Skoči na vsebino

Tank torbe - magnetne, klik sistemi itd..


Cegi

Priporočene objave

Ice in drugi, ki veste - kolk pa stanejo bagsterjeve havbe in potem kakšna dobra torba recimo?

lp, Sym

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa se vam splača toliko komplicirati zaradi dveh treh povrhnih odrgnin na barvi rezervoarja. Motorcikel je uporabni predmet, ki se z rabo troši in počasi prehaja iz prodajnega (lesketajočega se) stanja v odpadno (tam nekje daleč na koncu njegove življenske poti). :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. stvar ki jo je opisal jasa je teoretično možna (o tem je bilo nekaj govora) vendar še nikoli nisem slišal, da bi v praksi komu res to nagajalo.

2. ko sem se vozil po sveže položenem asfaltu so mi kamenčki od pred mano vozečega motorja prišli pod torbo in naredili nekaj risov v tanku. :evil:

3. ko sem kupil torbo nisem pogledal da je na sprednjem delu zadrga (da laho ločiš magnetni del in torbo in jo imaš kot rukzak) zato mi je zadrga stolkla na dveh mestih barvo do pleha :evil: :x . sedaj je prelimana z duck tapom in je OK. idiot da nisem takoj na to pomislil. :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa se vam splača toliko komplicirati zaradi dveh treh povrhnih odrgnin na barvi rezervoarja. Motorcikel je uporabni predmet, ki se z rabo troši in počasi prehaja iz prodajnega (lesketajočega se) stanja v odpadno (tam nekje daleč na koncu njegove življenske poti). :?

pa ne tako grdo govorit. Jaz mam svoj motor rad :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oprosti. Mislim, da ga po Ustavi lahko imaš. Vsi enaki, vsi enakopravni. Sicer pa, ne da bi te silil v to, poskusi z ženskami. :wink: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice in drugi, ki veste - kolk pa stanejo bagsterjeve havbe in potem kakšna dobra torba recimo?

lp, Sym

za bagster dvodelno torbo (2x cca.20 ltr) in haubo sem placal takratnih ATS 3.400.- inkl.MWSt.pribilizno je 50:50 torbi:hauba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa se vam splača toliko komplicirati zaradi dveh treh povrhnih odrgnin na barvi rezervoarja. Motorcikel je uporabni predmet, ki se z rabo troši in počasi prehaja iz prodajnega (lesketajočega se) stanja v odpadno (tam nekje daleč na koncu njegove življenske poti). :?

Točn tko, zdej bom pa še jest pršu na račun.

Če je nesmisel se obremenjevati zaradi magnetnega upliva na elektromagnetne ventile, kolk je poj šele trapast se sekirat zaradi prask na rezervoarju. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst ne poznam nobenega motorista, ki se nebi sekiral, da mu na motorju nastajajo praske.....!

Sploh pa ne zato, ker tega nebi mogel preprečit.....sej, če čš imet motor po 3 letih brez praskice... kot nov je najbolje, da se nič ne vozš!Drugače ne gre!

Drugo pa je, ko se voziš poskušaš čim manj škodovat motorjo oz. njegovemu izgledu!

Tisti, ki namerno uničuje motor oz. njegov izgled..............je MONA!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ok, pa se vrnimo nazaj k naslovni temi...

Moram si kupit tank torbo - cez 14 dni potujem...

Zaenkrat sta v igri dve in sicer

Icon web page - mal posrfejte do torbe... je sajt v Flashu. Cena 109$

in pa

Oxford web page - in sicer humpback model

Imam problem - ne vem kje bi lahko kupil ICONa (ki mi je bolj vsec), oxford je treba narocit v HG in dostava traja 14 dni, kar je men mal prevec neugodno (takrat ze odidem. V hg bom odsel 29.05. - btw, ce kdo hoce gre lahko z mano takrat...). Enga oxforda imajo v HMC sam je kar precej drazji, pa se modre barve (raje bi crno). Ce mi kdo lahko svetuje kje v blizini slovenije imajo te stvari, bi bil zelo hvalezen (ko napisem blizu - nemcija mi je denimo predalec - najbolj bi bil navdusen nad Celovcem, Beljakom, Trstom ipd). Sem dovzeten tudi za druge izdelke (dokler so na isti nacin zaobljeni, kot zgoraj navedena modela...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, pa btw, na bagsterjevem pejdzu so narobe klasificiral hornet (je v kategoriji 750-900 ccm). Ima jih 919... suckers... :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Habat ima novo stran in kar lepo ponudbo tank torb...prečekirajte

