Skoči na vsebino

Bridgestone / Firestone gume


Ice

Priporočene objave

Jaz, že drugi komplet, na Hondi NC 750S.

Prvi komplet je bil original gor, z njim sem prevozila 12000 km, zamenjala, ko mi je prvič zadnja zdrsnila. Prva je bila koničasta, zadnja pa na indikatorju.

Za moj motor in mojo vožnjo dobre gume, lepo držijo v mokrem in na hladnem

asfaltu.

 

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, ALEŠ M pravi:

A kdo vozi  Bridgestone Battlax T30 Sport Touring ? Nikjer nič kaj konkretnega ne najdem o tej gumi.

 

lp

Aleš

Sem vozil 2x zadnja 1x prva, katera mi absolutno ni bila všeč. Mala kilometrina, relativno trda in drsi ven iz ovinka. Zadnja pogojno dovolj dobra, ampak sredina ostane, boke sem pa skuril, tako da ni bilo nekega dobička na kilometrini. Po mojem so boljše Angel GT, al pa RS3

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 9 mesecev pozneje...

Pozdravljeni, je kdo od vas peljal gumo Bridgestone RS10 ali RS10 R...kaka je guma v primerjavi z gumo istega ranga drugih znamk...

Sem bral da guma ko izgublja oprijem nič ne opozori z drsenjem, ampak samo popusti stik z podlago...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 9 mesecev pozneje...

Če koga zanima t30 evo, ali t30 evo gt, cena je padla, ker so na tržišču t31.

Jaz sem jih zvozila na Hondi 3 komplete in sem z njimi bila zadovoljna.

Dobro so držale, tako na suhem, kot mokrem in hladnem asfaltu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne spomnim se dobro, ampak mislim, da so se tudi te vihale :eek:.

Pa da ne boš rekel, da brihtulim :lol1:

Popravljeno . Popravil KARMEN1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...
Ob 16. 2. 2018 ob 18:33, lukec pravi:

Nova B.Battlax adventure A41

bo treba preizkusit

bridge.jpg

Po 9 k km. ;)

5DCDFC8E-5EE3-4997-95E8-176658D9E166.jpeg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 3/13/2019 at 6:26 PM, kronik said:

 

Tega jaz na svoji se nisem opazil.

bolj ji zamerim kilometrino.. po 750km zgledata gumi tako. Pa s tem da js naceloma nisem agresiven na zaviranju..

nevem ce bo za 3k

prva/zadnja

996A9528-0D8F-4A49-8E54-15FA706BB329.jpeg

B488C260-A02C-4218-87FD-0BF5E211DC5F.jpeg

DA3F821F-3E0F-448D-B300-BCDCBD6BAC3C.jpeg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodam par batlaks adventure za gs ali podobno,prevozenih cca 4000,profila 1 cm zadnja,cena 70 eur.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ukica - zanimivo, sej naj bi ji reklamirali ravno to, da naj bi zdržala dlje od S21. Men je trenutno prednja D211 zdržala 7 000km. Sem pa uzel prednjo S22, ker je relativno ugodna, glede na konkurenco, pa tudi na testih se je kar izkazala. Je pa res, da je to nova guma in o kaki kilometrini se še težko kaj govori, kakšna je v praksi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, ProdriveR said:

@ukica - zanimivo, sej naj bi ji reklamirali ravno to, da naj bi zdržala dlje od S21. Men je trenutno prednja D211 zdržala 7 000km. Sem pa uzel prednjo S22, ker je relativno ugodna, glede na konkurenco, pa tudi na testih se je kar izkazala. Je pa res, da je to nova guma in o kaki kilometrini se še težko kaj govori, kakšna je v praksi.

Vem, vem. Fotr je imel par kompletov S21 na bmwju pa je bil prezadovoljen.. isto Jurko..

