Skoči na vsebino

Moto trgovine - Avstrija


Jasa

Priporočene objave

mene pa zanima če po italijanskih štecunah kot so pignolo, planet bike, motoracing kej slovensk govorijo. A jim že kdo poslau kšn e-mejl v slov. ?

...govorijo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima če po italijanskih štecunah kot so pignolo, planet bike, motoracing kej slovensk govorijo. A jim že kdo poslau kšn e-mejl v slov. ?

V pignolutu tetka sicer razume slovensko, govori pa bolj slabo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mogoče kdo ve, če ima trgovina Pucher tudi spletno stan?

Če ne drugo, da jo lažje najdem v Grazu!

Ice: A ima Metro res ob svoji obletnici neke popuste?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mogoče kdo ve, če ima trgovina Pucher tudi spletno stan?

Če ne drugo, da jo lažje najdem v Grazu!

Ice: A ima Metro res ob svoji obletnici neke popuste?

lp

kolikor vem pucher nima spletne strani.

metro mozno da ima kaksne popuste. sem se nekaj pogovarjal z slovenci ki tam kupujejo in so rekli, da je nekaj znizane robe. ne vem pa kaj in koliko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

V petek/soboto se potikam po Mariborskem in Murskosoboškem. Ker bom imel preveč časa sem se odločil malo EUR pustit tudi sosedom. A kdo ve za kako trgovino v bližini ki ima dober izbor čelad, ne lih Arai ali Shoei, bl Airoh al pa NZI (rabim čelado za mojo drago, kao ne zdrži zadaj na zicu, ker ji sedanja preveč ropota).

A se splača do motorrad klinik it al imajo sam par čelad?

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od vseh nastetih ima dalec najvecjo izbiro louis(mega store) v grazu pa tudi cene so ugodne.Lahko pa ponudbo pregledate tudi na www.louis.de

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se splača do motorrad klinik it al imajo sam par čelad?

Motorrad Klink naj bi se selili, ne vem pa, če se je to že zgodilo - vsekakor prej preveri. Drugače pa se mi zdi, da imajo ti fantje zelo navite cene.

Raje investiraj v dodatnih 40km vožnje in pojdi v Gradec, kjer imaš poleg Louis in Hein Gericke trgovin še en kupček trgovin s pestro ponudbo (npr. Honda Hütter).

lp, D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej na karti na njihovi domači strani! Ni ga težko najti. Ko vidiš znak za City Park se samo pelji še par kilometerčkov dalje od njega in prišel boš direkt pred Louisa. Na desni strani je velika reklama za Bauhaus, na levi strani pa je Louis. Lahko omenim še, da je naprej od pivovarne Puntigamer (Ulica pa je Triesterstrasse).

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno bi bilo lažje, če ti napišem, da na krožnem prometui iz Slovenije (prvi odcep za Media Markt, Toys 'r' us, nakupovalni centri,...). Na tem prvem odcepu greš desno, do konca te ulice in zopet desno. Potem pa samo na ravnost in na levi strani boš zagledal Louisa.

Če kdo ve še boljše razložiti mu naj razloži, ampak mislim da je dovolj :D

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem si na mojem PDAju TomToma zrihtal, pa da vidimo, če satelitska navigacija po Grazu dela :D

JA ni, grem v Louisa in Gerickeja, pa da vidimo, če majo prodajalci kaj pojma o čeladah.

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno bi bilo lažje, če ti napišem, da na krožnem prometui iz Slovenije (prvi odcep za Media Markt, Toys 'r' us, nakupovalni centri,...). Na tem prvem odcepu greš desno, do konca te ulice in zopet desno. Potem pa samo na ravnost in na levi strani boš zagledal Louisa.

Če kdo ve še boljše razložiti mu naj razloži, ampak mislim da je dovolj :D

lp

Tole ne bo držalo, saj Mediamarkt že dalj časa ne obstaja več v Grazu.(Seierberg)

Louis trgovina je:

1:-po stari cesti-300m za tablo GRAZ na desni strani

2:-po avtocesti na krožnem prometu 1.odcep(Puntigam),Voziš naravnost skozi prvi semafor,nato pri drugem izvozu(Puntigam)takoj(mislim dobesedno takoj) izvoziš desno,ko prideš na vrh pri semaforju pa zaviješ desno,skozi prvi naslednji semafor in 50m na desni ob cesti je Louis.

