Skoči na vsebino

Serviserji motorjev - najslabši IN najboljši 2


Ice

Priporočene objave

Ja pazite se ga ker je človek prvorazredna baraba!!!!

JAz sem kupil originalni set z ojnico in ležaji za Hondo CR 125 pri pooblaščenem prodajalcu in se z tem človekom zmenil da mi zamenja in ojnico.Rekel je da pride to cca 3-4kSIT.Ko pa sem dobil pošiljko po pošti domov je bil račun 15 tisočakov, zato sem ga poklical in on mi je rekel da v setu ni bilo ležaja (ko sem set nesel k njemu sem ga držal v roki tako da je ziher bil zraven) in ga je moral on dati zraven ter da je to nek specialni termični ležaj bla bla bla.Skratka ležaj naj bi stal skoraj toliko kot celoten set z ojnico vred.

Poklical sem uradnega zastopnika za Hondo in vprašal koliko stane tak ležaj zvedel pa sem da se ga ne dobi posebej ampak le v setu z ojnico in vsem ostalim.

Potem sem ga klical in rekel da bom prišel tja ter mu razbil tisto njegovo goljufivo pičko pa se je ustrašil in ga nisem več dobi na telefon.

Naslednji dan sem klical na zavod za varstvo potrošnikov jim poslal vse račune in povratnice od pošte ter mimogrede zvedel da so za njega imeli že cel kup prijav.

Tako da tip je baraba in ne kupujte pri njemu!

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Kar se Posavja in Dolenjske tiče, je za moje pojme najboljši (najbolj fer, kvaliteten in cenovno ugoden) TRGOMOTO (Češek) iz Krškega.

Moje izkušnje, pa tudi izkušnje nekaterih motoristov iz okolice, pa kažejo ravno obratno. Je hiter, vendar površen, pa tut najcenejši ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

No danes sem v Elisi zamenjal zadnjo gumo in verigo. Motor pripeljal ob 15-ti uri. Ker je bila guzva, niso mogli narediti takoj. Sem kot nadomestni motor dobil Hondo CBR 900 RR letnik 2002. Ko je veliki digitalni stevec v drugi pokazal 195 km/h sem ugotovil, da to ni zame. Prevec brutalen motor (pospeski, zavore).

Ob 19-tih sem prevzel mojo staro dobro Yamahco in se odpeljal domov.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kam v MB peljati motor, ki ga v MB kupujem, na pregled (torej da mi kak serviser pove, v kakšnem stanju je mašina in ostalo)? Bom mirneje spal, če ga peljem na en tak pregled pred nakupom :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje pa se nahaja (mb čisto nič ne poznam, nisem iz tam, samo motor tam kupujem).

kje se pa nahaja ta servis, ma kdo kakšno telefonsko ali kaj podobnega?

btw. drugače ni nujno, da je ravno servis, lahko je tudi kdo, ki se spozna na motorje (predvsem cbr) in ima čas recimo petek dopoldne in je iz mb ali okolice. Če je kdo tak, ali pozna kakšnega takega, lahko pošlje PM.

Popravljeno . Popravil Aleron
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tona je predsednik bearsov,servis (kawa) ima na limbuski.

za detajle kontaktiraj pervy-a.samo on je na dopustu. :lol:

ali pa motorjet na pobrezju (KTM,honda).detajli -> ike.

s njimi imam osebno zelo dobre in dolgoletne izkusnje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Praktično k vsakemu pooblaščenemu seriserju za kako znamko - Šiler v pesnici, Kšela v Hočah, Motorjet, Šerbinek in Tona Klemenčič v MB...vsak ti lahko pove, če je kaj za opazit, tudi če ni "njegova" znamka. Za podrobno analizo je pa tak treba dekle in mašino pošraufat.

osebno bi se obrnil na Klemenčiča, ker je prešraufal že ogromno vsega, (najdeš ga na začetku Limbuške ceste -> tista ko gre v Limbuš, nasproti gasilskega doma) ali pa Motorjet, kjer imajo tudi ogromno izkušenj z več znamkami.

Lp, El b.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi mi lahko kdo na PM poslal telefonsko številko od tistega serviserja Boruta z Brezovice!?

Tnx

Na dopustu je od 28.7. do 3.8.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi lahko kdo svetuje kakšnega dobrega serviserja z gorenjske ali okolice za mojo CBR-ko, nad 140 km/h mi nekaj trza.

:o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi lahko kdo svetuje kakšnega dobrega serviserja z gorenjske ali okolice za mojo CBR-ko, nad 140 km/h mi nekaj trza.