http://www.hmc-habat.si/vsebina/si/katalog...03041820010906/

Dovolite, da se ponovim (in posredno noro skritiziram post, kjer mi clovek napise nej grem pogledat na webpejdz od trgovine, kjer sem pred dobrimi tremi urami fizicno bil in ne dobil tistega kar rabim):

Imam problem - ne vem kje bi lahko kupil ICONa (ki mi je bolj vsec), oxford je treba narocit v HG in dostava traja 14 dni, kar je men mal prevec neugodno (takrat ze odidem. V hg bom odsel 29.05. - btw, ce kdo hoce gre lahko z mano takrat...). Enga oxforda imajo v HMC sam je kar precej drazji, pa se modre barve (raje bi crno). Ce mi kdo lahko svetuje kje v blizini slovenije imajo te stvari, bi bil zelo hvalezen (ko napisem blizu - nemcija mi je denimo predalec - najbolj bi bil navdusen nad Celovcem, Beljakom, Trstom ipd). Sem dovzeten tudi za druge izdelke (dokler so na isti nacin zaobljeni, kot zgoraj navedena modela...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi kdo lahko svetuje kje v blizini slovenije imajo te stvari, bi bil zelo hvalezen (ko napisem blizu - nemcija mi je denimo predalec - najbolj bi bil navdusen nad Celovcem, Beljakom, Trstom ipd). Sem dovzeten tudi za druge izdelke (dokler so na isti nacin zaobljeni, kot zgoraj navedena modela...)

V Trstu dobiš zanesljivo (in tudi brez davka). Torbe Vanessa (poglej na pejdž, model podoben humpbacku, zelo lepa) so mi lani ponujali v Motosprintu v Trstu za okrog 110 evrov, tam imajo tudi Givi torbe itd... Je pa ta trgovina na Viale d'Annunzio (center). Nekaj mislim da imajo tudi v Moto Star (center, med Ponterossom in železniško, mislim da je Via Milano)...

Če ti ni všeč misel o odhodu v TS, imaš v Kopru vsaj 2 trgovini (obe sta v smeri proti Puli dol z AC), v Izoli je ena pri Drogi... Vse je označeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

Pregledal iskalnik in nisem našel nič, če sm slučajno spregledal se opravičujem.

Torej kupujem tank torbo, prosil bi za kak koristen nasvet pri nakupu (na kaj naj bom pozoren). Torba nujno mora imeti "gurtne" (plastični tank). Zanima me, če torbe, katere se "prelevijo" v nahrbtnik odtehtajo tistih par jurjev več. Če morda kdo ve kje se prodajajo kake solidne za soliden denar naj mi prosim pošje PM

Hvala lepa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam imam 2-nadstropno torbo, ki se spremeni v rukzak pa sem zadevo uporabil mogoče samo 2 krat ker ni to ravno nek pravi rukzak in če imaš dobro nabasano je visoka okoli 30-40 cm kar pomeni da je itak ne moreš dobro okoli nosit. rukzak je uporaben samo če ni pretežka torba. je pa res da imam neko poceni izvedbo in H-G in da imajo dražje to mogoče boljše narejeno. pazi, da "jezik" zadrge na spodnjem delu ne udarja po tanku, meni je na tak način lepo luknjo v lak naredilo preden sem to ugotovil in zadevo polimal da ne opleta več.

poglej tudi če dobiš kompletno prevleko, ki jo daš preko tanka in na to pripneš torbo. to je najboljša varianta za plastični tank.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sem tud letos nabavu tank torbo dvojne višine, kar je ok če nimaš že ful visokega motorja kot jaz. pa na ktm-u tud magneti skoraj ne pridejo v poštev, spodnji del z magneti sem dal rahlo predelati, da imam proste luknje za zrak, drugače pa ima torba praktično vse, kar bi naj pri takšnih torbah pričakoval.

kupil sem jo na imotu, bila pa je okol 40 evrov, je pa ful ok za to ceno

:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam imam 2-nadstropno torbo, ki se spremeni v rukzak pa sem zadevo uporabil mogoče samo 2 krat ker ni to ravno nek pravi rukzak in če imaš dobro nabasano ...

