Skoči na vsebino

Tank torbe - magnetne, klik sistemi itd..


Cegi

Priporočene objave

  • 1 leto pozneje...
  • 8 mesecev pozneje...

To je bilo kupljeno kot magnetna tank torba, ampak nekak... Ni magnetov.... Mi lahko kdo pove, ali je to kaka posebna finta ali so mi poslali napačno torbo? ?

IMG_20210901_201446.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 38 minutami, ligenjček pravi:

To je bilo kupljeno kot magnetna tank torba, ampak nekak... Ni magnetov.... Mi lahko kdo pove, ali je to kaka posebna finta ali so mi poslali napačno torbo? ?

IMG_20210901_201446.jpg

Magnetkimso po navadi v stranskih žepkih. Včasih jih dajo vse skupaj v vrečko in kak žep ali embalažo. Te torbe imajo namenske prostore za magnete. Dobro preglej vso embalažo in torbo, da niso kje skriti. Včasih so bili priloženi štirje 30 mm veliki. Ko si snel torbo si moral pazit, da ne dvigneš ali prevržeš motorja. Kriza je tudi tukaj udarila in sedaj prilagajo dvojne 10 mm magnetke. Če imaš kovinski tank in na torbi žepke, kamor pridejo magneti si jih lahko dodatno naročiš. 
Svetmagnetov.si

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 1. 9. 2021 ob 21:03, SAR-Solo Adventure rider pravi:

Magnetkimso po navadi v stranskih žepkih. Včasih jih dajo vse skupaj v vrečko in kak žep ali embalažo. Te torbe imajo namenske prostore za magnete. Dobro preglej vso embalažo in torbo, da niso kje skriti. Včasih so bili priloženi štirje 30 mm veliki. Ko si snel torbo si moral pazit, da ne dvigneš ali prevržeš motorja. Kriza je tudi tukaj udarila in sedaj prilagajo dvojne 10 mm magnetke. Če imaš kovinski tank in na torbi žepke, kamor pridejo magneti si jih lahko dodatno naročiš. 
Svetmagnetov.si

saj v tem je problem, ni ne magnetov, ne žepkov za magnete...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, ligenjček pravi:

saj v tem je problem, ni ne magnetov, ne žepkov za magnete...

... pol je to v bistvu navaden "pedrtošl"  :P 

 

... lahko ima na dnu torbice tudi prešite prekate v dvojnem dnu namenjene za magnete.... ampak po navadi so, kot je napisal  @SAR-Solo Adventure rider stranska ušesa na tank torbicah, ki močno povečajo stabilbno pripetje ( ne vem kako naj se drugače izrazim) torbice na tank.

Pa tudi magneti pri torbici z ušesi naj ne bi škodovali kakim elektronskim napravam (mobitel) v torbici, kot če ga postaviš direktno na močan magnet.

Drugače pa se dobi magnete za tanktorbice, ki so različnih oblik, v plastične ploščice integrirani manjši magnetki...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Zivnorc pravi:

... pol je to v bistvu navaden "pedrtošl"  :P 

 

... lahko ima na dnu torbice tudi prešite prekate v dvojnem dnu namenjene za magnete.... ampak po navadi so, kot je napisal  @SAR-Solo Adventure rider stranska ušesa na tank torbicah, ki močno povečajo stabilbno pripetje ( ne vem kako naj se drugače izrazim) torbice na tank.

Pa tudi magneti pri torbici z ušesi naj ne bi škodovali kakim elektronskim napravam (mobitel) v torbici, kot če ga postaviš direktno na močan magnet.

Drugače pa se dobi magnete za tanktorbice, ki so različnih oblik, v plastične ploščice integrirani manjši magnetki...

pa jaz nočem pedertošla :P

pregledal vse, izgleda, da so poslali napačno torbo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa vrž en magnet ti not :P mam od starih diskov ene par, če rabiš :P 

Popravljeno . Popravil mladench
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, ligenjček pravi:

pa jaz nočem pedertošla :P

pregledal vse, izgleda, da so poslali napačno torbo...