:o

Skoč k Vombergerju ;)

ga kar pohvaljo da hitro pa dobro naredi :D

Čao!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Elisa domžale še vedno zakon v sredo jih grem zopet mal pogledat in peljat mojo mrcinco na servis pri 10

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi lahko kdo svetuje kakšnega dobrega serviserja z gorenjske ali okolice za mojo CBR-ko, nad 140 km/h mi nekaj trza.

:o

Skoč k Vombergerju ;)

ga kar pohvaljo da hitro pa dobro naredi :D

Čao!!!!

Sem bral drugače..

no ja. Mogoče se je pa popravil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem peljal moj yamaho k Šerbinku oz Darku Klemenčiču.

Da so tukaj sploh ugotovili kaj je narobe so potrebovali 16 dni! (Vmes neskončno obljub!!!!)

Nadalnje skoraj 4 tedne sem pa čakal da so dobili rezervne dele iz krškega.

Nato sem skoraj spet čakal skoraj 2 tedna da so stvar sestavili skupaj. Dokjler jih nisem imel dovolj in se osebno oglasil pri serviserju (Darko Klemenčič) in ga na servisu čakal in gledal kako sestavlja motor!

Vse skupaj je trajalo od 14.6.2003 pa do 30.7.2003. KATASTROFA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Preko telefona nisem dosegle popolnoma nič. Niti ustnega opravičila ali pa kaj podobnega. Tako da pooblaščen Yamaha servis pri šerbineku oz. Darku Klemenčiči odsvetujem vsem, oz. vsem ki niso iz MB. in okolice da stvar malo osebno čekirajo in so hitre jeze!!! Jaz sem iz Gorice in se mi je motor pokvaril v MB!

Mene osebno tam nebodo več nikdar videli!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam pa rada Ekita iz elise k me zmeri zeza,pa prav da je ta tema brez veze in da bi jo morali ukint

Mogoce ker zaracuna 17.000 za stelanje fergazerjev na banditu (ne meni, da ne bo pomote) in pol noce, da bi tomaz to zvedel?

Popravljeno . Popravil Dave
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V dolenjski regiji -- dobre izkušnje imam s Trgomotom (Krško). Hitri, ugodni, dober mehanik, nizke cene potrošnega materiala (olja, filtri, verige).

Andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me ce kdo pozna serviserja Miro al Mirko Živec .... iz lj ... piaggio pa nevem kva se vse .... zanima me ce ga kdo pozna pa kaksen se mu zdi odnos do strank .... ima pa tudi hcerko Maho Živec ki je tudi neka prvakinja al kva ... pa nevem v cem tocno ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me ce kdo pozna serviserja Miro al Mirko Živec .... iz lj ... piaggio pa nevem kva se vse .... zanima me ce ga kdo pozna pa kaksen se mu zdi odnos do strank .... ima pa tudi hcerko Maho Živec ki je tudi neka prvakinja al kva ... pa nevem v cem tocno ..

TO je eno nategovalsko prase. Men je enkrat Vepo šraufal, me nategoval s časom in nato še s ceno.

Ne vozi tja!!!

Obstajajo tudi drugi, ki šraufajo Vespe, skuterje.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me ce kdo pozna serviserja Miro al Mirko Živec .... iz lj ... ima pa tudi hcerko Maho Živec ...

TO je eno nategovalsko prase. Men je enkrat Vepo šraufal, me nategoval s časom in nato še s ceno.

Ne vozi tja!!! Obstajajo tudi drugi, ki šraufajo Vespe, skuterje.....

Tam bil ze pred casom 1x & nkol vec... <_< :angry:

Ocitno se ni nic spremenilo od takrat :ph34r:

