Skoči na vsebino

Zavarovalnice (vse o zavarovanju, odškodninah, AO+, kasku, AXA asistenci),


FP

Priporočene objave

On 4/26/2018 at 2:04 PM, DAMI34 said:

 

Lej @Bambi ti vse zrihta

 

...ne vedno! Boljse ponudbe od moje agentke mi ni mogel ponuditi...

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Roger G. Jagger pravi:

...ne vedno! Boljse ponudbe od moje agentke mi ni mogel ponuditi...

 

lp

čudežev pa še ne zna delat :D ampak, kar sem tule videl, je masikomu pomagal, s konkurenčno ponudbo, če ne nižjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej čarati ne more. Program dovoli nek maksimalen popust glede na tvojo "oceno" z njihove strani in to je to. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 4/25/2018 at 5:03 PM, DAMI34 said:

SAVA

 

AO

AO+

asistenca moto premium

Z900

95€ :P

 

danes uprašal na sava v sežani enako kot dami ---   115 euro za hornet 600

oderuhi.....                  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, alpi80 pravi:

danes uprašal na sava v sežani enako kot dami ---   115 euro za hornet 600

oderuhi.....                  

Na savi za hornet 80€ z ao+ brez bonifikacije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prekleti pras..  meni je dala neke popuste pa še neki klubski popust bla bla bla...

samo nakladanje in jebanje ljudi v glavo

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, alpi80 pravi:

danes uprašal na sava v sežani enako kot dami ---   115 euro za hornet 600

oderuhi.....                  

čist kul

mene je prišlo 125 z asistenco, obema odkupoma prve škode, kar znese dodatnih 20 eur, pa ao+ In ao...brez dodatnih specialnih popustov, ker mi jih ne dajo, zaradi prometne.... in seveda ful bonifikacija... sam jokate, itak vsi isto plačate :D sam motor ma vsak drugačen :P 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 hours ago, pajkica said:

čist kul

mene je prišlo 125 z asistenco, obema odkupoma prve škode, kar znese dodatnih 20 eur, pa ao+ In ao...brez dodatnih specialnih popustov, ker mi jih ne dajo, zaradi prometne.... in seveda ful bonifikacija... sam jokate, itak vsi isto plačate :D sam motor ma vsak drugačen :P 

ha ha jst nič ne jokam samo zakaj čtajerc plača 80 jaz pa 115 eur za enak motor????????????????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kako ima Sava, Triglav ima popust še na neodjavo, na razmerje med težo motorja in močjo ter na starost voznika.

Agent pa lahko menda da še določen procent na paketno zavarovanje (če imaš še hišo ali življenjsko...) in še kaj. Ampak 115 in 80 € je kar nekaj razlike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta mesec, Triglav, AO, AO+, asistenca plus. Hornet 600, za celo leto slabih 130€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, lucif3rka said:

Ta mesec, Triglav, AO, AO+, asistenca plus. Hornet 600, za celo leto slabih 130€.

verjetno si mlada,predvidevam...

zato imaš več za plačat

Popravljeno . Popravil alpi80
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, alpi80 said:

verjetni si mlada,predideam...

zato imaš več za plačat

Edino če je dodatek še za tretje leto po pridobitvi kategorije.. Nima veze, mam predobre izkušnje s Triglav asistenco da bi menjala.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

16 minutes ago, lucif3rka said:

Edino če je dodatek še za tretje leto po pridobitvi kategorije.. Nima veze, mam predobre izkušnje s Triglav asistenco da bi menjala.

sploh nisem pomislil na triglav,še nikoli nisem nič zavaroval pri njih

:worship:  hvala za idejo   :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, alpi80 said:

sploh nisem pomislil na triglav,še nikoli nisem nič zavaroval pri njih

:worship:  hvala za idejo   :D

Nisem rekla da ti je treba, samo obrazložila, zakaj me ne skrbi za en moto tank razlike na letni ravni pri zavarovanju. Mi je pomembnejše, da mam koga poklicat in da mi je poklicani do sedaj v 4/4 primerov pomagal meni v dobro. Pa reševanje škodnih primerov je bilo tudi precej težavnejše in dolgotrajnejše pri konkurenci. Povem, k praviš da še nisi slišal.. ;) 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boš našel tudi kontra menja, ker so le-ta subjektivna. Jaz NIKOLI več ne bom zavaroval pri Triglavu, ker so dražji od konkurence in zmeraj je bil problem z izplačilom škode, saj je skoraj vedno trebalo omeniti odvetnike, da so se zganili.

Trenutno sem pri AS, en agent vodi vsa moja zavarovanja, so poceni in nikoli še nisem naletel na kakšne probleme. Imam pa zavarovano tam vsa vozila, hišo, nezgodno, zdr. zavarovanje, ni da ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, Andrejcer said:

Boš našel tudi kontra menja, ker so le-ta subjektivna. Jaz NIKOLI več ne bom zavaroval pri Triglavu, ker so dražji od konkurence in zmeraj je bil problem z izplačilom škode, saj je skoraj vedno trebalo omeniti odvetnike, da so se zganili.

Trenutno sem pri AS, en agent vodi vsa moja zavarovanja, so poceni in nikoli še nisem naletel na kakšne probleme. Imam pa zavarovano tam vsa vozila, hišo, nezgodno, zdr. zavarovanje, ni da ni.

Definitivno, vsaka stvar ima (vsaj) dve plati, precej več kot bi bilo treba je pa odvisno še od lokalne poslovalnice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Se oproščam, ker nimam časa..oziroma iskreno se mi ne da prebrati vseh 250 strani....

Ali lahko preneseš bonus iz avta na motor? Koliko časa velja bonus? Namreč nazadnje sem imel motor registriran 4 leta nazaj...

Hvala za odgovore!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, greg570 pravi:

Se oproščam, ker nimam časa..oziroma iskreno se mi ne da prebrati vseh 250 strani....

Ali lahko preneseš bonus iz avta na motor? Koliko časa velja bonus? Namreč nazadnje sem imel motor registriran 4 leta nazaj...

Hvala za odgovore!

Bonus z osebna avta gre prenest na motor...problem iz tovornega vozila na motor a je tudi izvedljivo...Bonus velja 5 let..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri AO+ ti bodo našli milijon in eno dlako v enem samem jajcu, samo da te zjebejo k norca, pa naj bo to katerakoli zavarovalnica, ki nas molzejo kot molzno kravo materjim, banda pokvarjena!!! Na 'hrbtni strani' istega primera pa se hvalijo z milijonskimi dobički! 

 

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejstvo je da imamo štajerci cenej zav.Ne vem pa če zato, ker nosimo vedno nož seboj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutno pri SAVA, imam pa sedaj novo ponudbo od Triglava in je skoraj 300€ razlike v prid Triglav zav. ! Ni mi jasno, kako so lahko tako velike razlike. Pricakoval bi par deset evrov, ne pa 300€...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 29. 5. 2018 ob 20:54, Roger G. Jagger pravi:

Trenutno pri SAVA, imam pa sedaj novo ponudbo od Triglava in je skoraj 300€ razlike v prid Triglav zav. ! Ni mi jasno, kako so lahko tako velike razlike. Pricakoval bi par deset evrov, ne pa 300€...

lp

A veš kako??

Ko se ti bo nekaj zgodilo, ti bom pa jaz povedal. Oziroma, mi boš povedal kar osebno... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker so agenti požrešni. Naš dedi je pred leti plačeval ful ugodno zavarovanje za avto, cca 500€. Še kolega sta bla z agentom. No, ko smo ostali vidl, je plačal isto stvar 160€. Tolk o tem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!