislu; takoj poklicite, visoki zneski odskodnine in tako dalje....Je pa res, da placujem AO+ za taksne primere. Ce me namerava zavarovalnica prinesti okoli za nekaj, za kar placujem zavarovanje - bom sel k odvetniku, prej pa ne.

 

Priporocas koga v tem primeru?

Popravljeno . Popravil spartanbp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, spartanbp pravi:

Da bi pa nekaj "glumil" - to nisem jaz. Policijski zapisnik je, porocilo z urgence tudi, porocilo osebnega zdravnika. 

 

Odvetniki so vampirji, po moje. Sem bral njihove oglase v smislu; takoj poklicite, visoki zneski odskodnine in tako dalje....Je pa res, da placujem AO+ za taksne primere. Ce me namerava zavarovalnica prinesti okoli za nekaj, za kar placujem zavarovanje - bom sel k odvetniku, prej pa ne.

 

Priporocas koga v tem primeru?

Osebno ne poznam pravih šarkov (rabiš tudi glumit, recimo nespečnost, bolečine, zbujanje :P ) Lahko pa dobiš jasen nasvet, kaj se da in kaj ne, s tem da v kolikor ti vzamejo %te itak nič ne tvegaš.

Mene je zastopal naš Snecer (materialna škoda in nezgodna zavarovanja), pa še Gorenšek. (ao)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 22. 6. 2020 ob 20:01, cisco pravi:

kar ostan na Savi...na Triglavu je dražje...

Ravno od Triglava sem dobil najugodnejšo ponudbo, 128€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, jevi pravi:

Ravno od Triglava sem dobil najugodnejšo ponudbo, 128€.

v mojem primeru (urejal sem danes) na triglavo nisem prišel niti blizu cene od save (urejal mi je @J.a.m.e.s ).

Popravljeno . Popravil Shillien
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi meni je @J.a.m.e.s zrihtu zelo zelo ugodno polico. In vse preko neta. Pa tudi pohvale zavarovalnici sava, sem rabil asistenco in je šlo vse neverjetno hitro, tako da same pohvale (zaenkrat :) ). 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno vprašanje mam glede teh motorističnih zavarovanj, v primeru padca (pa da je samo materialna škoda ne pa tudi kakšna poškodba itd itd), je enako kot pri avtu in ni treba klicati policije? ali je za uveljavljanje obvezno da se pokliče policijo na kraj padca, nesreče kakorkoli?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, Shillien pravi:

eno vprašanje mam glede teh motorističnih zavarovanj, v primeru padca (pa da je samo materialna škoda ne pa tudi kakšna poškodba itd itd), je enako kot pri avtu in ni treba klicati policije? ali je za uveljavljanje obvezno da se pokliče policijo na kraj padca, nesreče kakorkoli?

misliš kasko?

Mislim, da ni nujno, je pa potrebno, vse dobro dokumentirati, če je kaka priča, še njegove podatke vzet, je pa zihr dodatna pomoč policijski zapisnik.(pa četudi plačaš tisto kazen)

Z zavarovalnicami je vedno malce "pogajanj".

Recimo, včasih ti nekaj nočejo priznati, se izmotavajo, zagroziš z menjavo zavarovalnice (recmo da maš vse pri njih) pa se potem kar naenkrat da vse rešit. Večkrat stestirano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!