Skoči na vsebino

Tattoo


Anubis

Priporočene objave

Sem pa nekaj časa nazaj prebrala v eni reviji, da je tetoviranje škodljivo. Pigment naj bi bil namreč strupen in naj bi zelo negativno vplival na možgane ... Tud prav. Mene ne gane spljoh.  :shock:

Ma to je samo zlobno natolcevanje kakšnega znanstveniha, ki se v podzavesti hkrati boji, hkrati pa ljubi potetovirane hruste, ki se okrog vozijo na kravah in pijejo neizmerne količine piva. Pa je revček sklepal, da so jim tatooji skisali možgane. (sigmundfreudpress)

Pri meni bolj negativno na možgane vpliva alkohol, kot pa tatoo.

Jaz sem si tudi dal pred časom tetovirati ramo. Ni mi žal, ni me sram, je pa osnovni motiv lobanja. Edino tam nosim dovolj dolge rokave, kjer bi sicer provociral publiko (pogrebi, maše, itd.). Pač iz spoštovanja do drugih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...vsem tistim, ki si mislijo dati tato nekaj nasvetov; 1.motiv vam mora bit všeč,2.če si boste dali tato, si dejte pravi tato ne pa tiste začasne, ker je to metanje denarja stran pa še brazgotina vam bo potem ostala. 3. izberite si salon kjer imajo veliko izkušenj, ne it v kozmetične salone. 4. naj vam bo prostor(salon) všeč, vprajšajte za postopek. 5. rajši plačajte več za boljšo kakovost in zagotovljeno sterilnost. 6. izberite primeren prostor kam boste dal tato in njegovo velikost(pozneje vam bo lahko žal ker ne boste dobili službe). 7. ko boste imeli tato je pomembna nega tatuja(14 dni), tato si morate vsaj 3x na dan umivat in 6x mazati. to je pomembno ker sem sam zafuku vse in sem potem dal še 15k za popravilo.  

Sam sem zelo ponosen in navdušen nad mojim tatujem in ko bo dnar bo še kakšen na mojem telesu, kajti ko ga maš enkrat na seb jih hočeš met še več.

Ko sem se pa jaz dal tetovirati, mi je pa tetovator izrecno naročil, naj ne umivam rame! Tatoo dokler je svež ni nič drugega, kot ranica pri ranici, rane pa ne smeš prati z vodo, ker jih okužiš in začnejo gniti. Takšen je moj ključ do uspešnega in lepega tatooja:

1. Full mazat s kremo (jaz sem mazal kar z navadno Niveo), da se rana čim počasneje celi in da ne nastanejo hrastice, ker hrastice deformirajo (skupaj vlečejo) kožo, kar pa ni dobro za sliko.

2. 100% sterilnost. To je najbolj pomembno, da se ti ne zagnoji rana. Torej vedno maži s čistimi rokami, uporabljaj čiste povoje ali gaze, ne kaži folku tatooja, dokler ni zaceljen.

3. Pa seveda pazi, da te kdo ne udari po tatooju, dokler je svež.

Tetoviral sem se pa pri Krisperju v Domžalah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst se nisem smel umivat tiste 4 ure dokler sem mel še tisto folijo gor, dokler je bil tato še svež, pol sem se pa mogu umivat, zato da je dol šu ves tist odvečen materjal in vsa tista kri, zato da ne bi nastale hraste. pol sm se pa mogu z eno posebno kremo mazat k mi jo je tm dal. Pa umivat sm se mogu sam z roko in milom in potem sam z bombažno brisačo sam povpivnat dol tisto vodo(nč drgnt), pa noset samo bombažne majce, 14 dni nič športa, nič težkega dvigovanja, nobenih naporov, nč ne sme pridet v stik z prahom,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst se nisem smel umivat tiste 4 ure dokler sem mel še tisto folijo gor, dokler je bil tato še svež, pol sem se pa mogu umivat, zato da je dol šu ves tist odvečen materjal in vsa tista kri, zato da ne bi nastale hraste. pol sm se pa mogu z eno posebno kremo mazat k mi jo je tm dal. Pa umivat sm se mogu sam z roko in milom in potem sam z bombažno brisačo sam povpivnat dol tisto vodo(nč drgnt), pa noset samo bombažne majce, 14 dni nič športa, nič težkega dvigovanja, nobenih naporov, nč ne sme pridet v stik z prahom,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst se nisem smel umivat tiste 4 ure dokler sem mel še tisto folijo gor, dokler je bil tato še svež, pol sem se pa mogu umivat, zato da je dol šu ves tist odvečen materjal in vsa tista kri, zato da ne bi nastale hraste. pol sm se pa mogu z eno posebno kremo mazat k mi jo je tm dal. Pa umivat sm se mogu sam z roko in milom in potem sam z bombažno brisačo sam povpivnat dol tisto vodo(nč drgnt), pa noset samo bombažne majce, 14 dni nič športa, nič težkega dvigovanja, nobenih naporov, nč ne sme pridet v stik z prahom,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst se nisem smel umivat tiste 4 ure dokler sem mel še tisto folijo gor, dokler je bil tato še svež, pol sem se pa mogu umivat, zato da je dol šu ves tist odvečen materjal in vsa tista kri, zato da ne bi nastale hraste. pol sm se pa mogu z eno posebno kremo mazat k mi jo je tm dal. Pa umivat sm se mogu sam z roko in milom in potem sam z bombažno brisačo sam povpivnat dol tisto vodo(nč drgnt), pa noset samo bombažne majce, 14 dni nič športa, nič težkega dvigovanja, nobenih naporov, nč ne sme pridet v stik z prahom,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam v planu tatoo to zimo.Bil sem pri Reinu v Lj,pa mi iz katalogov ni nikakor nič potegnilo.Dal bi si kakšen hardcore tatto,vendar ne preveč očitno bikerskega(V mašine,motorja...)A menite da so razni orli,indijanci,vikingi...že malo iz mode ali ne...

