Skoči na vsebino

Tattoo


Anubis

Priporočene objave

Res, da je tema stara skor 1 leto, sm sele zdej nasla. Tattoo in bikerji nimajo nobene povezave. Da naj povem, da smatrajo nadzorni organi, da so ljudje delikvanti tudi po tem, da imajo tetovirano telo. Ena od mnogih drugih znacilnosti katerih bi lahko prepoznal kriminalca. Sm to ni res!!!! Tattoo je isto kot body painting. Samo, da tattoo lahko ostane vecno, kot bp ne. Tattoo je odvisna od vsakega posameznika. Samo še vedno, v današnji druzbi bos izlocenec. Govorim bolj v višjem, izobrazenem sloju. Sama imam tattoo, ampak ne zaradi bajkerske zadeve, ampak zato, ker mi je všec, hocem, da mi nekaj ostane od mladosti, pa se izkazuje mojo osebnost, kot jo razumem sama. Ta zadnje mi je najbolj pomembno. Vem pa, da bom imela velike probleme pri nadaljnem poklicu. Zeljo imam delat pod vlado, pa bo mal problem. Se bom mogla mocno potrudit, kar sem tudi pripravljena. Res je pa ko enkrat das tattoo na svojo kozo, kmalu pridejo dva, trije..... Mal ze v mislih se druge motive, samo bodo malo pocakali.

Pervy, ce se nisi dal tattoo-ja, je ena od variant, da si das znak od leva, ce slucajno ne bo nobena slikca ti zanimiva.

Lp

Dubi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo na forumu, ki se tut strokovno spozna na tetoviranje? Mate kakšne naslove tatooatorjev? Jst bi rad še enga čez zimo gor dal, sam nimam pojma niti kaj niti kam, niti kje... Mislm svita se mi že, sam ne morm se odločt!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Zagreb se ti splača it. Sta dva, na Tratinski, eden je Zagreb tatto (www.zgtattoo.com), eden pa ne vem naslova. Pa še eden je, pa vem sm, da je v Zagrebu. Potem je ena varianta v Celju, v Novo Gorici, v Novem mestu (Šmihel-baje, da on dober nardi črnobele, pa še pocen je, sam barve ne zna dober uskladit). Johnija v Lj ti ne priporočam, ker je drag, zmišljuje se, baš ga boli zate, sm da je dnar. Primer, ko je kolegica hotla metuljčka, je reku, da ga ne misl delat, kr je to zanj prefenci. Jst sm šla v Zagreb tattoo and piercing. Dober je naredu, ni drag, ne pocen, priznan, higijena na maksimunu, full v redu kolektiv. Tud ženska tetovira, pa še luštna povrh.

http://members.lycos.nl/tattoocorina/frame-catalog.htm

http://www.tattoo-convention.de/no-cgi/meg...list/index.html

kle maš neki linkov o tattoojih

Sm če si boš res dal, dober razmisl, če ga hočeš in zakaj ga hočeš. Kajti tattoo ostane za vedno. Srečno pri izbiri.

Lp

Dubi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot sem ze najbrz prej v tej temi napisal imam obe roki precej polni tattoojev, ki jih je delal John.

Res je da je aroganten in drag, ampak boljsega v Slo in bliznji okolici ne bos nasla.

Ena varianta je tudi Rein-art tattoo, ki ima tudi v Ljubljani studio.

Njegov i-net naslov najdes na strani nasega kluba (ki je spodaj v podpisu)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm ja jz sm razmisljala pa se zmer micken razmisljam da bi si dala en tatoo amapk ne un taprav mislm sm slisala da se da nardit da mas za eno leto to samo... Mogoce kdo pozna kej tazga? Pa kje bi se to dal nardit? Kr jz ce bi bi kje na hrbtu ;) Ampak tko mickeno ;) Kasn delfincek al pa kej ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pervy, ce se nisi dal tattoo-ja, je ena od variant, da si das znak od leva, ce slucajno ne bo nobena slikca ti zanimiva.

Lp

Dubi

ne znaka nebi mel, AMPAK SE VEDNO ISCEM SLIKO LEVA OZ. TELO, GLAVO ZE MAM (kadilci bodo vedeli kaksnega leva ima samson tobak).

je pa tatoo taksna moda da se mores pri dobrih narocit tudi za vec mesecev naprej. dober je tudi harih v MB ampak ma guzvo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je John pred 4leti tetoviral na desno ramo eno mašino na V v ognju veliko 8cmx8cm pa sem dala takrat 32.000sit,delal pa mi je 3ure.Čist tko za info.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no meni pa so tatooji in pirsingi ful vsec ampak odvisno kaki in kje. sam si pirsinga nebi dal ker bi prej ali slej nekje zahaklal z njim in pol auuu.

ampak ce ma pa zenska kaki pirsing v jeziku, popku al pa kje v "intimi" - juhu to mi pa pase.

