Skoči na vsebino

Zavarovalnice (vse o zavarovanju, odškodninah, AO+, kasku, AXA asistenci),


FP

Priporočene objave

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

to je to

hvala, mogoče meni več računajo zarad opreme :)

bom tvojo pokazal, ko bom sklepal, mam tudi pri savi, še 2 avta in moped colibri

me strižejo za versača

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

to je to, cena se mi zdi normalna, z ozirom na konje in stroške, jih zavarovalnici povzročim.

itak damam puni bonus popust... 

@bambi61 ti mi zavaruješ vse to za isto cifro? pol sem jeseni tvoj

Popravljeno . Popravil Snecer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Snecer pravi:

hvala, mogoče meni več računajo zarad opreme :)

bom tvojo pokazal, ko bom sklepal, mam tudi pri savi, še 2 avta in moped colibri

me strižejo za versača

kaj pa vem, zadnje leto (lani) so spustili cene, zna biti da je versače v istem rangu kot Z900, do 1000ccm. Opremo ti pa tko al tko računajo samo pri kasku, a imaš kasko?

Je pa res da imam pri njih

hišo,

2x avto

 in 

2x motor.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Snecer pravi:

Mam 1 x afto, 1x oldtimer afto, 1x motorno kolo, 1x moped (ta je bil mislim da 6 eur, lol).

plen.thumb.jpg.16676b397d12d33709244d6dd2cdd5b4.jpg

pa kaj je narobe z zgornjo cifro?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, Snecer pravi:

ti daš za AO 38 EUR :)

jaz pa 72... za manj konjef in kubikažo...pa AO+ nimam

se zavarujem nezgodno drugače

Jz pa AO+ imel vedno+ življensko zavarovanje! Vedno pravil,da zavarovanje plačam v upanju,da stran mečem denar

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, sesir pravi:

Jz pa AO+ imel vedno+ življensko zavarovanje! Vedno pravil,da zavarovanje plačam v upanju,da stran mečem denar

1x mel AO+, zdaj bom pa spet

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, Snecer pravi:

Mam 1 x afto, 1x oldtimer afto, 1x motorno kolo, 1x moped (ta je bil mislim da 6 eur, lol).

plen.thumb.jpg.16676b397d12d33709244d6dd2cdd5b4.jpg

Ccccc...takšno zavarovanje stane 49,96 EUR!!!!Če pa KW res štimajo(meni kaže 51KW) pa celo 42 EUR.Zdaj pa se odloči in zavaruj tam kjer ......

L.P. Bambi

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@DAMI34 za prihodnje ti svetujem, da si dodaš na polico še odkup 1.škode. Lahko kdaj na hitro kje komu kak špegu rukneš ali po avtu potegneš, zakaj bi ti to vplivalo na tvoj bonus. Razlika v premiji je zanemarljiva. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Snecer pravi:

se ti bom oglasil jeseni :) 

ne vem, zakaj me "tam" tako operejo pa sem redna stranka x let

vejo da maš :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, Snecer pravi:

ti daš za AO 38 EUR :)

jaz pa 72... za manj konjef in kubikažo...pa AO+ nimam

se zavarujem nezgodno drugače

Ko boš tak daleč mi javi pa bova pogledala kaj se da nardit. Jaz sem za svojega (ista kubikaža) plačal AO, AO+, odkup 1.škode, asistenca 56eur. Je pa res da če si sam delaš, se ne špara. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, Snecer pravi:

Tako kot napreduje tema, mi bo na koncu agent še plačal :)

za 56eur maš vse?

Ni tako enostavno: ista kubikaža in kilowati še ne pomenijo nič!Premija je odvisna od razmerja masa-moč motorja ter starosti voznika!Tako da za isti motor lahko lastnik 1960 in 1990 plačata različno predvsem pri AO plus.

In kot si rekel,jaz ti naredim zavarovanje pa še 100 EUR ti dam!:kva2:Samo da gre biznis naprej!Ker sem edini v SLO ki dela iz veselja ne zaradi denarja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, bambi61 pravi:

Ni tako enostavno: ista kubikaža in kilowati še ne pomenijo nič!Premija je odvisna od razmerja masa-moč motorja ter starosti voznika!Tako da za isti motor lahko lastnik 1960 in 1990 plačata različno predvsem pri AO plus.

