Skoči na vsebino

Bridgestone / Firestone gume


Ice

Priporočene objave

Je že kdo vozil BT015R? Kak komentar bi rabil :blush: Kako se obnese, ogrevanje in podobno... aja, pa kaka je razlika od BT014 :)

spodobna sport-touring guma, ki pa se ob malo hitrejšem tempu hitro pregreje in jo začne pošteno odnašat,

kake bistvene razlike pa med 014 in 015 nisem opazil, čeprav mi je bolj pri srcu 014 :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam zdej na moji hornetki bt014...kaj ma še kdo podobne probleme z njo kot uporabnik suzuki oz. povejte malo kakšna se vam zdi...

hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spodobna sport-touring guma, ki pa se ob malo hitrejšem tempu hitro pregreje in jo začne pošteno odnašat,

kake bistvene razlike pa med 014 in 015 nisem opazil, čeprav mi je bolj pri srcu 014 :)

Se pravi Corsa PRO je boljša izbira :naughty: TNX še enkrat :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to iz izkušenj ali si nekje slišal ko so v gostilniški debati pravli? :unsure:

Sej ne de ti nebi zaupal...samo glede na motor ki ga maš v profilu ne vem koliko temelji to na izkušnjah...

pa brez zamere

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to iz izkušenj ali si nekje slišal ko so v gostilniški debati pravli? :unsure:

Kar verjemi .) Motor v profilu pa ne pove kaj veliko :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo iščem najbol ugodno varianto za BT015 180/55/17. Sicer že klicaril po okoliških vulkanizerjih, vendar imajo samo BT014.

Guma fasala luknjo, pa skoraj nova :(

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa so na test priromale tudi nove BT-016

http://www.superbike.co.uk/news/Bridgeston...ews_197727.html

Zanimiv je predvsem ta odstavek:

Two final points: these are a totally different tyre to the Original Equipment spec tyres found on some R6, GSX-R600 and GSX-R750s. These are better – much better.

-Namreč Bridži je razvil posebno verzijo 016 za suzuki, pa so te "obične" boljše? :unsure:

Hola!

prav danes sem v novem Motorradu bral "Vozili smo... GSX-R 600 K8", pa je tudi mene presenetila ta izjava, novinar namreč piše da so sijajno zadnjo gumo "sparili" s precej slabšo prednjo, ki ne daje dobrega občutka in je vsem novinarjem zdrsavala... Bridgestone, WTF??? zakaj sploh tlačit take gume na SS motorček? mislim, katerikoli SS motorček, saj jih ima menda tudi nova Fireblade... zakaj ne dajo gor raje BT-002 in bi bla zadeva v hipu optimalno rešena, pismo :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni ni pa prva guma nikoli spustila..BT 016 namreč..tudi vsi ostali s katerimi sem se pogovarjal so povedali da je enostavno odlična

edino na robnikih je drselo..vendar je bilo vlažno in 10 stopinj celzija zrak..

glede na to da je bila meni 014 eno navadno sranje imam o 016 zelo dobro mnenje..

toliko z moje strani

Popravljeno . Popravil biker77
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

ma čudno je tole, res :hmm: no, bomo videli kaj bodo pogruntali testniki na Motorradovem testu gum... ali pa na katerem drugem testu, seveda :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni ni pa prva guma nikoli spustila..BT 016 namreč..tudi vsi ostali s katerimi sem se pogovarjal so povedali da je enostavno odlična

edino na robnikih je drselo..vendar je bilo vlažno in 10 stopinj celzija zrak..

glede na to da je bila meni 014 eno navadno sranje imam o 016 zelo dobro mnenje..

toliko z moje strani

tudi meni je nekaj čudno; kako si lahko že vozil BT016 če je bila predstavitev prejšni teden :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi meni je nekaj čudno; kako si lahko že vozil BT016 če je bila predstavitev prejšni teden :hmm:

na suzukiju .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se lahko malo vključim v debato o Bridgestonkah :rolleyes:

Kot se bere v testih zadnjih let in izkušnje iz nekaj postov nazaj to potrjujejo, tudi Suzuki in Bridgestone nimata glih sreče pri razvoju pnevmatik za prvovgradnjo, vsaj vedno ne...podobno je bilo z lansko R6, ZX 10 in Dunlop Qaulif., pa še bi se našlo primerov....