Imam magnetno, po potrebi raztegljivo, kupljeno v Slo. :)

Ce je kaj dobrega je ravno ruksak. :wub:

Ko potujes imas notri uporabne svari in ko se med potjo ustavis si lahko pogledas tudi kaj zanimivega v prehodnih krajih. :yea2:

V torbi mas fotica, pijacko, kej za pod zob, brisacko itd, itd, itd... :notworthy:

No seveda se, ko zapustis motor mas ob tako polni torbi na zadrgo namanj slab obcutek :BUA: , ce jo zapustis na motorju :ph34r: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem svojo kupil v H-G. Rabil sem magnetno, ampak saj itak prodajajo enake v izvedbi kot jo rabiš ti.

Nahrbtnik. Definitivno. Na izletih tako ali tako vlačiš cel kup krame s seboj, tako jo imaš vsaj udobno nosljivi obliki.

Kar meni odtehta razliko v ceni je to, da stvari ki se dajo zlahka ukrasti daš v nahrbtnik in jo mahneš kamorkoli.

pa dobro kupi.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem tudi za nahrbtnik - zelo koristno - npr. se ustaviš in greš v gostilno, prostiora pa je samo notri - a boš vse stvari ven jemal in dal v vrečko itd...?

po moje se splača te zadeve dobre kupit (dati malce več cvenka)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Kar meni odtehta razliko v ceni je to, da stvari ki se dajo zlahka ukrasti daš v nahrbtnik in jo mahneš kamorkoli.

...

:blink: :blink:

Madonca, a sedaj bomo pa še lopovščino reklamirali?? :cry:

In kaj nameravaš krasti? Si specializiran, ali ravbaš vse kar pride pod roko? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tank torbu sem imel v planu za nakup pa sem se premislil...drugače pa sem uporabljal od bratranca dvonadstropno ki pa ni imela opcije za transformacijo v nahrbtnik....če ti kovček ni dovolj oziroma ga nimaš je fajn imet zadevo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da ne bo pomote, saj ne puščam torbe na motorju, snamem jo dol in jo pač nesem v roki za ročaj. rukzak je zato (vsaj pri moji) pogojno uporaben ker so ni narejen kot pravi rukzak in ima pretanke naramnice + je brez opore za hrbet kar pomeni da polno 2 nadstropno tank torbo, ki z lahkoto tehta 5+kg ne moreš daleč nosit na ramah ker obvezno nekje riba in tišči pa še zaradi neanatomske oblike na hrbtu te začne bolet križ.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud ce mas 3 kovcke, je se vedno fajn imet torbo pred sabo....ce ne za drugo, za pijaco pa za fotica in razne drobnarije ki morajo bit pri roki brez da moras razjahat motor .....pasovi za prelevitev v nahrbtnik tudi ne skodijo, kakor tudi ne vec prostorov za zemljevid....sam imam neko tridelno izvedbo od givija ki ima prostor za zemljevid na vrhu vsakega dela kakor tudi na vrhu samih magnetov.....zelo uporabna zadeva za enodnevne izlete v neznano... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink: :blink:

Madonca, a sedaj bomo pa še lopovščino reklamirali?? :cry:

In kaj nameravaš krasti? Si specializiran, ali ravbaš vse kar pride pod roko? :?

:angry: :angry: :angry: :angry: Kdo krade :blink: :blink:

Misli sem, da sem čisto lepo napisal :hmm: Torej, v nahrbtnik nabašem tisto kar ne upam pustiti na motorju tudi za kratek čas, ali drugače rečeno, kar se da zlahka ukrasti meni.

Me zanima od kod ti ideja :lol1:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!