Skoči na vsebino

Zavarovalnice (vse o zavarovanju, odškodninah, AO+, kasku, AXA asistenci),


FP

Priporočene objave

Tudi sam sem bil sokiran skoraj po kolenih morem hodit pri trenutne agentu da dobim 35-40% popusta. Nedolgo nazaj spletokoliscin doprinese da pridem na salter pri registraciji pa recem pa 40%popusta pa rece ona ja pol pa vam nebom dala 48% :) Vse kaj je manj kot 55% popusta ostane agentu kolikor mi je znano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, norc 16 pravi:

Tudi sam sem bil sokiran skoraj po kolenih morem hodit pri trenutne agentu da dobim 35-40% popusta. Nedolgo nazaj spletokoliscin doprinese da pridem na salter pri registraciji pa recem pa 40%popusta pa rece ona ja pol pa vam nebom dala 48% :) Vse kaj je manj kot 55% popusta ostane agentu kolikor mi je znano.

Ko boš rabu kakšno informacijo iz prve roke, nasvet, usmeritev do pravega človeka na zavarovalnici, mogoče kak klic do cenilca...se pejt žalit gospej na šaltru, ker agent te bo steru nekam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Višina popusta pri Savi se je zmanjšala, zato ker se je osnovna premija znižala. So bili kar nekaj časa nekonkurenčni, zato se je moralo zbijati premijo z visokimi popusti. Zato danes dobiti tako visok popust, kot se ga je dalo dobiti pred leti je misija nemogoče. Sicer je pa res, da nam je vseeno na kakšen način se obračunava premija, nam je važen končni znesek. 

Glede na tisto, koliko ostane agentu pa ne nabijat nekih bedarij. Zavarovanje motorjev ni nek biznis, da bi se človek gnal zaradi tega. Provizija je za AO najslabša, ker je miselnost zavarovalnice takšna, da je to obvezno, tak da je temu primerna tudi višina provizije In ko odšteješ še davek na zavarovalne posle, ki ga dobi država, je znesek od katerega se računa provizija še nižji.

 

 

Popravljeno . Popravil JamesTheMan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 54 minutami, wabb pravi:

Ko boš rabu kakšno informacijo iz prve roke, nasvet, usmeritev do pravega človeka na zavarovalnici, mogoče kak klic do cenilca...se pejt žalit gospej na šaltru, ker agent te bo steru nekam...

z agenti ponavadi ni pomoči, lahko te pa usmerijo. Agent je agent, prodajalec, ko pa terjaš denar je druga služba preverjeno.

Za ugodno "beri ne oderuško" ponudbo povprašajte @bambi61

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob ‎28‎.‎3‎.‎2017 ob 22:19, norc 16 pravi:

Tudi sam sem bil sokiran skoraj po kolenih morem hodit pri trenutne agentu da dobim 35-40% popusta. Nedolgo nazaj spletokoliscin doprinese da pridem na salter pri registraciji pa recem pa 40%popusta pa rece ona ja pol pa vam nebom dala 48% :) Vse kaj je manj kot 55% popusta ostane agentu kolikor mi je znano.

Ja,če ti ne dam 200 EUR popusta ostane to meni. Zato zaslužim najmanj 12.000,00 EUR mesečno .

Mislim...informacije imaš pa res popolnoma točne! Bog ti pozlati besede!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje Bambi je glede zavarovanj car ,tudi meni naredil daleč najboljšo ponudbo za avto !!!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 23. 2. 2017 ob 9:40, bambi61 pravi:

No vidiš, pri meni bi to plačal 72 EUR!! Tak da si dobro naredil.

Pa sej je v redu, 72 po osebi x 2 = 144 :blush:

Klapa u nulo :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 30. 3. 2017 ob 8:12, Kmet2 pravi:

Fantje Bambi je glede zavarovanj car ,tudi meni naredil daleč najboljšo ponudbo za avto !!!