če je napačna, naj menjajo..magnetna pa je tkole, izi, lepa, lepo se na tank uleže. Če pa kdaj burja zapiha, bočni udarec 80-100km/h..pa tale torbica leti u božju m..skup s founom :( preverjeno.

Pa še nekaj me je motilo: običajno se pod njo nabere prah, sploh na kaki dolgi furi, da pa še po umazanem dežju voziš, pa je tank doma lepo pobrušen. Od takrat, samo še rinka.

4 okrogle magnete premera 3-4cm, če se ti jih da všit v torbo ti podarim, ker sem jih vrgel ven iz torbe. Ampak če torba nima namenskih ušes za magnete, ni pametno vanjo magnetov tlačit

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al pa jo recimo na trajektu na "tla" odložiš, pobere nase vse možne opilke, valda pozabiš obrisat, daš na moped in veselo drajsaš ovinke .. juhej! Lepa dekoracija/spominek na prelepe ovinke .. :angryrant2::headbang:

XS308, uporablja kdo? Je ok? Kaj je point tistega notranjega "žakla"?

1000.jpg.da62657c84583a125055ad066c7a11dc.jpg

Si predstavljam, da je to bolj nadležno/moteče, kot uporabno ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 34 minutami, Tex pravi:

Al pa jo recimo na trajektu na "tla" odložiš, pobere nase vse možne opilke, valda pozabiš obrisat, daš na moped in veselo drajsaš ovinke .. juhej! Lepa dekoracija/spominek na prelepe ovinke .. :angryrant2::headbang:

XS308, uporablja kdo? Je ok? Kaj je point tistega notranjega "žakla"?

1000.jpg.da62657c84583a125055ad066c7a11dc.jpg

Si predstavljam, da je to bolj nadležno/moteče, kot uporabno ..

mam, point žakla je verjetno dodatna zaščita, pa še skup stisne šaro. Za manjše ali sport mopede je moteča, na SXu moram sedeti pokončno. na GTju je bilo isto. Sedaj jo pa kr zadaj na sedež vežem po potrebi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem izvekel magnete iz mojih torb. Razliko ocenite sami. Stara ima štiri velike, nova pa dva majhna.?

 

@ligenjček  Tudi sam sem nabavil magnetno torbo in ima na strani dodatne žepke za magnete, kateri so pa izpostavljeni preveč navzven in pridejo na bočno plastiko. Zadovoljil sem se z trakovi, katere spredaj odpem in tankam. Zadnje še moram speljati pod plastiko tako, kot sem prve pa bo za enkrat ostalo tako, dokler se te češke izvedbe ne naveličam in kupim novo

?

88382393-685E-4198-933D-BBAD430F0C5B.jpeg

138011CC-9819-42AA-BD60-B59F377235FE.jpeg

Popravljeno . Popravil SAR-Solo Adventure rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, DAMI34 pravi:

če je napačna, naj menjajo..magnetna pa je tkole, izi, lepa, lepo se na tank uleže. Če pa kdaj burja zapiha, bočni udarec 80-100km/h..pa tale torbica leti u božju m..skup s founom :( preverjeno.

Pa še nekaj me je motilo: običajno se pod njo nabere prah, sploh na kaki dolgi furi, da pa še po umazanem dežju voziš, pa je tank doma lepo pobrušen. Od takrat, samo še rinka.

4 okrogle magnete premera 3-4cm, če se ti jih da všit v torbo ti podarim, ker sem jih vrgel ven iz torbe. Ampak če torba nima namenskih ušes za magnete, ni pametno vanjo magnetov tlačit

Pač, tudi če je magnetna jo lahko še dodatno z jermenom zapneš, meni je Point v tem, da je enostavno in hitro gor in dol, plus, če je bila naročena magnetna hočem magnetno ?