Samo ne vem zdej a te zanima servis al bolj njegova hcerka :rolleyes: :D B) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok fantje ... ocitno ga poznate ... zato bom povedu zgodbo .. zgodilo se je pred petimi leti ko sem mel piaggio 125 .... ko sem imel z njo nesreco ... fotr je nekje zbrskal za tega tipa ... ZIVCA (dobesedno) in sva se skupaj odpravila k njemu ... ta tip je reku ni problema jo bo zrihtal za ceno je reku okoli 70 tisoc tolarjev..... ko smo ga klicali cez mesec nas je tako nategoval priblizno 4 mesce ... ko je prisel dan da ga gremo iskat je fotr seenkrat po tel. vprasu koliko dnarja bo to kostal ... reku je 105 tisoc .... fotru je blo cudno zato mu je reku kako ... saj je sam reku da bo okol 70k ..... nato sta se sprickala in je fotr kr poklopu ... sploh se ni hotu z njim pogovarjat ..... in tako so minili mesci .... dobil sem nov motor ... nato so minila leta ... cez kake 3 leta .... vespa je bila sevedno pri njemu .... je reku fotr da jo gre iskat ... ga poklice in oni tip ga ves nakurjen spet napizdi kot kakega froca ... potem moj ga moj fotr pomiri in rece da bo prisel iskat ....nakar pride k njemu ... ga vprasa koliko je cena in se tipo zacne dreti na njega in govorit koliko dela je imel in kako je cas zapravljal ko ga je vsako leto vzigal da nebo tzaribu ... in pove ceno 120 tisoc ... fotr se obrne in odide .... Ni mu niti blo vec do motorja ... potem mine se kake 2 leti nakar se moj kolega ponudi da bo odkupu motor ... gre pogledat vespo ... in se zacne tip spet kurt in pizdit na njega kaksen je in kje ma mene "mene je klicu kot tamal" in da sem jst klicu vsako leto da ga bomo prisli iskat ... "v resnici sem ga samo enkrat" ko ga napizdi mu zatezi da hoce 120 tisoc plus za vsako leto 10 tisoc .... potem nekako prideta nazaj na 120 tisoc sit ......Ko moj kolega pove kaj je reku sem se razpizdu in sel do njega ... Priletim v tisto njegovo pisarno .... sploh ni pisarna ampak je ena garaza razmetana ... vidim notr 5 strank ki ga vneto cakajo in enga majhnega ... priblizno 7 let starega frocka k spila igrce ... mu recem da rabim sefa in ta skoci iz stola in ga zacne klicat ampak pazi ne po imenu ampak po priimku ZIIIIIIIIIVC ZIIIIIVC ... heheh

No vglavnem ... ko pride tipo v pisarno mu dam roko ... roko mi sploh ni stisnu ampak mi jo je dal kot ena picka ..... potem sem mu povedu da sem to jst tisti MALI k me je osmesu pred kolegom in se lagal da sem ga klical vsako let ... v faco sem mu zabrusil par zaljivk in mu povedal pred vsemi strankami da se cudim kako mu firma lafa glede na to da ima zelo kurcev odnos do strank in da se naj ne laze ko govori o meni ... pol mi je reku zakaj v njegovi firmi tulim na njega ... takrat sem se bolj dvignu glas in mu zabrusil da je on tulil na mojega kolega in na mojega fotra in po mojem se na koga ki ga je srecu ....nato sem se obrnu in sel proti vratom rekoc da bo firma kmalu propadla zaradi takega odnosa do strank ..... ko sem se vsedel na motor je prisel za mano ven vendar ni nc reku ..... cez dva dni ... to je danes gre moj kolega po vespo.... ta mu je spet zacel utrujat da sem mu jst grozilll da ga bom na gobec .... "ceprav to nisem" ....in da sem ga ustrahoval ... "spet se je lagal" no uglavnem TIP JE TOTALNA BUDALA IN RES IZ SRCA POVEDANO ....... KDOR MISLI TJA PELJAT NAJ PRICAKUJE ENGA TECNEGA UMAZANEGA BRKASTEGA PALCKA ki mu bo tezil se preden mu bo lahko povedal zakaj je sploh prisel HVALA !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bosti!

V kolikor želiš, da gremo tega palčka prefukat sem takoj za.

Al pa da mu bajto zapalimo.

Pizda od Živca!!!

Pošlji PM.

Jaz sem imel te seanse z njim cca sedem let nazaj in sem mislil, da sem na to pozabil, da sem se umiril, da me je zakon in otrok umiril.... kurac! Bosti. Dvignili si mi pulz na 300. Jaz sem takoj za to, da nekaj naredimo proti temu kurcu.

Živc! JEBI SE! Spomnil se boš ti še mene!!!!

Da ne bo kdo rekel, da se duvam le na netu. Prosim. Gremo!! Ne bo prvič!

Lp, Slavc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enkrat je moj fotr tja peljal TOMOS 4 na preventivni pregled pred poletjem. To kako se je vse skupaj koncalo.... Ni dovolj grdih besed, da bi gospoda Zivca oznacil.

FOLK SAMO K ZIVCU NE VOZITI.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dajte se malo manj razburjati in peljite mašince tja, kjer veste, da bo OK. To bo slabe serviserje najbolj prizadelo (najbolj boli, če te udari po denarnici). Zdaj pa povejte, kako ste zadovoljni s serviserji z Goriškega območja. Sam sem zaenkrat zelo zadovoljen z Motomehaniko Hervatin.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!