Ce nebi sam imel gor nebi verjel.. pa ajde recimo da za zadnjo mi je se jasno, ker ga mogoce malo vec odpiram iz ovinka. Ampak sprednja mi pa negre v glavo.. razen ce se pri 4 valjniku bremza TOK vec.

 

Trenutno ima Sirnik starejsi dot(2016) d211 v akciji, prva 105e.

Js bom nasledno gor nataknu prvo d211, zadnjo mitas.

Popravljeno . Popravil ukica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Če koga zanimajo a41 adventure. Z njimi imam do sedaj 8600km in moram rect, da guma dobro drži tudi v mokrem.

 

Edino čudno mi je, da ima sprednja manj profila kot zadnja. 

Za naslednji komplet se še odločam kaj bi dal gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Vito23.  11.500 km. V vseh pogojih se obnašajo odlično.

39D08E49-0B73-4B0D-A7F6-F4481DB44440.jpeg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se zdi pa zanimivo, da S21 gume v lj ni za dobit. Širnik jo ima, BF pnevmatic ima pa S20 EVO in S22. O S21, pa ne duha ne sluha?? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Ob 13. 7. 2019 ob 22:20, The Lakl pravi:

@Vito23.  11.500 km. V vseh pogojih se obnašajo odlično.

39D08E49-0B73-4B0D-A7F6-F4481DB44440.jpeg

No jaz imam 10400 km in sem že na markerju. No po sredini je že čez ob strani pa "čudno" pobrana.

Naslednji komplet bom tudi te kupil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Evo 12500km na a41. Danes menjane z michellin anake adventure. Guma je odlična se drži ampak v moji glavi ni več miru k tako gledam ? Neki mesa je še ampak zakaj bi izival usodo, ce mam ze druge doma ?

IMG_20190917_071110.jpg

IMG_20190917_071120.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...
Ob 26. 5. 2019 ob 8:58, ProdriveR pravi:

@ukica - zanimivo, sej naj bi ji reklamirali ravno to, da naj bi zdržala dlje od S21. Men je trenutno prednja D211 zdržala 7 000km. Sem pa uzel prednjo S22, ker je relativno ugodna, glede na konkurenco, pa tudi na testih se je kar izkazala. Je pa res, da je to nova guma in o kaki kilometrini se še težko kaj govori, kakšna je v praksi.

Kako se je kaj S22 obnesla? Predvidevam da dobro (vsaj predhodnice so mi bile ful kul) bolj me zanima kilometrina, prvo pnevmatiko (s20) sem namreč pokuril v 3 jurjih, zadnjo pa v 5ih (kar bi nekje še bilo)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, moram rečt da je kul. Sicer sem lani naredil sam okol 4000km v celi sezoni, ampak čez gumo nimam nobenih pripomb. Najbrž bom letos dal tud zadnjo gor S22. Je pa @ukica skuru en komplet, če se ne motim?? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma saj da je kul verjamem, pri prvi me je motila kilometrina

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
Ob 26. 5. 2019 ob 8:58, ProdriveR pravi:

@ukica - zanimivo, sej naj bi ji reklamirali ravno to, da naj bi zdržala dlje od S21. Men je trenutno prednja D211 zdržala 7 000km. Sem pa uzel prednjo S22, ker je relativno ugodna, glede na konkurenco, pa tudi na testih se je kar izkazala. Je pa res, da je to nova guma in o kaki kilometrini se še težko kaj govori, kakšna je v praksi.

S22 oem na Ninja 1000sx. 5mm do indikatorja nova zadnja. Po 600km ima še 4mm :(

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej to sm pravu skos.. sicer se mi zdi da se potem poraba mal upocasni.

Morm pa rect da kokr mi je bla na zacetku bolj tako tako, sem se jo potem kar navadil.

Bi jo kupil se enkrat, ampak bi prej raje dal gor Conti SA4..
 

No mogoce dam pa Mitas zadi.. spredi mam se dve supercorsi.. ce nebom prodal tune?

Popravljeno . Popravil ukica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!