Hočem povedat, da poznam še dva, ki nista bila zadovoljna na Suzah 750-K4 z BT 014 (C spec.) in enga, ki je čist srečen z njimi na K6.

Meni so BT 014, spec. J ali kera že-razvite za prvovgradnjo ZX6, v glavnem, delale odlično, za cestno rabo seveda, za kar so tudi namenjene.

Ob upoštevanju podatkov, da Bridgestonke nekak po tradiciji rade "spustijo dušo", ko še izgled gume tega ne da slutiti, mam z njimi same pozitivne izkušnje.

...novinarji so v glavnem horda neučakančkov (malo sem jim fauš) in bi kar tiščali, pa če bi jim nataknil Tigar :BUA: O:-)

@Suzuki, tudi utekat je treba z nečim, a ni mal škoda BT-002 za to .) ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

@Suzuki, tudi utekat je treba z nečim, a ni mal škoda BT-002 za to .) ?

Hola Red,

ma kje pa, sej jih majo tolk da jih kar prodajajo :whistle: zame bi bilo čist idealno utekanje motorja en vikend na Marofu, lučko na 7500, BT-002 gor, pa drajsat kroge z drugo do četrto, namesto zgolj prva-druga... po par deset krogih olje in filter zamenjat kar na licu mesta (oz on the face of the place, kot pravijo Francozi :) ), pa na koncu drugega dneva še enkrat, pa bi bil IMHO jst car, lubica ulaufana, 002ke bi pa tud zdržale 2 dni :naughty: no ja, ampak tko bi meni pasalo, ostali pa seveda po svoje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Hola!

danes kupil komplet BT-002 :OK: komaj čakam da jih grem ulaufat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

suzuki: verjetno se me še spomneš...od tebe sm kupil bt014 mesec nazah :). No ja, s temi gumami kar zadovoljen...edino mogoče res sprednja guma vliva manj zaupanja kot zadnja... Prosim poročaj kako in kaj se obnese ta bt002 ter kolko zdrži...

čeprav bo naslednja verjetno (ni pa nujno) bt021, mam pač neki dalših fur v planu...

hvala

Popravljeno . Popravil axilon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

@ axilon: seveda se spomnim :) zadnji dve sezoni vozim le še BT-002 in Pirelli Corsa (III), kar se dobi, 002jk sem do sedaj zvozil ene 5 ali 6 kompletov in so (zame) fenomenalne gume... spredaj Type 3, zadaj Type 2, pa sem se vedno peljal abs brez skrbi, saj so se hitro segrele in držale ko pes ježa :worship:

koliko zdržijo pa ne vem, do zdaj sem jih vedno vozil na pisti in cesti, te zdaj bom prvič imel samo za na cesto... ti bom povedal čez kak mesec, mesec in pol, ko jih bo treba zamenjat... računam pa okoli 5000 km :hmm: bomo videli če res...

@ Matex-46: zrihtali prijatelji, se nisem spomnil vprašat kje zaradi veselja ker sem jih dobil - kljub podražitvi - še po lanski ceni :OK:

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah te moje bt014 kot kaže ne bojo 3k dočakale...vsaj ta zadnja...po 1500km so že kr dost pobrane čez celo površino...pa mislem de ne vozm preveč agresivno...pač iz ovinkov pospešujem, na ravnini pa samo še furam k drgač bi mi sredino takoj pojedlo

zdej mi neki ponujajo dunlopko qualifier (ne rr)...pa pomojm bi jo znal tud vzet ker je ugodna...

samo je pa zanimiva tud ta bt002...po kaki ceni jo dobiš suzuki?

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No meni zaenakrat bt014r dela kot mora. Odlična guma pa še skoraj zastonj sem jih dobil :)

V primerjavi s supercorso jih je malo težje prelagat iz ovinka v ovinek ampak glede nato da vozim samo po cesti so čist dovolj.

Sedaj imam narejenih 3000km, zadnja bo zdržala še kakih 2000km.Mi jo pa po sredini kar dobr pobira... glede nato da zelo malokrat zavrtim v prazno.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!