Kar se pa magnetov tiče pa hvala, mi ne koristijo ker torba nima žepov za njih ? bom kar šel na obisk pa zamenjal... Ampak malo se mi zdi nefer da mi pošljejo napačno torbo, zdaj pa se moram peljati v p.m. da mi jo lahko zamenjajo ?

pred 2 urami, SAR-Solo Adventure rider pravi:

Sem izvekel magnete iz mojih torb. Razliko ocenite sami. Stara ima štiri velike, nova pa dva majhna.?

 

@ligenjček  Tudi sam sem nabavil magnetno torbo in ima na strani dodatne žepke za magnete, kateri so pa izpostavljeni preveč navzven in pridejo na bočno plastiko. Zadovoljil sem se z trakovi, katere spredaj odpem in tankam. Zadnje še moram speljati pod plastiko tako, kot sem prve pa bo za enkrat ostalo tako, dokler se te češke izvedbe ne naveličam in kupim novo

?

88382393-685E-4198-933D-BBAD430F0C5B.jpeg

138011CC-9819-42AA-BD60-B59F377235FE.jpeg

Razumem, ampak kot sem že zgoraj omenil, z razlogom sem želel magnetno, torej mi ne hasna drugačna...

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

Jst sem vzel KTM-jevo tank torbo, 18 literska (14+4). V glavnem, ravno prav velika, stabilna in še precej gre noter. Me ne moti na motorju, balanco lahko zasukaš do konca BP. Vidim števce tudi če je podaljšana-dvignjena. S telesom se ne naslonim nanjo. Se pa torbo lahk nosi kot nahrbtnik. Spodaj ima zadrgo za snemanje, tako da na rabiš razmontirat  vsakič zadevo. Tudi 3 stranski žepki so priročni za kako denarnico, ključe etc.

Lp

Screenshot_20220715-225747_Gallery.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

ojla

imam bmw rt 1200 letnik 2009. namen imam kupiti tank torbico, tolikšno, da je prostor za denarnico , očala dokumente itd. Ne veliko.Magnetna ne pride v poštev,na klik.

vceraj sem bil v tc motoshop(podkvica cca 34 eur, torbice od 70-90 eur.

kaksen predlog?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

našel sem tole, moti me , ker ne vem kakšna bo carina n uvoz iz kitajske. Kaj pravite?https://ae01.alicdn.com/kf/S0c8826c46f924f0396083db47e57b42ah/Tank-Bag-Luggage-For-BMW-F850GS-R1250GS-S1000XR-R-1200-RT-RS-R-1250-GS-F750.jpg_Q90.jpg_.webp

https://ae01.alicdn.com/kf/S0c8826c46f924f0396083db47e57b42ah/Tank-Bag-Luggage-For-BMW-F850GS-R1250GS-S1000XR-R-1200-RT-RS-R-1250-GS-F750.jpg_Q90.jpg_.webp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...odpre mi samo sliko, ne pa linka na Aliex..

...če na Aliexpresu  piše pod navedeno ceno VAT included, ni nobenega postopka.

...sem naročil že kar nekaj stvari, pa sem dobil direktno na dom. Res pa je, da sem  naročal stvari manjše vrednosti..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 13. 12. 2022 ob 18:19, bankir pravi:

ali expres

jaz sem naročil že nekaj zadev, vedno pričakoval, da bom plačal carino, pa očitno majo neke mučke in pride zadeva z Mađarske al Poljske, sej ne vem točno, v glavnem nikol nič dodatno plačal, Vrednosti pa tam med 30-50€ (deflektor, tačke, ogledala) . Medtem ko sem plačal carino za šipco iz Anglije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 13. 12. 2022 ob 18:19, bankir pravi:

ali expres

aja na fotki so kopije givija :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, DAMI34 pravi:

kopije givija

:lol1:kopije.

So najbrž kar originali, "padli" iz proizvodnega traku preden nalepijo Badge GIVI :P

Popravljeno . Popravil MiNa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!