Skoči na vsebino

Tank torbe - magnetne, klik sistemi itd..


Cegi

Priporočene objave

...

Misli sem, da sem čisto lepo napisal :hmm: ...

Nisi, nisi, tako lepo dvoumno si spesnil, da sem te moral malo požgečkati ;) ;) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sam imam magnetno tank torbo(oxford-zelo zadovoljen) z moznostjo kao ruzaka in bi imel eno vprasanje za tiste, ki to koristijo(ruzak):

ko vzamete tank torbo dol z motorja in jo zelite ''spremeniti'' v ruzak, me zanima, kam daste magnet, ki ostane? Ga kar na motorju pustite(moznost kraje, ipd.)?

Vsaj pri moji je tako, da je med magnetom in torbo zadrga, ki ju lucuje. Ce zelim koristiti naramnice, ju moram lociti.

thanks za answer :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko vzamete tank torbo dol z motorja in jo zelite ''spremeniti'' v ruzak, me zanima, kam daste magnet, ki ostane? Ga kar na motorju pustite(moznost kraje, ipd.)?

V kufer, ce je se kaj placa......ponavadi se ga dobi,ker je vsa stvar kolkor tolko tanka... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V kufer, ce je se kaj placa......ponavadi se ga dobi,ker je vsa stvar kolkor tolko tanka... B)

In ce nimas kufra s sabo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ena magnetna tank torba od IXS-a je naprodaj. Odlično ohranjena, nič raztrgana ... cena sitnica :) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tukajle je slikca (druga od zgoraj) ... cena nove je 24k SIT, cena moje 15k SIT.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko smo lih pri tank torbah, kaj pa če je tank plastičen, a kdo ve, če obstaja kakšna (razen originalna $$$ :kva2: ) verzija tank torbe za Caponorda.

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko smo lih pri tank torbah, kaj pa če je tank plastičen, a kdo ve, če obstaja kakšna (razen originalna $$$  ) verzija tank torbe za Caponorda

Jo pa s pasovi pripneš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In ce nimas kufra s sabo?

Si pa v ruksaku tisto malo placa pusti za magnetke O:-)

Ti, ki si bolj suhljate sorte si jih mogoce lahko, kot ledvicni pas zapnes :OK:

Et vuala B) :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je že kdo tole napisal se oproščam, sam vseeno, se splača če si v Avstriji skočit do Gerickeja, magnetne torbe po 9 EUR ( s pasovi pa 36 EUR, se mi zdi ) sicer tamale, ampak za tale denar.

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

mene pa nekaj zanima glede tank torb. te torbe ko so na pasove, kje spelješ te pasove? ker mi ni jasno najbolj kako lahko pripneš torbo na tank, ker za to bi po mojem mnenju moral dati te pasove pod tankom, toda na apriliji bi mogo zaradi tega odšraufat tank da bi prišel odspodaj.... prosim da mi nekdo razloži način zapenjanja teh torb, ker sem že čisto zmeden... :wacko:

LP :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolko smo mi pri Stupitu v MB gledali: odšrauaš tank, pol nastaviš torbo in pripneš po tankom. Pol tank stustiš dol in zategneš vijak na koncu tanka.

Dokaj zamudna zadeva, če razmišljaš kak je z magnetki lahko <_< <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem nabavu torbo v Villavchu(Gericke) in sem dal cca. 3500 SIT pa je čist gut za 2 dežna kombinezona + za dokumente, mobi,....pa samo 5 magnetov ima pa pri 180 km/h še ni zaplapolala. Razmišljam pa da bom navezu eno mal daljšo vezico na balnco za vsak slučaj če bi se torba med vožnjo kaj odtujila od podlage!

Za to ceno po kateri takšne torbe prodajajo pri nas dobiš v Villachu že hudu hudo dobro al pa kr dve.....pa še kej zraven......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

U Super, izkušnje iz prve roke :OK:

Hvala za express odgovor.

Naramnic pa verjetno nima?

med 10 je ena slabša

Če te prav razumem, se med 10-imi najde kakšna slabo zašita?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz imam od oxforda humpback varianto na magnete, in funkconira več kot odlično. Tud 250 plus drži kot pribita, res pa je ,da ni najbolj poceni, vendar se mi zdi zaradi svoje oblike zelo primerna za cestake.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz imam od oxforda humpback varianto na magnete, in funkconira več kot odlično. Tud 250 plus drži kot pribita, res pa je ,da ni najbolj poceni, vendar se mi zdi zaradi svoje oblike zelo primerna za cestake.

Ja ta tvoja pa res drži :OK:

Takrat k sva šla nazaj sem kr gledal, če se ti je čist zmešalo k si motor prbil na avtocesti :blink: nč prvezana tanktorba, sam magneti, jaz sem bil 100% da ti jo bo dol utrgal :D

ker pr moji je pisal max.120 km/h da grem lahko, pa je tud magnetna, pa še za privezat ma zraven :doze:

lp cagiva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hitrost načeloma ne bo snela tank torbe, ker je sama v zaveterju (aerodinamika motorja). Problemi se pokažejo na Jadranski magistrali, če te dobi burja, ki zagrabi bočno v tank torbo. Sam imam tank torbo iz dveh delov. Spodnji (večji) se pritrdi s pasovi. Na mojem mopedu (Huso) bp, ker ima okvir kot nalašč za pritrdit pasove. Cca 5 min dela. Zgornji del pa je tanjši in je namenjen dokumentom in karti (žep z prozorno plastiko). Skupaj se pritrdita s strapom (ježek), ki ima dva trakova po celi dolžini. Kljub zelo majhni bočni površini zgornjega dela mi ga je na Jadranski magistrali (burja) dvakrat snelo in sem ga moral pritrdit z elastiko. Kako bi se obnesla magnetna tank torba ne vem. Si pa predstavljam.

Magnetna tank torba je odlična zaradi hitre montaže na vse vrste mopedov s plehnatim rezervoarjem. Zna pa se zgodit, da hitra demontaža pride prav kakšnemu nebodigatreba, ko si skočil v trgovino po sendvič.

Bog ne daj jo imet spravljeno v kakšni garaži, kjer rada zapoje flešarca in vrtalni stroj. Vzame kar nekaj časa očistit vse opilke z magnetov. Če si kakega pozabil presenečenje sledi.

Če pa imaš tank torbo s pasovi, te bodo vsi kolegi na vsaki bencinski čakali, če si že vse nazaj zmontiral in dobro zategnil vse pasove. Ker če se premika gre barva na rezervoarju prej ali slej. Pri magnetni premikanja ni.

Le moje skromno mnenje.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!