Skoči na vsebino

Bridgestone / Firestone gume


Ice

Priporočene objave

pred 3 minutami, Ris pravi:

Če bo zdržala 8-10000km bo vredu.

 

čeprav sva v napačni temi, sem z angelcami naredil največ 6500, 2x zadnja, je pa res da s T30 nisem zmogel čez 6 jurjev.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

Mali osvrt na Bridgestone T32 https://motorradreifentest.jimdofree.com/tests-2021-1/?fbclid=IwAR3vEHKXSpW1sBX7Vs1BsIKSjZTi8i8YWKgyLU1vmEEOio0i9cX9qDHfawc

 

Google Translater - ne znam koliko je prijevod sa njemackog prihvatljiv: 

 

3 dni skozi Zgornjo Avstrijo - 1515 km - od vročine do zelo močnega dežja - pobočja okoli 50 ° - vse vključeno!
Obiskali so nas trije prijatelji iz Hrvaške, ki so želeli v treh dneh videti raznolikost avstrijskih poti.
V petek smo začeli skozi Alpe. Zračni tlak sem nastavil na 2,5 bara na sprednjem kolesu in 2,9 bara na zadnjem kolesu. Oprijem in zaupanje že od samega začetka! Spreminjanje smeri ne zahteva veliko truda.
Drugi dan smo se odločili za sever Avstrije: Waldviertel, Mostviertel, Mühlviertel. Temperatura zraka je bila prijetna - to je bila odlična storitev za to turnejo, gostje pa so bili s potjo navdušeni.
Nedelja je bila dan odhoda za naše goste, zato smo ponovno načrtovali turo po Alpah preko Gaberla, Packa in Klippitztörla. Potem sva se ločila in pot je šla nazaj v Zgornjo Avstrijo skozi eno najhujših neviht, kar sem jih kdaj doživel na motorju.

Vsake tri dni je bil tempo od Z (ügig) do Z (na splošno) Z (ügig) in uspeli smo približno 500 km na dan. T32 je z lahkoto prenašal vse stiske treh dni. Črta se drži ne glede na to, ali zavirate globoko in močno v krivino ali pospešite iz najglobljega nagnjenega kota s pravo motivacijo. Če se pritožujemo, je T32 pri zaviranju in močnem pospeševanju nemiren - nič nevarnega ni opazno.
Pomembna pomanjkljivost - življenjska doba pnevmatik za športne turneje! Čisto matematično gledano bom lahko dosegel približno 3000 - 3200 km - kar je pravzaprav zelo malo. Nekateri konkurenti lahko to naredijo bolje.

Ocena za prvih 1500 km:
GRIP: 4
NASSGRIPP: 4/5
SAMOSTAVLJANJE: 4
OBOREN: 2/3
POVRATNA POROČILA: 4

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Tudi moje S22 so končale kariero.

3200km kar se mi zdi hudičevo malo glede na to da sem imel 1000km vtekanje motorja.

Držijo kar vredu ampak nakoncu so bile pa porazne. 

Pa tudi ostala opžaja so kar podobna kot so jih imeli prejšnji uporabniki

Glede na to da so bile serijsko na motorju sem jih vozil, kupil jih pa sigurno ne bom.

Naročene so Conti CSA4 ki držijo enako dobro na začetku in na koncu, pa še dosti več km naredijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!