Skoči na vsebino

Moto trgovine - Avstrija


Jasa

Priporočene objave

trgovina je na nivoju. kolikor se spomnim prodajajo suzuki, kawasaki imajo ogromno zalogo novih in rabljenih vozil.

opremo alpine.. pa se nekaj od drugih.

drugace pa na nivoju

Hvala Ice-u za odgovor in tebi hilton, zanima pa me , če je kdo kupoval pri njih, oziroma kupuje prek spleta, zanima me namreč dodatna oprema Suzuki, konkretno športna obutev. Ali ve kdo kako najlažje in najbolj ugodno pridem do njih?

post-19046-125621766042.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala Ice-u za odgovor in tebi hilton, zanima pa me , če je kdo kupoval pri njih, oziroma kupuje prek spleta, zanima me namreč dodatna oprema Suzuki, konkretno športna obutev. Ali ve kdo kako najlažje in najbolj ugodno pridem do njih?

jaz sem na dunaju 6.11 tako da, v skrajni sili ti jih lahko pripeljem. drugace pa pošlji mail. mislim da se da pomojem dogovorit brez problema

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem na dunaju 6.11 tako da, v skrajni sili ti jih lahko pripeljem. drugace pa pošlji mail. mislim da se da pomojem dogovorit brez problema

Problem je nemščina, drugače bi verjetno že kaj spacal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem je nemščina, drugače bi verjetno že kaj spacal.

pol pa reci sineclosedeyes.gif pa ti bomo pomagali. brez problema samo povej kaksne so želje pa bomo mail poslali ali pa poklicali

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....zanima me namreč dodatna oprema Suzuki, konkretno športna obutev. Ali ve kdo kako najlažje in najbolj ugodno pridem do njih....

Ker je priložena slika obutve za "prosti čas" : Čevljarstvo Dermastja, Vodnikova cesta, Šiška, Ljubljana.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

ali mi lahko kdo pove ali je v beljaku kaka trgovina ki ima veliko izbir HELD izdelkov?

ali imajo v louis-u in heine-grice-t na zalogi tudi stvari ki niso v katalogu?

hvala

lpm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Jutri nameravam iti v Graz in me zanima, če je še katera trgovina z moto-opremo (poleg Louisa in Hein Gericke) vredna obiska? Kje v Grazu bi lahko našel Arai čelade?

Edit: Zgleda da boma Araike našel v Hein Gericke ...

Popravljeno . Popravil salko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri nameravam iti v Graz in me zanima, če je še katera trgovina z moto-opremo (poleg Louisa in Hein Gericke) vredna obiska? Kje v Grazu bi lahko našel Arai čelade?

Edit: Zgleda da boma Araike našel v Hein Gericke ...

Auner Moja povezava pa se sejem imajo ju3 tako datrance_25_naughty.gif upam da ves kje je.

Motoradklinik Moja povezava ne vem če se ti kakšno napišem da boš mel dovolj časa vse obiskat whistle.gif

Arai ma Klinika.... svetovanje na nivoju, tako da si nekateri naši prodajalci lahko kakšno učno urco vzamejo pri njih

Popravljeno . Popravil hilton
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

dalec najboljsa trgovina za opremo je pucher na elisabethinergasse (blizu annenstrasse, zraven elisabethinen-krankenhaus - bolnice). arai nima. klik

punce same vozijo in vedo kaj prodajajo.

http://www.pucher-mo...s4?article_id=6

Jp, lahko samo potrdim Ice-ovo mnenje...mala,a odlicna trgovina z obilo robe in predvsem dobro svetovanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Ponovno v Beljaku, cca 500m od Louisa.

google translate opis lokacije :)

Autocesta B84-ko štartaš iz Villacha greš proti Maria Gailer cesti naravnost proti Faaker See.Na križišču Maria Gailer cesti,zraven lokala ( Racer's Cafe ) zaviješ levo.Ko si zavil levo,voziš po avtocesti cca. 600m, najdete nas direktno na velikem parkirišču FMZ.

villach_neu1.jpg

VILLACH

ADRESSE

Fachmarktzentrum - Gewerbezeile 10-16

9500 Villach

KONTAKT

Tel: +43 4242 35379

Mail: villach@hg-shop.com

Shop Details

ÖFFNUNGSZEITEN

Montag - Freitag 09:00 - 19:30 Samstag 09:00 - 17:00

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...a HG ponovno v Beljaku? Predlani vem, da je že bil, pa vsake toliko ko grem gor, je na istem mestu... Bolj me zanima, kaj je za ena moto trgovina nasproti Louisa v Beljaku... tako, na hitro, sem prebral napis ''moto bekleidung''...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponovno v Beljaku, cca 500m od Louisa.

google translate opis lokacije :)

Autocesta B84-ko štartaš iz Villacha greš proti Maria Gailer cesti naravnost proti Faaker See.Na križišču Maria Gailer cesti,zraven lokala ( Racer's Cafe ) zaviješ levo.Ko si zavil levo,voziš po avtocesti cca. 600m, najdete nas direktno na velikem parkirišču FMZ.

VILLACH

ADRESSE

Fachmarktzentrum - Gewerbezeile 10-16

9500 Villach

KONTAKT

Tel: +43 4242 35379

Mail: villach@hg-shop.com

Shop Details

ÖFFNUNGSZEITEN

Montag - Freitag 09:00 - 19:30 Samstag 09:00 - 17:00

Tole je takoj za OMV črpalko. Kul!

http://maps.google.si/maps?hl=sl&tab=wl

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

dalec najboljsa trgovina za opremo je pucher na elisabethinergasse (blizu annenstrasse, zraven elisabethinen-krankenhaus - bolnice). arai nima. klik

punce same vozijo in vedo kaj prodajajo.

http://www.pucher-mo...s4?article_id=6

ne obstaja vec. necak stare pucher, kateri je prevzel po njeni smrti, nima interesa in je trgovino zaprl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pozna kdo trgovino ki je v Gaz-u zraven Louisa???

Če se kdo potika tam bi proso če lahko preveri delovni čas in če imajo vindstoperje Honda team (in ceno).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce mislis motorradklinik, glavna trgovina je v leibnitz-u (lipnica). ta je samo dependansa z delavnico.

 

http://motorradklinik.at/ (v graz-u)

 

von März bis Oktober
Montag 9:00 - 12:00 13:00 - 18:00
Dienstag 9:00 - 12:00 13:00 - 18:00
Mittwoch 9:00 - 12:00 13:00 - 18:00
Donnerstag 9:00 - 12:00 13:00 - 18:00
Freitag 9:00 - 12:00 13:00 - 18:00
Samstag 9:00 - 12:00
 
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Mene zanima kje bi lahko dobil bmw znak za na balanco motorja? Moj bmw nima tega vsi tanovi pa vidim da imajo in mi je prov vsec. Sem pa gledal ze po wunderlich pa nism nc najdu. Ce ma pa kdo doma viška se je ne branim :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na www.ebay.de vpiši v iskalno polje "bmw emblem" pa najdi med 2000 zadetki pravo velikost. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam za balanco more bit mal drugacen...kako nej pa to vem? :) da ne bom na konc znak kupil za oklep al pa zadnji del motorja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. dej gor raj SUZUKI...al pa KAWASAKI.... se lepš vidi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!