Skoči na vsebino

Tank torbe - magnetne, klik sistemi itd..


Cegi

Priporočene objave

  • 6 mesecev pozneje...

Prodaj mojo tank torbico. Magnetna. Sem jo imel samo enkrat na mopedu. Pol sm ga pa menjal, tako da mi zdej magneti ne primejo več :D

Givi SoftBag EA102.

1.jpg

https://www.avto.net/_2016mojavtonet/details.asp?ID=12658341&show=1

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 5 mesecev pozneje...

Lihkar našel :D .... dodam tudi trak za nošenje torbice preko rame

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodam tank torbo Bagster 12 do 22l. Imel sem jo na K1200R bi pa po moje pasala kamorkoli, kjer magnet nea dela.

 

20170524_115132.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
pred 1 uro, tomash pravi:

Kupujem tank torbo za Gs. Imam Givi tanklock nastavek. Je sx308 prava al priporočate kaj drugega. Rabim za cca 15l

XS308 20 litrska givi je z možnostjo razširitve. Večina nas ima tako. Spodaj ima obroč, ki ga lahko premakneš v tri pozicije, na endurah ni moteča, na manjših motorjih pa zna bit. No jaz sem jo na SXu vozil, pa je šloxs308.jpg.34b70cc690b974922d4398c11a111931.jpg

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je tale uporabna, ker lahko posebej uporabiš pedertašno. Npr. tank torbo pustim v apartmaju in si dam tega grdega hudiča okol pasu in jakno čimbolj dol potisnem, da se je ne vidi. Grdo ampak zna bit priročno. :D

Rezultat iskanja slik za XS308

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, Quest pravi:

Torba odlična  samo na mojga ni pasala.Zamenjal.


Sw-motech https://www.tc-motoshop.si/si/tank-torba-sw-motech-quick-lock-evo-city-crna-11-15l-i50620.shtml   Se mi dopade.Bi pa rajši Givijevo sam??

 

Tako k maš na drugi sliki mam tudi jaz .... lepo se po tanku dol uleže ;) .. od SW motecha ;) 

 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, JamesTheMan pravi:

Meni je tale uporabna, ker lahko posebej uporabiš pedertašno. Npr. tank torbo pustim v apartmaju in si dam tega grdega hudiča okol pasu in jakno čimbolj dol potisnem, da se je ne vidi. Grdo ampak zna bit priročno. :D

Rezultat iskanja slik za XS308

 

Kaj pa če je to mišljen, da se jo okol obrne, na hrbtni del. Pa jo imaš pol še kot ledvični pas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Možno, nisem je še imel v rokah, sem jo hotel kupiti, pa sem se raje odločil za magnetno. Pri teh na podkve me moti to, če se lepo ne uležejo na tank. Je pa res, da ko kupuješ tank torbo se moraš obvezno zapeljati z motorjem do trgovine in vsako pred nakupom probati. 

Takrat sem vzel to in mi še danes služi: https://www.louis.eu/artikel/held-magnet-tank-bag-louis-special/10026879

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Štos je v tem, da že imam Givijevo Tanklock 4l (štiri litre). Bi pa imel še eno večjo. Se pravi mora bit Givi, pa uležt se mora na tank. ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, tomash pravi:

Štos je v tem, da že imam Givijevo Tanklock 4l (štiri litre). Bi pa imel še eno večjo. Se pravi mora bit Givi, pa uležt se mora na tank. ???

ni nujno, je pa fajn. Vprašaj @Questa če je pred namestitvijo tudi prilagodil spodnji obroč. Če je, ja jebiga, potem je tako kot na sliki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

prilagodil spodnji obroč

Če sem dal torbo bolj naprej se je balanca zadevala v torbo. Zadaj je še zmerom štrlela od rezervoarja stran. Grdo je bilo videt.

So se pa v TC-motoshop čudili da tako stoji-mogoče defektna torba samo videti ni bilo.

Potrebno se tja zapeljat in sprobat. Sigurno najboljša rešitev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mali nasvet velikega mojstra :P

ja .. torbo na podkvico je treba prej probat kako stoji in šele takrat našraufat spodnji mehanizem na torbico ... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še eno dejstvo: GS ima rezervoar torbam neprijazno obliko. Poleg tega je odprtina za natakanje goriva zelo daleč spredaj, zato torbica zelo hitro ovira gibanje krmila.

Skratka, malo je tank torb, ki bi lepo sedle na rezervoar. Še posebej tiste s podkvico.

Kolikor sem jaz raziskoval, je res tista Motechova par postov višje, najboljša izbira.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

ma kdo tole?

https://www.louis.eu/artikel/quick-lock-micro-evo-tank-bag-2-5-5-litres/10065437?list=7cea10f73d2ee260d218d00cae6f90aa

za dežjaka not spravit, pa kakšno malenkost še rabim, za denarnico, telofon itd. mam na pasu torbico.

kolk je to velika zadeva 2-5L si ne znam dobr predstavljat, zadnja 20L Kriega mi je prevelika za dnevne izlete, napol prazna pa ne stoji lepo, pod sedežem sem pa zafilal z PP, komplet za flikanje, orodje....

