Skoči na vsebino

Tank torbe - magnetne, klik sistemi itd..


Cegi

Priporočene objave

pred 13 urami, corleone48 pravi:

Za tank torbo sem mislil....😇

če maš kovinski rezervar, potem jih je cel kup. Ker magnetna torba ne rabi rinke in so tipske.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
Ob 21. 1. 2023 ob 19:07, bankir pravi:

podkvica je original za moj letnik.Še enkrat sem preveril, če je vse pravilno nameščeno in je.Danes sem "stanjšal-pobrusil plastični del, jutri pa bom še kovinski del. Če pridobim vsaj 3 mm, pa sem zmagovalec.Namreč v spodnjem delu, bi razširil obseg.( na sliki med 1 in 6 )unnamed.thumb.png.11437bc148b01b9d330442725f418fdf.png

končno mi je uspelo . kljub brušenju obroča (oznaka 6) nisem mogel pokrovčka odpreti 100%.Danes sem ostranil del na obroču( med 1 in 6), Tako da sem dobil prostor.Enako sem odstranil na plastičnem obroču ( zgornja slika pri 3) Pokrovček se normalno odpre, torbica normalno klikne in normalno funkcionira. Sedaj lahko normalno tankam, ne da sem pošprican od bencina.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

LP

Imam original KTM tank-torbo, KTM pa up. t.i.  Quicklock Evo system. Ali lahko kdo prosim pove katere znamke še uporabljajo ta sistem oz., a še kakšna torba paše na moj tank razen originalne.

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, gaberkosir pravi:

LP

Imam original KTM tank-torbo, KTM pa up. t.i.  Quicklock Evo system. Ali lahko kdo prosim pove katere znamke še uporabljajo ta sistem oz., a še kakšna torba paše na moj tank razen originalne.

Hvala.

Sw motech (quicklock evo je njihov proizvod), Givi...najbolje je posrfat proizvajalčeve strani, običajno so prav za tvoj motor objavljene slike in različni sistemi. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 38 minutami, DAMI34 pravi:

Sw motech (quicklock evo je njihov proizvod), Givi...najbolje je posrfat proizvajalčeve strani, običajno so prav za tvoj motor objavljene slike in različni sistemi. 

Hvala. Se pravi, da je KTM za svoje torbe prevzel zapenjanje od SW Motech.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, gaberkosir pravi:

Hvala. Se pravi, da je KTM za svoje torbe prevzel zapenjanje od SW Motech.

vsaj po imenu sodeč. Drugače je pa zlo enostavno. Maš torbo, ki ti odgovarja in kupiš samo podkvico ter obroč od bilokoga. Obroč/klipsno privijačiš na torbo. Seveda proizvajalci (velja za vse) nimajo nikakršne želje, da uporabljaš stare torbe, ker to ni tržno naravnanano.

https://sw-motech.com/en/bike/KTM/890SMT/2023/KTM+R2+Adventure/products/

ps. za 890SMT2023 je še relativno malo produktov na trgu. Moraš mal počakat. Običajno je to kako leto. Potem pa dobiš od vseh dokaj znanih proizvajalcev čuda i boga:

sw motech, shad, givi, kappa, in malce bolj ofroad naravnani...no pa sej ebay vse ima. Pa aliexpress tudi.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

vsaj po imenu sodeč. Drugače je pa zlo enostavno. Maš torbo, ki ti odgovarja in kupiš samo podkvico ter obroč od bilokoga. Obroč/klipsno privijačiš na torbo. Seveda proizvajalci (velja za vse) nimajo nikakršne želje, da uporabljaš stare torbe, ker to ni tržno naravnanano.

https://sw-motech.com/en/bike/KTM/890SMT/2023/KTM+R2+Adventure/products/

ps. za 890SMT2023 je še relativno malo produktov na trgu. Moraš mal počakat. Običajno je to kako leto. Potem pa dobiš od vseh dokaj znanih proizvajalcev čuda i boga:

sw motech, shad, givi, kappa, in malce bolj ofroad naravnani...no pa sej ebay vse ima. Pa aliexpress tudi.

 

Imam že KTM tank torbo, zdej bi pa še eno malo od sw-motech kupu (je cenejša kot KTM). Za telefon in denarnico. Ne bi pa podkvice menjal.

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!