Če ma kdo kakšne revije za posodit bi prosil da mi javi.

lp bošti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol: :lol: :lol: Ker se mi u Puli ni dalo sedet pa čakat in poslušat tisga brenčanja tistih čudnih naprav za tatuje, pa še tip je biu čist umetniški (že preveč), sm raje skočil do druge stojnice, tam malo barantal za nižjo ceni in dobil na ramo eno slikco za 14 dni... (pa še to je preveč, mama že išče po garaži razrečilo, da vidi ali je pravi al sam slikca naslikana..) :lol: :lol: :lol:

ohripani Krokar

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred leti, ko je ena ženska hotla it v vojsko in ima tattoo, kje ne vem, vem pa to, da ni smela noter. J... in tako službo. slišala sem tud, da v policiji in vojski imaš lahko tattoo, samo ne na vidnem mestu. Bomo videl, ko se bom hotla zaposlit v vojski al pa policiji, čez par let, ali to drži ali ne.

Lp

Dubi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je bilo ze receno pa ne najdem.je kje v MB ali okolici kaksen dober tetovator? prijatelj bi se rad spet malo pikal......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej dejte mi povedat kje v LJ. delajo dobre tetovaže pa da ni preveč zasoljena cena!! Full bi ga mela!

Tega je kar nekaj - vprasanje je koliksno hoces razmerje med kvaliteto in ceno... Zal obratno sorazmerna stvar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej dejte mi povedat kje v LJ. delajo dobre tetovaže pa da ni preveč zasoljena cena!! Full bi ga mela!

Tega je kar nekaj - vprasanje je koliksno hoces razmerje med kvaliteto in ceno... Zal obratno sorazmerna stvar.

jaz nebi mela nekaj ogromnega! mela bi pa ok kvalitetno in nekje do 10tisoč do 15. za ta denar ni nevem kakšna kvaliteta!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je bilo ze receno pa ne najdem.je kje v MB ali okolici kaksen dober tetovator? prijatelj bi se rad spet malo pikal......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz nebi mela nekaj ogromnega! mela bi pa ok kvalitetno in nekje do 10tisoč do 15. za ta denar ni nevem kakšna kvaliteta!!!

Poslji mi PM, pa se slisiva in pogovoriva - imam par vez :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je bilo ze receno pa ne najdem.je kje v MB ali okolici kaksen dober tetovator? prijatelj bi se rad spet malo pikal......

je je :lol:

(harih jože, mb, naslova, tel. pa ne vem...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti Kloda ce je ta Harih Jože biker in slikar pol jst vem tel.št. sam tam se čaka pa čaka!! Drugače pa tato naredi 1A!!!!! pa še cenovno je ugoden!!!!! :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tatoojčkiiiii, ... tud na meni nastajajo. Zmaj na zmaju, pa še eden je v teku, sam ne zmaj,...

Tetotvatorji - najdeš jih vsepovsod ( tudi nekaj dobrih) LJ, MB (Hari), CE (Tomaž),.... pa še verjetno kdo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jep...to je ta..

tud tisto o 1A je res...

glede čakanja je pa tako...prej se naročiš, prej prideš na vrsto, sicer je pa itak zima pred nami, torej dosti časa...

8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je bilo ze receno pa ne najdem.je kje v MB ali okolici kaksen dober tetovator? prijatelj bi se rad spet malo pikal......

je je :lol:

(harih jože, mb, naslova, tel. pa ne vem...)

se je uredilo - imam naslov in tel-cifro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!