100€ s podkvico skupi je tut mal visoka cena(?), sam sw-motech res ne razočara.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Xebec pravi:

ma kdo tole?

https://www.louis.eu/artikel/quick-lock-micro-evo-tank-bag-2-5-5-litres/10065437?list=7cea10f73d2ee260d218d00cae6f90aa

za dežjaka not spravit, pa kakšno malenkost še rabim, za denarnico, telofon itd. mam na pasu torbico.

kolk je to velika zadeva 2-5L si ne znam dobr predstavljat, zadnja 20L Kriega mi je prevelika za dnevne izlete, napol prazna pa ne stoji lepo, pod sedežem sem pa zafilal z PP, komplet za flikanje, orodje....

100€ s podkvico skupi je tut mal visoka cena(?), sam sw-motech res ne razočara.

Kar veliko nas ima tole torbico, kvaliteta je 1a, tudi pritrditev sistema je bp.

A dežjaka not ne boš spravil vsaj po moji oceni, vsaj tistega pravega ni, morda bi šel not tisti za enkratno uporabo, če se še dobi.

To je bolj za dokumente, mobitel in še kakšno drobnarijo.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Xebec pravi:

ma kdo tole?

https://www.louis.eu/artikel/quick-lock-micro-evo-tank-bag-2-5-5-litres/10065437?list=7cea10f73d2ee260d218d00cae6f90aa

za dežjaka not spravit, pa kakšno malenkost še rabim, za denarnico, telofon itd. mam na pasu torbico.

kolk je to velika zadeva 2-5L si ne znam dobr predstavljat, zadnja 20L Kriega mi je prevelika za dnevne izlete, napol prazna pa ne stoji lepo, pod sedežem sem pa zafilal z PP, komplet za flikanje, orodje....

100€ s podkvico skupi je tut mal visoka cena(?), sam sw-motech res ne razočara.

mal boljšega dežkota (tak s podlogo) boš težko notri spravil, ker zasede kar nekaj volumna. Sneci me je prehitel :jezik:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, Xebec pravi:

ma kdo tole?

https://www.louis.eu/artikel/quick-lock-micro-evo-tank-bag-2-5-5-litres/10065437?list=7cea10f73d2ee260d218d00cae6f90aa

za dežjaka not spravit, pa kakšno malenkost še rabim, za denarnico, telofon itd. mam na pasu torbico.

kolk je to velika zadeva 2-5L si ne znam dobr predstavljat, zadnja 20L Kriega mi je prevelika za dnevne izlete, napol prazna pa ne stoji lepo, pod sedežem sem pa zafilal z PP, komplet za flikanje, orodje....

100€ s podkvico skupi je tut mal visoka cena(?), sam sw-motech res ne razočara.

SW motech je odlična roba .. vse kar imam od njih je praktično neuničljivo .. s tank torbo vred... cena je malo višja, vendar preživi 2-3 daljo, od cenejše ;)

nasvet za dežkota:

v tank torbo, malo bolji dvodelni kombinezon ne spraviš

hint: obleci ga pod obleko, da se ga ne vidi, če pa začne padat dež, ga pa oblečeš preko oblačil .. evola... misterija rešena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Snečer pravi:

Kar veliko nas ima tole torbico, kvaliteta je 1a, tudi pritrditev sistema je bp.

A dežjaka not ne boš spravil vsaj po moji oceni, vsaj tistega pravega ni, morda bi šel not tisti za enkratno uporabo, če se še dobi.

To je bolj za dokumente, mobitel in še kakšno drobnarijo.

 

pred eno uro, DAMI34 pravi:

mal boljšega dežkota (tak s podlogo) boš težko notri spravil, ker zasede kar nekaj volumna. Sneci me je prehitel :jezik:

 

pred 45 minutami, maus pravi:

SW motech je odlična roba .. vse kar imam od njih je praktično neuničljivo .. s tank torbo vred... cena je malo višja, vendar preživi 2-3 daljo, od cenejše ;)

nasvet za dežkota:

v tank torbo, malo bolji dvodelni kombinezon ne spraviš

hint: obleci ga pod obleko, da se ga ne vidi, če pa začne padat dež, ga pa oblečeš preko oblačil .. evola... misterija rešena

https://www.kmc.si/si/motoristicna-dezna-jakna-ixs-nimes-2-500-i21224.shtml

tega mam, men je kul. 3 leta zdržal BP, mal je usran, sam BMK, vodo drži zunaj...

naslednja velikost 9l se mi zdi že prevelika...:hmm:

 

evo sm prou pomeru:

jakna: 11x14x7

hlače: 11x9,5x4

po potrebi se še mal stisne.

20190829_091749.thumb.jpg.ce095dff41484d822726af8694cabbb7.jpg

Popravljeno . Popravil Xebec
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da, za tank torbico in običajno rabo več kot tako, kot si jo prilimal 3-5 l ne predlagam, ker postane moteča

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Xebec pravi:

 

 

https://www.kmc.si/si/motoristicna-dezna-jakna-ixs-nimes-2-500-i21224.shtml

tega mam, men je kul. 3 leta zdržal BP, mal je usran, sam BMK, vodo drži zunaj...

naslednja velikost 9l se mi zdi že prevelika...:hmm:

 

evo sm prou pomeru:

jakna: 11x14x7

hlače: 11x9,5x4

po potrebi se še mal stisne.

20190829_091749.thumb.jpg.ce095dff41484d822726af8694cabbb7.jpg

da ne rečem ne, rečem da boš to težko spravil v tisto malo SW motech torbico

mogoče če res stisneš

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!