Skoči na vsebino

Bridgestone / Firestone gume


Ice

Priporočene objave

DRAGON

Novinec

Član od: torek, 08.04.2003 1:55

Objav: 9

Kraj: UNIVERSE

Objavljeno: 16 apr 2003 20:38 Zadeva: BRIDGESTONE

--------------------------------------------------------------------------------

PROVAJ BRIDGESTONKE IMAM BT10 IN ZA ENKRAT SO MI NAJBOLJ QUL DO ZDAJ (LEPILO)

VPRAŠANJE SO LE ČE DOBIŠ PRAVE MERE

_________________

MUŠICA V ZOBEH, SEXI NASMEH.

Nazaj na vrh

Rok

Vseved

Član od: torek, 15.05.2001 8:27

Objav: 1391

Kraj: Mordor (zasavje)

Objavljeno: 16 apr 2003 21:38 Zadeva: Re: BRIDGESTONE

--------------------------------------------------------------------------------

DRAGON je napisal:

PROVAJ BRIDGESTONKE IMAM BT10 IN ZA ENKRAT SO MI NAJBOLJ QUL DO ZDAJ (LEPILO)

VPRAŠANJE SO LE ČE DOBIŠ PRAVE MERE

Kje povsod v SLO pa se da dobit Bridgestone in kakšna je cena v primerjavi z Dunlop. Katera je že sport touring BT10 ali BT20 ? Nekje na VFR forumu sem zaseldil, da je za ta motor ta guma nekako še najbolj.

Sicer sem zaenkrat z D 207 čist zadovoljen, sam se mi zdi da ne bodo ravno dolgo zdržale.

Nazaj na vrh

DRAGON

Novinec

Član od: torek, 08.04.2003 1:55

Objav: 9

Kraj: UNIVERSE

Objavljeno: 17 apr 2003 02:10 Zadeva: Re: BRIDGESTONE

--------------------------------------------------------------------------------

Rok je napisal:

DRAGON je napisal:

PROVAJ BRIDGESTONKE IMAM BT10 IN ZA ENKRAT SO MI NAJBOLJ QUL DO ZDAJ (LEPILO)

VPRAŠANJE SO LE ČE DOBIŠ PRAVE MERE

Kje povsod v SLO pa se da dobit Bridgestone in kakšna je cena v primerjavi z Dunlop. Katera je že sport touring BT10 ali BT20 ? Nekje na VFR forumu sem zaseldil, da je za ta motor ta guma nekako še najbolj.

Sicer sem zaenkrat z D 207 čist zadovoljen, sam se mi zdi da ne bodo ravno dolgo zdržale.

Provaj jst jih mam na banditu in jih ne menjam. Dobiš pa jih skoraj pri vsakem vulkanizerju (vsaj v moji okolici) Poraba pa je enakomerna zaradi trde sredine in mehkih robov. Cena cca 37000SIT

To je moja ocena: z sportmaxom in arowmaxom jih več ne menjam.

_________________

MUŠICA V ZOBEH, SEXI NASMEH.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Opravil sevis na 10000km ter montiral gume Bridgestone Batlax 020. Padlo je že prvih 200km... Vtis zaenkrat zelo dober.Podrobneje ko bo več prevoženih kilometrov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšne pa so te bridstonke bt 10,11,12,oz kater model bi bil najbolj primeren za fzs zadnja guma za bt020 ven da je v redu jaz rabim tako za čim več km in dokaj dobr oprijem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšne pa so te bridstonke bt 10,11,12,oz kater model bi bil najbolj primeren za fzs zadnja guma za bt020 ven da je v redu jaz rabim tako za čim več km in dokaj dobr oprijem

Ja ta kompromis ima 020 ,naredila boš čez 10.000 km, jih imam gor ,so super, za mojo vožnjo pretrde ,tako da bojo naslednje 012 ali pa 014 :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Ja ta kompromis ima 020 ,naredila boš čez 10.000 km...

cez 10000 ??? :huh: :hmm:

ne vem no ... jaz jo imam na z750 in sem jo unicil po 4500 km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sorry za pomoto in hvala za opozorilo curi ... na mojem strojcku imam bt 012. Guma je odlična a kaj ko je draga kot žafran (49ksit), tak da jo bo zamenjala d207.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Curi,pozabil sem te vprašat na srečanju FZS motorjev:zakaj nisi zadovoljen z BT020?Ali ti je že zdrsnila(in če je) ali si prepričan da takrat BT010 ne-bi?Ali pa te motijo splošno lastnosti gume.Zoran

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Curi,pozabil sem te vprašat na srečanju FZS motorjev:

Ja prednjo mi je že parkat spodneslo ,pa hvala bogu ,da je nazaj zagrabla,drugače bi bil sigurno padec,gume bom menjal,za mehkejše ,ker imam stil vožnje bolj športen,razmišljam o 012,ali pa Avon pro sport,bom še videl,sporočim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče veš kakšna je razlika med BT012 in BT014? Sedaj na mojem SV-ju vozim že druge D208, ker sem moral prvi komplet menjat pri 4700. Iščem gume, ki so po oprijemu in vzdržljivosti nekje med D208 inn D220.

lp, Pjotr.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče veš kakšna je razlika med BT012 in BT014?

