Skoči na vsebino

Zavarovalnice (vse o zavarovanju, odškodninah, AO+, kasku, AXA asistenci),


FP

Priporočene objave

Jaz mam na avtu in na mopedu 50% bonusa, a zdej bom dubu lohk še kakšen popust za moped al kva :? :? :?

A se hecaš al kva? Samo zavaruj motor po polici od avta in boš dubu novih PR4. Torej boš mu dve polici s PR4 na motorju in eno na avtu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preverjal včeraj na ZT, pa je mož triglavski neuradno (ker uradno še ni smel, a je potrdil, da ima dokončna navodila) potrdil vse od prve do četrte točke, ki jih je napisal Klimbra.

Posebej pa je poudaril: BONUSA SE Z AVTA NA MOTOR NA TRIGLAVU NE BO KOPIRALO!!!

Tega ne bi smeli početi niti do sedaj. Kar pa se tiče polic s kopiranim bonusom(ki smo jih lahko videli nalepljene par strani nazaj), se je pa zvijal ko črv na soncu in mrmral, da je šlo za napačno tolmačenje navodil s strani nekaterih angentov in da obstaja možnost popravkov teh polic v obliki poračunov, "zaradi takih in drugačnih napak v postopku in vsebini" (:slap:).

Na mojo pripombo o veliko ugodnejši konkurenci pa je omenjal možnost, da npr. naslednje leto ZT ne bo priznala bonusa od ZM, če se bo kdo želel vrniti.

Vprašanje za Issi: bodo lahko na ZT zavračali bonuse drugih zavarovalnic?

Pa ne reč da so si to agentje sami izmislili ali napačno tolmačili, kot sem že napisal je imel uradna navodila ZT zraven, lahko je samo da so si premislili v vrhu ZT , za bilo kakšne poračune se lahko samo :headbang: , odvetnik že čaka tudi rabi kakšne € :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem bral postov nazaj...

... jaz grem vrjetno Triglavu... ce ne bo neke pretirane razlike... mi je kolega pravu k je pr Adriaticu, pa je iz AO+ dobil komaj 250.000 SIT... medtem ko bi Triglav izplacal 750.000 SIT.

Odlocitev je vasa. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj se ne moreš z dvema naenkrat voziti.

Ni vedno tako.

Imam dva motocikla in mnogokrat sta oba hkrati na cesti.

Nisem tako sebičen, da ju ne bi posodil svojima otrokoma.

Podobno je z avtomobiloma.

Tako, da ena tablica za več vozil ni vedno prednost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri, jutri.... Triglav, zbudi se. Če ne, bo pač brez motoristov, ko jo bomo popihali na ZM, z avti vred. :naughty:

Če pa mislijo uvest nekaj kot kw/kg, bodo pač imeli čoperiste in endure.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@motofrik

a slučajno upaš da berejo njihovi k spremljajo motosvet in pomagajo delati ponudbe? :lol1:

neki NUJNGA me zanima :P a je treba met svojo BIVŠO zavarovalno polico s sabo?od fotra jo mam...svoje lanske pa ne najdem :BUA: a grem loh brez nje?

Popravljeno . Popravil reesko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@motofrik

a slučajno upaš da berejo njihovi k spremljajo motosvet in pomagajo delati ponudbe? :lol1:

neki NUJNGA me zanima :P a je treba met svojo BIVŠO zavarovalno polico s sabo?od fotra jo mam...svoje lanske pa ne najdem :BUA: a grem loh brez nje?

Teoretično lahko. Itak imajo vse podatke na voljo.

Če pa je oseba, ki se bo ukvarjala s teboj bolj lena in/ali zategnjena, pa zna biti malce težje - a bi ti še vedno moralo uspeti.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri, jutri.... Triglav, zbudi se. Če ne, bo pač brez motoristov, ko jo bomo popihali na ZM, z avti vred. :naughty:

Če pa mislijo uvest nekaj kot kw/kg, bodo pač imeli čoperiste in endure.

Tudi Adriatik uvaje neke ccm, Ps ,Kg omejitve in še leta izkušnje (mlad-starejši)voznik itd mislim,da bodo brcnili v TEMO s Triglavom vred. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred nekaj urami govoril s fotrovim bivšim sošolcem,to se pravi kolegom,zavarovalniškim agentom pri ZT in mi je sam potrdu da se zadeve spreminjajo oz pride nekaj novega ven ampak vsekakor bo tanova varianta registriranja boljša od zdajšnje tako da stric pride v petek in podaljšamo tamal motorček(125ccm)kjer se mi pa za kake 5 jurju ne splača hodit h drugi zavarovalnici ker bi še bencina do zavarovalne hiše več šlo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred nekaj urami govoril s fotrovim bivšim sošolcem,to se pravi kolegom,zavarovalniškim agentom pri ZT in mi je sam potrdu da se zadeve spreminjajo oz pride nekaj novega ven ampak vsekakor bo tanova varianta registriranja boljša od zdajšnje tako da stric pride v petek in podaljšamo tamal motorček(125ccm)kjer se mi pa za kake 5 jurju ne splača hodit h drugi zavarovalnici ker bi še bencina do zavarovalne hiše več šlo :)