In kot si rekel,jaz ti naredim zavarovanje pa še 100 EUR ti dam!:kva2:Samo da gre biznis naprej!Ker sem edini v SLO ki dela iz veselja ne zaradi denarja.

kot sem rekel, se bomo zmenli jeseni :) kaj boš tehtal motor in na dyno, da dobiš razmerje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, bambi61 pravi:

Ni tako enostavno: ista kubikaža in kilowati še ne pomenijo nič!Premija je odvisna od razmerja masa-moč motorja ter starosti voznika!Tako da za isti motor lahko lastnik 1960 in 1990 plačata različno predvsem pri AO plus.

In kot si rekel,jaz ti naredim zavarovanje pa še 100 EUR ti dam!:kva2:Samo da gre biznis naprej!Ker sem edini v SLO ki dela iz veselja ne zaradi denarja.

@bambi61 Sem ti pisal na ZS :) Bi zavaroval pri tebi v prvi polovici maja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 urami, Snecer pravi:

ti daš za AO 38 EUR :)

jaz pa 72... za manj konjef in kubikažo...pa AO+ nimam

se zavarujem nezgodno drugače

AO+ ni isto kot nezgodno, so razlike v cifrah izplačila tudi 1:4 v korist AO+

pred 6 urami, Snecer pravi:

47kw v homologaciji

torej so me ostrigli :) 

Lej @Bambi ti vse zrihta

pred 5 urami, JamesTheMan pravi:

@DAMI34 za prihodnje ti svetujem, da si dodaš na polico še odkup 1.škode. Lahko kdaj na hitro kje komu kak špegu rukneš ali po avtu potegneš, zakaj bi ti to vplivalo na tvoj bonus. Razlika v premiji je zanemarljiva. 

Mah, za te zadeve uporabim kratico BMK :P

Načeloma ne delam naobenemu škode, jo pa drugi meni. AO+ ima veliko prednost pred nezgodnimi zvarovanji, kjer ti ocenijo samo stopnjo invalidnosti. AO in AO+ eno po polici povzročitelja, drugo po tvoji polici pa navržejo marsikaj, sem v tej temi pisal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, DAMI34 pravi:

AO+ ni isto kot nezgodno, so razlike v cifrah izplačila tudi 1:4 v korist AO+

Lej @Bambi ti vse zrihta

Mah, za te zadeve uporabim kratico BMK :P

Načeloma ne delam naobenemu škode, jo pa drugi meni. AO+ ima veliko prednost pred nezgodnimi zvarovanji, kjer ti ocenijo samo stopnjo invalidnosti. AO in AO+ eno po polici povzročitelja, drugo po tvoji polici pa navržejo marsikaj, sem v tej temi pisal.

Kolko sem takrat gledal, je smrt jaća pri nezgodnem, ki ga jemljem (30.000).

AO+ pa mislim, da je mel 7.500... bo bambi povedal.

Pri "običajni" poškodbi pa je AO+ seveda boljši, ni pa tudi vse pokrito kot pri AO (materialna škoda, strah itd.), ampak ok.

Bomo jeseni zavarovali AO++

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Snecer pravi:

Kolko sem takrat gledal, je smrt jaća pri nezgodnem, ki ga jemljem (30.000).

AO+ pa mislim, da je mel 7.500... bo bambi povedal.

Pri "običajni" poškodbi pa je AO+ seveda boljši, ni pa tudi vse pokrito kot pri AO (materialna škoda, strah itd.), ampak ok.

Bomo jeseni zavarovali AO++

no ja...ampak za smrt se ne sekiram. Potem je smiselno skleniti neko nezgodno zavarovanje ne vezano na moped (življensko) za čimvečjo cifro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdravljeni,

mi lahko pomagate koliko približno pride zavarovanje za 599ccm, 57kW in 77KM motor? Premijski razred 6.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut js mam okol 80 cifro, za AO, AO+ in asistenco. Za Z1000 mislim da je blo kakih 10€ vec. Sej me pa pri avtu potem olupijo za polni kasko brez odbitih fransiz itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 26. 4. 2018 ob 7:55, bambi61 pravi:

Ccccc...takšno zavarovanje stane 49,96 EUR!!!!Če pa KW res štimajo(meni kaže 51KW) pa celo 42 EUR.Zdaj pa se odloči in zavaruj tam kjer ......

L.P. Bambi

Bambi vas lahko konec junija kontaktiram za zavarovanje avtomobila?

Ter ce vam lahko posljem od punce polico ki pa ima sedaj maja pa naj se potem sama odloci ali ji ustreza?

Bi prosil za vas email

Hvala

Lp

Ervin

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!