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

tatoo na ženski z veseljem pogledam..........ampak piersing in ostale kovinske p*****je na ženski pri meni nikakor ne doživijo odobravanja,kaj šele kakšne spolne aktivnosti........piersing v jeziku ali kakšni "intimi".....lepo te prosim...kot da bi lizal ležaje na motorju,pa še bal bi se,kdaj bo kihnila in mi zbila zob.........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm ja jz sm razmisljala pa se zmer micken razmisljam da bi si dala en tatoo amapk ne un taprav mislm sm slisala da se da nardit da mas za eno leto to samo... Mogoce kdo pozna kej tazga? Pa kje bi se to dal nardit? Kr jz ce bi bi kje na hrbtu ;) Ampak tko mickeno ;) Kasn delfincek al pa kej ;)

Men se zdi, da so o tem na eni izmed prejšnih strani že govoril, ampak se folku nekak ne dopade... Kao da ne zbledi enakomerno in da ti pol ponavad kkšen flek ostane...

Tko da, če misliš RESNO met tatoo, pol najboljš naredit tapravga - če pa nis 100% pol pa raje nč.

Jst ostajam pri nč. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm ja jz sm razmisljala pa se zmer micken razmisljam da bi si dala en tatoo amapk ne un taprav mislm sm slisala da se da nardit da mas za eno leto to samo... Mogoce kdo pozna kej tazga? Pa kje bi se to dal nardit? Kr jz ce bi bi kje na hrbtu Ampak tko mickeno Kasn delfincek al pa kej

Smisel tattoo-a je, da ga imas za vedno, ne pa za eno, dve al nekaj let, potem das pa dol. Tisti, za tri tedne so se bolj luzerski. Ce res mislis, dej za skuz al pa nic. Moje mnenje je tako. Ni so mi všec tattoo-ji za dolocen cas, kajti izgubi čar.

Lp

Dubi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem leta in leta čakal na ustrezen motiv in ga našel na našem bankovcu za 10k SIT. Cankarja na levo ramo .... nekoč :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm ja jz sm razmisljala pa se zmer micken razmisljam da bi si dala en tatoo amapk ne un taprav mislm sm slisala da se da nardit da mas za eno leto to samo... Mogoce kdo pozna kej tazga? Pa kje bi se to dal nardit? Kr jz ce bi bi kje na hrbtu  Ampak tko mickeno  Kasn delfincek al pa kej

Smisel tattoo-a je, da ga imas za vedno, ne pa za eno, dve al nekaj let, potem das pa dol. Tisti, za tri tedne so se bolj luzerski. Ce res mislis, dej za skuz al pa nic. Moje mnenje je tako. Ni so mi všec tattoo-ji za dolocen cas, kajti izgubi čar.

Lp

Dubi

OK! Tud sam sm razmišlu o nekem takem začasnem, ker pač nisem za trdno prepričan ali se mi bo podal in seveda vase prepričan o pravi nameri mojega dejanja... Pa če praviš, Dubi, da mora zadeva za zmer ostat gor no pol si bom za enkrat omislu namest tatoooja, poslikavo telesa in slikci ne bom reku da je tatooo ampak, da mi ga je neka umetnica, ki se ukvarja s farbanjem teles nakracala gor... Sej poznate to zvrst umetnosti, ne? :roll:

Uredu tako? :twisted: :roll: :twisted:

Krokar

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa še en mali komentar z moje strani...

Če si ga res želiš si ga pač daš naredit...če si v dvomih pa raje počakaj, da ne pride do možnih kasnejših psihičnih težav in frustracij o novem stalnem in doživljenskem partnerju.

Pa na začasne kar pozabite, najboljš da vam čez 2 leti ostane le še zmazek na kjerkoliže.

Sama ga tudi imam (zato sm tko pametna :lol: )....narejen v MB pri Harihu (kvaliteta=1A)...

Pa čim več lepih motivov vsem, ki se spravljate v to...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no meni pa so tatooji in pirsingi ful vsec ampak odvisno kaki in kje. sam si pirsinga nebi dal ker bi prej ali slej nekje zahaklal z njim in pol auuu.

ampak ce ma pa zenska kaki pirsing v jeziku, popku al pa kje v "intimi" - juhu to mi pa pase.