Uradni zastopnik je povedal ,da so 014 nadgradnja 012,s tem,da so 014 po sredini bolj trde,po robovih pa mehkejše

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Po Bridgestone je očitno treba v Avstrijo - na treh mestih v avstrijskem štajerju povprašal za cene (maj 2004) in .... :kva2: :o Proti cenam v SLO so še vedno brez primere, v glavnem jih tržijo po enaki ceni kot Metzeler (M1, Z6).

Cene so za BT 010, BT 020 N.T. (New Technology), BT 012, 012 SS in 014 v bistvu identične, zgledajo pa z malce sreče (in nekaj popusta) tak:

120/70-17 - BT 014 Front : 105 ojrov + 20%

180/55-17 - BT 014 R : 145 ojrov + 20%

190/50-17 BT 014 : 156 EUR + 20%

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v Italiji so še cenejš :grim mene pride BT012R (180x55x17) koštat 160EUR z montažo, torej je to manj kot 145+20%=174EUR... Za BT020 sm slišal od enga zravn k je nabavljal to gumo in baje d ga pride koštat 155EUR z montažo... all incluse :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Gizmo

A je bil v ceni vštet davek?

Ni sicer preizkušeno, ampak baje se kupuje tudi brez tistih 20% davka. Procedura ni zapletena in če se ne motim, je to samo? prekršek za dobrotnika, ki bi gumo v tranzitu prodal.....

Moderatorji - samo razmišljam :hmm: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Gizmo

A je bil v ceni vštet davek?

Ni sicer preizkušeno, ampak baje se kupuje tudi brez tistih 20% davka. Procedura ni zapletena in če se ne motim, je to samo? prekršek za dobrotnika, ki bi gumo v tranzitu prodal.....

Moderatorji - samo razmišljam :hmm: :unsure:

jp. plačal sem jim samo 160EUR, pa še dve nalepkice mi je dal :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr :rolleyes:

Umikam tisto zgornjo s tranzitom - sem premalo v tujini, preveč doma... pozabil, da so se gospodje finančniki (kariniki) pomaknili južno do lipih naših. Težka bo.... tista brez steuera...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

Kakšne so izkušnje z BT 014?

Glede na precej mehko zmes za cesto....kako je s trajnostjo? Lani so jih vgrajevali predvsem na nove K4 - 600 in 750 :K

Me zanima predvsem, kako se guma obnaša, ko je pred koncem ( dobre stare BT 56 in BT 56SS so precej naenkrat popuščale).

Je 5-6 tisoč km na SS optimizem?

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je 5-6 tisoč km na SS optimizem?

DA, nimam lih 14SS mam pa 012SS in do zdej sm nrdu 2700km in imajo še 2mm profila kar je nekje za 500-700 km pri tej gumi ob tedanjih temperaturah. Montiru sm jo lani pozimi, kar pomeni d je polovica teh kilometru u hladnem vremenu (januar-marec). Moj stil vožnje, nekje povprečno. Preveč prepočasi za to gumo :slap: (jah ni bla draga k sm jo jemau)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

mam BT-14 na 10ki pa nardim do 3000km..sam je pa stil voznje hitr ..pa ene 2x na ful gas na morje pa nazaj po avtocesti... vredu drzi se nikol zdrsnl, lepo za pelat, sam zdej k je na koncu je pa zlo nemirna v ovinkih ..morm zle en dan pelat preobut :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O BT 012SS je bilo veliko dobrega naklanfanega....tudi v dežju da je špica.

@Miller - kilometraža tvoja ni slaba, glede na motor in stil vožnje... :grim le da ne vem, kaj je po tvoje na konc :P - profil je, profila ni...? Verjamem, da ne čakaš do platna s tako zverino...

Kot sem napisal, stare so popustile hitro, ko si zaploskal :( - dobra je ta japanka, še je profila...

Tako lahko računam z maleno :krneki:-o na ene 5.000 km, z malo pameti, seveda.

BT pozdraf.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Red mislim da je BT 014 mel gor en z Ljutomera oz okolice, ma pa črno kawo Z 750, mislim da ga poznaš .) mal ga povprašaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, moja bt012ss je ostala brez odrgnin (profila) nrdila je 3500km na cbr600f. Vožena v zgodnji sezoni... V tem vremenu ne nardi 2000 :grrr Služila dobro, če bi bla cenejš bi jo še mel, tako pa dubu alternativo za majnš dnar...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni, a ma kdo že resne izkušnje z bt14, mam čist nov motor tko, da ga še ne morm probat, pa me zanima kako se kaj te gume obnesejo ? LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje: ali med vami kdo pozna vulkanizerja ali trgovca, ki prodaja pri nas Bridgestone (rabil bom BT 20 180/55-17)?

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje: ali med vami kdo pozna vulkanizerja ali trgovca, ki prodaja pri nas Bridgestone (rabil bom BT 20 180/55-17)?

Hvala!

Klik.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Eno vprašanje: ali med vami kdo pozna vulkanizerja ali trgovca, ki prodaja pri nas Bridgestone (rabil bom BT 20 180/55-17)?

Hvala!

Ne vem s kje jih dobi ampak jaz sem 14ko dobil v PROTECT servisu v Šmarju pri Jelšah :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!