Zoran

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...skozi prvi naslednji semafor in 50m na desni ob cesti je Louis.

Zoran

na LEVI strani gledano iz te smeri (AC A9-krozni-puntigam) !

na desni je, ce prihajas po stari cesti iz slovenije.

in se zdanjic:

LOUIS V GRAZ-u

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes in jutri ima Motorradklinik v Lipnici akcijsko prodajo in predstavitev Hond in Ducatijev. V akciji imajo kar nekaj opreme, saj kolikor sem videl iz letaka, ki so mi ga poslali po pošti. Ker sem jutri zjutraj itak v Grazu se bom ustavil malo po poti, če pa bo kaj pametnega pa grem popoldan z motorjem gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole ne bo držalo, saj Mediamarkt že dalj časa ne obstaja več v Grazu.(Seierberg)

No potem se opravičujem, ker nisem vedel da tam več ni Mediamarkta. Že dlje časa nisem bil tam v njem in sem bil v Seiersbergu. Drugo pa mora držati, ker sem bil sedaj v 1 mesecu 3X tam.

Še enkrat bom moral iti po čelado, ker me je bilo zadnjič strah švercat (sem se zezno, sedaj pa ponovno na pot).

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se je izlet v Graz kar splačal, v Hein-Gerickeju so imel brdo stvari (Shoei Raid po 300 EUR :hmm: :yea2: ), sam nobene čelade zame, nobene tolko velke. No v Louisu so imel pa ene hude akcije Shubert concepta (črne po 270 EUR), no pa je sicer ne bi kupil, ker je grda kot,... no kot vse švapske čelade z izjemo S1, samo kaj ko je ila edina xxxl.

Torej, dokler še nismo v EU se tam hudo splača kupovat, pa še postrežba je v obeh trgovinah dokaj dobra, punca v Gerickeju sicer ni mela veze o čeladah, sam je bila prijazna, tud v Louisu sicer niso na ravni SLO trgovin po strokovnosti, samo, mi dokaj dol visi, če je to edina trgovina kjer imajo xxxl čelado.

lp

Rudi

p.s.

V Louisu so bili pa tko al tko sami slovenci notri, se mi zdi, da skor ni bilo Avstrijca not razen prodajalcev.

Popravljeno . Popravil rudib
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Louis FunShop Villach

Anschrift

Maria Gailer Strasse / Gewerbezeile 5

9500 Villach

Neueröffnung: 3. Mai 2004

Große Eröffnungfeier am 8. Mai 2004

To bo zanimivo...

Verjetno bodo prvi teden popusti - tisti, ki ste bližje, bi to lahko malo spremljali in ko se bo vedlo kaj več tudi v to temo kaj napisali...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes in jutri ima Motorradklinik v Lipnici akcijsko prodajo in predstavitev Hond in Ducatijev. V akciji imajo kar nekaj opreme, saj kolikor sem videl iz letaka, ki so mi ga poslali po pošti. Ker sem jutri zjutraj itak v Grazu se bom ustavil malo po poti, če pa bo kaj pametnega pa grem popoldan z motorjem gor.

Pozdravljeni!

Pozna kdo telefonsko številko od Motorad v Leibntzu.

Lahko tudi www ali e-mail.

Hvala in LP, Matjaz

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od vseh nastetih ima dalec najvecjo izbiro louis(mega store) v grazu pa tudi cene so ugodne.Lahko pa ponudbo pregledate tudi na www.louis.de

Odvisno kaj potrebuješ. Enduro opreme ima daaaaaleč največ Auner....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse lepo in prav... :P

Js mam samo še eno vprašanje. Mi lahko kdo prosim svetuje kako naj potem opremo kupljeno v Avstriji "šverckomerc" čez mejo spravim.

Kupujem celotno opremo zato bi se mi ta podvig verjetno zelo splačal!?

Hvala vsem za morebiten nasvet! O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gres z motorjem tja pa se kar oblecen nazaj zapeljes (stare cunje pa mas lohk v kufru - mas pac vedno rezervne cunje sabo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako kot delamo mi (opremo oblečemo, kufre namontiramo, pa se napolnimo, nikoli se me niso pogledali, ker motoriste samo sibajo naprej), ce pa te skrbi, da te bojo dobili pa mi poslji pm, lahko se zmeniva pa ti pripeljem cez, brez problemov!

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!