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

tatoo na ženski z veseljem pogledam..........ampak piersing in ostale kovinske p*****je na ženski pri meni nikakor ne doživijo odobravanja,kaj šele kakšne spolne aktivnosti........piersing v jeziku ali kakšni "intimi".....lepo te prosim...kot da bi lizal ležaje na motorju,pa še bal bi se,kdaj bo kihnila in mi zbila zob.........

chris rock:"if a woman has a pierced tongue she'll probably suck your dick, if a guy has a pierced tongue he'll probably suck your dick too! :D :wink:

pulp fiction: "why do you have a piersed tongue?"

"so i can better suck dick!" :P :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej Vrtnica in Krokar in vsi ostali, ki razmišljate o tattoojih za eno leto, dejte si gor al pa ne. To je vaša odločitev, sm jst vem, da tega ne bi nikol nardila. Pa se prav, da nikoli ne reci nikoli, ampak tukaj bi se pa tega držala. Do tistih ljudeh bi imela pa mišljenje takšno kot imam.

Body painting, pa je full dober, če imaš kakšne zadržke pri ljudeh, ki nošeč oz. nočejo te videti nage. Takrat te, ampak pobarvanga.

Lp

Dubi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam tato prbližn 2 mesca, mam ga na desni roki od rame pa skoraj do komolca. je pa tribal zmaj. zanjega sem dal 50k, delal mi ga je pa John oziroma njegov brat Robert. vsem tistim, ki si mislijo dati tato nekaj nasvetov; 1.motiv vam mora bit všeč,2.če si boste dali tato, si dejte pravi tato ne pa tiste začasne, ker je to metanje denarja stran pa še brazgotina vam bo potem ostala. 3. izberite si salon kjer imajo veliko izkušenj, ne it v kozmetične salone. 4. naj vam bo prostor(salon) všeč, vprajšajte za postopek. 5. rajši plačajte več za boljšo kakovost in zagotovljeno sterilnost. 6. izberite primeren prostor kam boste dal tato in njegovo velikost(pozneje vam bo lahko žal ker ne boste dobili službe). 7. ko boste imeli tato je pomembna nega tatuja(14 dni), tato si morate vsaj 3x na dan umivat in 6x mazati. to je pomembno ker sem sam zafuku vse in sem potem dal še 15k za popravilo.

Sam sem zelo ponosen in navdušen nad mojim tatujem in ko bo dnar bo še kakšen na mojem telesu, kajti ko ga maš enkrat na seb jih hočeš met še več.

p.s. za vse slovnične in tipkarske napake se oproščam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, ravnokar sem razširil neformalni krog stvari ki imajo skupni imenovalec "SUCKS":

1) Resice

2)Vrtnice

3)Delfinčki

4)... (dodaj po želji)

*****

Come in peace or stay at home!

Vozim čoperja okrašenega z resicami,nosim ledr,kavbojske škornje in pred dvemi dnevi sem se pri Reinu menil za tatto. Mene nikoli ne motijo razne značilnosti na ljudeh,vsak je tak kakor mu paše pa se z vsemi dobro razumem.Sicer pa ima vsako tele svoje veselje.

lp bošti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, jaz bi pa imela

1) leva (BTW:a je Pervy že našel kako dobro slikco?)

2) tigra

3) kačo ali pa

4) neko zelo abstraktno stvaritev s prikrito (ali pa tudi ne) simboliko - se ve kakšno

in to na hrbtu nad pasom in tako kot mnogi nesrečniki še nisem našla idealnega motiva pa tudi ne artista ... sem sama nekaj "packala" vendar je daleč od tega, da bi to dala nase. Sicer pa nekateri artisti so dobri risarji pa ne znajo tetovirat, drugi pa zelo dobro tetovirajo pa ne znajo sami risat ampak samo prenašat slike na kožo.

Sem pa nekaj časa nazaj prebrala v eni reviji, da je tetoviranje škodljivo. Pigment naj bi bil namreč strupen in naj bi zelo negativno vplival na možgane ... Tud prav. Mene ne gane spljoh. :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

chris rock:"if a woman has a pierced tongue she'll probably suck your dick, if a guy has a pierced tongue he'll probably suck your dick too! :D :wink:

pulp fiction: "why do you have a piersed tongue?"

"so i can better suck dick!" :P :wink:

Truth! (lastneizkusnjepress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pa nekaj časa nazaj prebrala v eni reviji, da je tetoviranje škodljivo. Pigment naj bi bil namreč strupen in naj bi zelo negativno vplival na možgane ... Tud prav. Mene ne gane spljoh.  :shock:

Dej no, ce bi blo to res, jaz nikoli ne bi naredil faksa (aja, sej ga nisem - pozabi :) )

BTW: barve so na osnovi rastlin narejene, tako da v to dvomim - no ja vsaj pri pravi Tattoo artistih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!