Odvisno kakšno zavarovanje narediš,nepozabi na AO+ pa bo pri 30%bonusa+50% popusta in bo med ZM in ZT hitro 5K+ :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zavarovanje osnovno,brez AO+ ker se nimam namena zaletavat :)

hja...če je zavarovanje blo še lani prb.100 evrotov oz mal več če se prov spomnim pa če bom mel zdaj kakih 50% popusta pri triglavu al pa 75% pr mariboru je to recimo 25 evrotov al pa največ 30 razlike pol pa odštejemo bencin(agent pride do mene na dom)do ene zavarovalnice,pa do druge,tretje,četrte povprašat mal kakšne po še kakšnih drugih ponudbah,da bi pretehtal vse možnosti in zbral najcenejšo pa še čas(ki stane recimo 4,6 evra na uro če grem za te 3,4 urce raj delat tle kjer zdej delam občasno)pa ugotoviš da si v najboljšem primeru prišparu kakih 10 evrov pa še to dvomim...zelo od oka :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zavarovanje osnovno,brez AO+ ker se nimam namena zaletavat :)

Zavaroval BOM z AO+, se tudi nimam namena zaletavat :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni so na ZT trdili (danes) da če imam avto lahko prenesem BONUS, če pa ima nekdo drug v družini bonus na avtomobilu pa mi oni dajo 50% POPUSTA.

ps: imaš pisan motor na ženo ali imaš veze?

hvala za hitro informacijo. .)

Kako je pa pri drugih zavarovalnicah, tudi 11 mesecev :hmm:

lp

OPROSTI ZA ZAPOZNELI ODGOVOR.ŽENA JE KOT ZAVAROVALEC JAZ KOT ZAVAROVANEC DOBIL BONUS NA ŽENINO AVTO POLICO45%PLUS POPUST 50%.NIMAM NOBENIH VEZ V ZT.AGENT JE BIL PRI MENI PRVIČ.

LP

Meni so na ZT trdili (danes) da če imam avto lahko prenesem BONUS, če pa ima nekdo drug v družini bonus na avtomobilu pa mi oni dajo 50% POPUSTA.

ps: imaš pisan motor na ženo ali imaš veze?

hvala za hitro informacijo. .)

Kako je pa pri drugih zavarovalnicah, tudi 11 mesecev :hmm:

lp

MOTOR JE PISAN NA MENE REGISTRIRAN V PETEK 01.03.07

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri kateri zavarovalnici je potem sedaj najceneje zavarovati motor, ali so ze vse enotne???

Lp,Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pr ZT kej novga, al se zmeraj velja -30%, -12%, -20%.

Triglav se drži načela "tresla se je gora, rodila se je miš". Obljubljali so novo ponudbo za danes, 5.3.2007. Sedaj so začetek akcije prestavili na 8.3.2007.

Zatrjujejo, da se bonus nikakor ne bo prenašal z osebnega avtomobila na motor. Izgledalo naj bi takole:

Če ima stranka (Triglavov zavarovanec) na osebnem avtu med 20 in 50% bonusa, pridobi na motorju 5 - 12% popusta. Če se odpove povračilu premije ob odjavi pa še dodatnih 20% popusta.

To naj bi bilo vse kar so pripravlejni ponuditi. Kot sem rekla, ponudba stopi v veljavo 8.3., do takrat pa žal bolj kot ne kaos in tolmačenje začasnih navodil kakor komu paše...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri kateri zavarovalnici je potem sedaj najceneje zavarovati motor, ali so ze vse enotne???

Lp,Rock

Evo da te malo zaposlim, za lažjo odločitev kako pa kje boš zavaroval si lahko nekaj malega prebereš TUKAJ! :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To naj bi bilo vse kar so pripravlejni ponuditi.......

Najlepša hvala za informacije. Nič... bomo na drugo zavarovalnico dnar nesli :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najlepša hvala za informacije. Nič... bomo na drugo zavarovalnico dnar nesli :glare:

Točno tako :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

crknejo nej :devil:

očitno neki pa le znajo delat(zgublat stranke) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko prebiram določene poste o zavarovalnicah, si mislim, da bi eni radi sedaj imeli vse zastonj. sprejmite ponujeno. pojdite na zavarovalnico, ki se vam zdi najbolj ugodna in nima smisla komplicirat. :)

ceneje bo sigurno, kot v prejšnjih letih. jaz imam vse pri ZT. če ne bojo imeli nekje razumne ponudbe, bom pač šel na ZM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razumna odličitev, tudi moja je taka.

Malo počakam, če bo ZT kos konkurenčni ponudbi, če ne ZM.

Me pa malo mori tole prestavljanje datumov... jaz se bom odločil danes :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali je to res, da lahko ZT ne prizna PRja od ZM? Kaj pravi zakon?

Issi? :?

Če je podeljevanje bonusov postalo stvar vsake zavarovalnive posebej in ni nekega splošnega pravila, potem se najbrž lahko zgodi, da ena zavarovalnica ne bo priznala bonusa druge. In kaj hitro bo šel sistem bonusov v maloro. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!