Skoči na vsebino

Moto trgovine - Avstrija


Jasa

Priporočene objave

Ali lahko poveš kje v Železnikih in v Ljubljani je ta trgovina, da si grem pogledat škornje.

v lj je na njegosevi 1, cene so od 22k do 35k. zadnja varianta vsebuje komplet karbonskih scitnikov proti prezaganju.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi mi kdo znal povedat kje blizu(štecune) v Avstriji oz. italiji prodajajo Enodelne kombinezone Alpinestarsa,daineseta. Pr ns sploh nevem če kje alpinestars sploh majo, daineseti pa so sam dvodelni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dainese kombinezone dobiš v Pignolo moto shop - Gorica,

kar ima na zalogi modelov 2003 od 500EUR dalje (cena z

že odbito ivo)!

Pa lep pozdrav!

Sej zato mislm da se mi splača it pogledat, ker bi zdele znal met kšna ugodna znižanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo prosim linke od motoracinga,motostar, itd...

kajti mislim it malo pogledati kaj imajo dol polini kite,in drugo za skutija ko

mislim da se mi za 10 k sit nižje cene splača it švercat

odvisno

plis,naj bo čivmeč linkov

ko tud nucam jakno,led. pas,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V kratkem nameravam v avstrijo GRAZ, slišal sem da je neka mala trgovinica, nevem točno kako se imenuje mogoče ( Fisher )?

Vem, da delata dve babi (stara in mlada )! Mlada ve slo!

Mogoče mi lahko kdo pove kje to je in pa naslov oz. tel, če ma kdo kakšno vizitko?

Hvala!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam podobno vprašanje kot Ventil!

Naslednji teden nameravam v Graz po čelado, rokavice in mogoče še kaj drugega. In me zanima v kateri trgovini imajo največjo izbiro. Gledal sem Hein-Gericke in Louis, drugih ne poznam ali pa nimam linka do strani. Čelado nameravam kupiti Shoei, za ostalo mi ni toliko važno.

Mislim, da problem z izropanostjo pri meni ne bo problem, ker rabim predvsem velike številke.

Moti me edino, ker na on line katalogu od nobene firme nisem zasledil rokavic in ostalih oblačil od kake znane firme (ali pa jih je zelo malo)!

Rad bi vedel, če imajo v teh trgovinah še vedno popuste? Želel sem na IMOT, ampak sprevidel da se mi zaradi dveh stvari ne splača peljati tako daleč.

Za odgovor se dobrim dušam vnaprej zahvaljujem! :afro1:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V kratkem nameravam v avstrijo GRAZ, slišal sem da je neka mala trgovinica, nevem točno kako se imenuje mogoče ( Fisher )?

Vem, da delata dve babi (stara in mlada )! Mlada ve slo!

Mogoče mi lahko kdo pove kje to je in pa naslov oz. tel, če ma kdo kakšno vizitko?

Hvala!!

@ ventil:

mislis trgovino pucher?! opis dveh zensk & male trgovine bi ustrezal, samo mi nekako se ni prislo na usesa, da bi gabi znala slovensko. v eni temi "graz" imas online-karto graz-a. pucher se nahaja v elisabethinergasse. uporabi iskalnik.

@ kukecb:

pucher je po moje najbolj zalozena trgovina z dodatno opremo za voznika/co v grazu. tehnicne robe (delov ipd.) ne prodaja. tudi strokovno zelo dobro svetujata.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice hvala!

Zanima me ali si s tem mislil vso opremo (tudi čelade Shoei) ali samo oblačila?

Se bom že nekako potrudil, da najdem to trgovino.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice hvala!

Zanima me ali si s tem mislil vso opremo (tudi čelade Shoei) ali samo oblačila?

Se bom že nekako potrudil, da najdem to trgovino.

lp

celade in opremo za voznika/co in dodatno opremo za motor (kovcki, torbe itd.). tehnicne robe (rezervni deli ipd.) za motorje nima.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čelado nameravam kupiti Shoei, za ostalo mi ni toliko važno.

Mislim, da problem z izropanostjo pri meni ne bo problem, ker rabim predvsem velike številke.

Moti me edino, ker na on line katalogu od nobene firme nisem zasledil rokavic in ostalih oblačil od kake znane firme (ali pa jih je zelo malo)!

Rad bi vedel, če imajo v teh trgovinah še vedno popuste? lp

ce si iz lj ti lahko dam eno reklamo, ki sem jo vzel prejsnji teden gor.rokavic je malo morje.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vsem za odgovore!

Tehnična roba me zaenkrat tako ali tako ne zanima. Tako, da bom šel pogledat. Upam, da najdem. Sem gledal interaktivno karto, ki jo je predlagal Ice, ampak mislim, da se bom kar odločil za nakup zemljevida Graza.

Prosil bi samo še, če mi lahko poveš na katerem naslovu se nahaja Louis. Nekaj sem klikal po njihovi strani pa nisem nikjer našel karte (ali pa sem nemški analfabet B) ).

Rad bi izbral čim bolje in kolikor mi bo dopuščeno ne bom šparal, ker gre le za moje zdravje in še prvi motor je.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce gres cez stari sentiljski prehod in se potem peljes naravnost po glavni cesti do graza mas na desni strani louisa. malo za enim zelo dobro ounacenim bausranjem na levi strani. je pa to vse skupi pred city parkom. ne mores zgresit.

je pa triesterstrasse 235 ce se ne motim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce gres cez stari sentiljski prehod in se potem peljes naravnost po glavni cesti do graza mas na desni strani louisa. malo za enim zelo dobro ounacenim bausranjem na levi strani. je pa to vse skupi pred city parkom. ne mores zgresit.

je pa triesterstrasse 235 ce se ne motim.

louis

pred city parkom, da. tako kot da reces domzale so pred trzinom. louis je na juznem obrobju, city park skoraj v centru. v glavnem ce se peljes mimo puntigamer pivovarne (desno na velikem kriziscu) si ze predalec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

louis

pred city parkom, da. tako kot da reces domzale so pred trzinom. louis je na juznem obrobju, city park skoraj v centru. v glavnem ce se peljes mimo puntigamer pivovarne (desno na velikem kriziscu) si ze predalec.

mal ven iz teme, ampak sam sebe zastopim kukr da se prpeljes v graz in je tam louis, ne pa v graz pa mim centra do loiusa. pa stara cesta gre mim louisa v center.

tko kukr je trzin za ljubljano, ce razlagam primorcu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima če po italijanskih štecunah kot so pignolo, planet bike, motoracing kej slovensk govorijo. A jim že kdo poslau kšn e-mejl v slov. ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!