Poslal pa po pošti al kako?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, Arzen pravi:

Poslal pa po pošti al kako?

Pošljem ti ponudbo,če je ok pošljem polico po pošti ti pa plačaš na TRR!Enostavno in deluje že več let!

L.P.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 31. 3. 2017 ob 7:20, discover0709 pravi:

1150ccm 85KM samo AO ,....brez AO+, brez asistence z 50% popusta 200€. 

Zdaj ne vem kdo je nor?? Samo AO kot pišeš plačaš pri nas če nimaš nič bonusa 63 EUR!!(razen če si zavaroval avto?)Ne vem če ljudje ne čitate kaj pišem ali imate preveč denarja!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Leto je naokrog, prihajajo stroški zavarovanja, ob nakupu novega motorja sem sklenil poln kasko. A je smotrno nadaljevati s tem zavarovanjem? Cena je 800€ z ugodnostmi. A ima sploh kdo, oz. koliko vas ima kasko zavarovan motor? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kasko je odvisen od cene novega motorja. Jaz imam kasko + ostalo= 711€ (SAVA)

PO mojem mnenju se splaca se naprej imeti kasko....

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Andrejcer pravi:

Leto je naokrog, prihajajo stroški zavarovanja, ob nakupu novega motorja sem sklenil poln kasko. A je smotrno nadaljevati s tem zavarovanjem? Cena je 800€ z ugodnostmi. A ima sploh kdo, oz. koliko vas ima kasko zavarovan motor? :hmm:

Jaz ga imam - polni kasko z najboljšo asistenco. Ponavadi ga imam samo prvo leto, ko je motor nov. Zdaj ga pa imam že drugo leto, ker so cene padle 470€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 6. 3. 2017 ob 10:52, ArcaneWater pravi:

Kako je pa z prenosi na drugo osebo ? Dedek ima po informacijah max bonus in dodatni pri Triglavu, živimo na istem naslovu in po nekih podatkih bi se ta bonus lahko nekako prenesel na mene?

Če isti naslov gre in dedek gre prenesti...pravkar imamo tak primer!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zavarovalnica Triglav: (moped 70kW) AO, AO+, zelena karta, asistenca plus = 130€ 

So pa kasko konkretno pocenili...bi me koštalo vse zgoraj + kasko = 420€ 

Popravljeno . Popravil gebre
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Andrejcer pravi:

Leto je naokrog, prihajajo stroški zavarovanja, ob nakupu novega motorja sem sklenil poln kasko. A je smotrno nadaljevati s tem zavarovanjem? Cena je 800€ z ugodnostmi. A ima sploh kdo, oz. koliko vas ima kasko zavarovan motor? :hmm:

Moj osebni izračun je tak, da še nikoli nisem zavaroval vozila kasko. V roku 10 let sem se šel pač riziko, da ga ne zbijem in res ga nisem. V tem času sem prihranil precej denarja ravno na ta račun. Če se pa ne izide je pa jeba. To je čist osebna odločitev. Verjetno pa poznaš tisto: Za prejšno nedeljo lahko vsak napiše loto številke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z900 asistenca, AO in AO+ 95€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, ProdriveR pravi:

Pismo, od kje vam take cene? Js sem dal 170€, pa se mi je zdel ugodno (AO, AO+, asistenca)...

Mal sem zastopniku zatežil, drgugač pa ja, z vključenim negofnim cca 140€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

50 bonusa,50 na neodjavo 10% družinski,5 al 10 moto klub je pa damijeva cena realna!seveda dolg gobec zaželjen :blush:

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lejte, kontaktirajte @bambija, vam bo dal ugodne, konkurenčne in ne nategunske cifre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, DAMI34 said:

Lejte, kontaktirajte @bambija, vam bo dal ugodne, konkurenčne in ne nategunske cifre.

Meni ni mogel ponudit ugodnejsega zavarovanja.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   1 član

    • bren
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!