Skoči na vsebino

malaguti phantom f 12 slabe luči?????


Priporočene objave

Lastim si f 12 acin imam en problem pri lučeh. Ponoči, ko se vozim okrog 40 km/h je vse v redu, vidim kaj je na cesti. Problem nastane ko pospešim in se peljem z max hitrostjo in se mi zdi, da serijske luči niso dovolj (f 12 nima dolge luči). Iščem rešitev oz mi lahko kdo pove, kje bi dobil kakšne dodatne luči in kako bi lahko to priklopil.

LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jes bi to tut rt ustimou mam NRG mc3 pa so urignial luci tut sam kratke in ponoc cist u kurcu vidm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se majo itak skoro vsi skuterji slabe luči, jas mam na aeroxu dolge, kratke in pozicijske, pa ponoči ful slabo vijim

sveti mi neje tako da bi osvetla npr. kot štirikotnik, ampak nekak v trikotniku sveti, in stranice so osvetlene, notri pa prazno :wink: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja jst tud posedujem f-12 pa (ko sm mel se luci gor) :twisted: sm resu problem tko da sm si na posebn stekr direkt iz akumolatorja na luci zvezu strom pa mocnejse zarnce not dal.

(ce razdres luc mas zarnce uzadi pol pa dve k jih das ucpodi not in mata 2 taki mejhni paraboli no tiste sm zamenju z mocnejsimi in na tiste tud direkt 12V. ostalo sm odklopu pa je cist ql svetl) 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa nebom imel pol kakšnih problemo z plastiko? ne vem al se mogoče močnejše žarnice bolj grejejo?

Da se mi nebo plastika stopila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moje se niso in nisem imel nobenih problemov. ampak to se ne pomeni da jih ti nimas/nebos imel......delo na lastno odgovornost......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ejga ti sam auspuh dol butn pa te bo vsak vecer kaps cakov za taprvem voglm in ti bo svetu celo pot :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ejga ti sam auspuh dol butn pa te bo vsak vecer kaps cakov za taprvem voglm in ti bo svetu celo pot :)

hehe, sosede pa bojo misli zake gre spet tvoj foter večer s traktorom na njivo :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!