Skoči na vsebino

Serviserji motorjev - najslabši IN najboljši 2


Ice

Priporočene objave

Aha od serviserja pričakuješ 100% natančnost od kolega pa ne... to pomeni da če ti serviser nekaj pozabi naredit je to natega, če ti pa kolega pa je vse OK.....Tud ti, tko kot SiM imata dvojna merila....ko se nekdo zmoti je prasec in nategun, ko pa se kdo od vaju, oz. neki vajin kolega pa nikome ništa....LEPO, LEPO

In kolega ti na posebno željo poštempla servisno knjižico....tud lepo, to pomen da okrog prinašate uradne serviserje oz uvoznike, ko pa vam nekaj "bog nedaj" crkne na motorju bi imeli garancijo....in to takoj in vse zastonj, pa še po zobeh bi jih vlačili.

Zame ste vsi taki prevarantje, namerno hočete nekoga (uvoznika v primeru garancije) okrog prinest....za vas so pa prevarantje serviserji ki se nehote, nevede zmotijo, ali pa jim kaj nehote spodleti.

Lepa družba , ni kaj.....kar pište še tu po forumu, kako ste frajerji... :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepa družba , ni kaj.....kar pište še tu po forumu, kako ste frajerji... :blink:

Da se ne boš razpočil.

Pa kaj si navalil kot mutav na telefon.

:o :blink:

Isto bi lahko mal bolj prijazno in seveda razumljivo napisal.

Od kod tvoje ogorčenje in bes nimam pojma.

Če misliš da smo tle sami kreteni, imbecili, ipd.

Se odlogiraj, pa sem več ne pokukaj in to je vse.

:angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepa družba , ni kaj.....kar pište še tu po forumu, kako ste frajerji... :blink:

Da se ne boš razpočil.

Pa kaj si navalil kot mutav na telefon.

:o :blink:

Isto bi lahko mal bolj prijazno in seveda razumljivo napisal.

Od kod tvoje ogorčenje in bes nimam pojma.

Če misliš da smo tle sami kreteni, imbecili, ipd.

Se odlogiraj, pa sem več ne pokukaj in to je vse.

:angry:

Boli kaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in zakaj se zdaj v bistvu sploh kurcite eden na drugega?! ce sim-u ni vsec lahko to tudi pove.ce modelu ni vsec simovo mnenje lahko to tudi pove.POVDAREK JE NA POVEDATI IN NE NA PIZDENJU!!! hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me, če ima motorjet kakšne zamere proti Koviču - mikmehaniku?? nafuka seveda končna stranka

pred več kot 2 tedni sem naroči za par 1.000 sit drobnarij za motor pri mik-u, ker pa do včeraj še ni bilo nič sem poklical v MJ in povprašal o zalogi drobnarij, ki so tako standardne, da sem ne preveč presenečen izvedel, da jih imajo vedno na zalogi

zakaj torej nisem dobil omenjene robe v parih dneh, kot je to normalno za tak način poslovanja???

pri mik-u so mi potrdili, da so poslali naročilnico-fax takoj po mojem naročilu

preko Koviča sem naročil zato, ker ga imam skoraj pred nosom in še plačilu poštnine se izognem

"zamere" sem napisal zaradi nepotrjenih zgodbic, kaj več bi pa mogli vedeti zaposleni na obeh koncih..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo model, da nisi ti mogoče Moto Mario ?!!  :lol:  :lol:  :lol:

bi se pa že bolj konkretno zagovarjal za napako če bi bil M.M. ... B)

Sicer se pa ne zagovarjam, moti me samo to kakšen odnos imaš do človeka ki ti je zvesto rihtal motor, ko pa se mu nekaj zalomi ga pa pošlješ v P.M. in to javno z FUCK OFF!!! To ni lepo in to kaže kakšen odnos imaš ti do ljudi ki ti pomagajo...pa še kdo bi se našu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha od serviserja pričakuješ 100% natančnost od kolega pa ne... to pomeni da če ti serviser nekaj pozabi naredit je to natega, če ti pa kolega pa je vse OK.....Tud ti, tko kot SiM imata dvojna merila....ko se nekdo zmoti je prasec in nategun, ko pa se kdo od vaju, oz. neki vajin kolega pa nikome ništa....LEPO, LEPO

In kolega ti na posebno željo poštempla servisno knjižico....tud lepo, to pomen da okrog prinašate uradne serviserje oz uvoznike, ko pa vam nekaj "bog nedaj" crkne na motorju bi imeli garancijo....in to takoj in vse zastonj, pa še po zobeh bi jih vlačili.

Zame ste vsi taki prevarantje, namerno hočete nekoga (uvoznika v primeru garancije) okrog prinest....za vas so pa prevarantje serviserji ki se nehote, nevede zmotijo, ali pa jim kaj nehote spodleti.

Lepa družba , ni kaj.....kar pište še tu po forumu, kako ste frajerji... 

Spet se trinjam. Razen zadnji stavek ignoriram. Ni prav kar dela kolega - ni prijatelj, da ne bo pomote, a njemu za 3kSit laže odpustim napako kot serviserju za 15+kSit. Na večji servis tudi jaz vozim motor k pooblaščenemu serviserju (Braborič, Suzuki). Servisne knjige pa moj motor nima. Ko (če) ga bom prodal, ne nameravam nobenga nategnit.

Lp, RK

p.s. Za vsako malenkost pa tudi ni treba do pooblaščenega serviserja (menjava olja in filtrov, pa kake svečke).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vsako malenkost pa tudi ni treba do pooblaščenega serviserja (menjava olja in filtrov, pa kake svečke).

ja fantje ste pa res hecni ... a vi mislite, da je servis samo olje pa svečke ... bistvo servisa je, da je motor zrihtan tako, da do naslednjega servisa zdrži brez posegov ... seveda pa je pomembno, da ima človek, ki servisira nek motor, s tem motorjem tudi izkušnje in ve, kje so šibke točke, kaj preverit, zategnit, zamenjat (čeprav preventivno vsakih 10k km).

Popravljeno . Popravil hotschko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok...vse lepo in prav....pregledu vec al manj use.....ampak jst pa se vedno nisem najdu kdo je DOBER, kaj dober...ODLICEN, poleg tega pa se celo pooblascen serviser kawasakijev?...Mam 5780km in ga morm pelat na drug servis....komu? Predlagite mi enga odlicnega...."pucen" ;) pa da je pooblascen...jst pa vam pol zaupam a je al ni :P

LP

Gugo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DOBER, kaj dober...ODLICEN, poleg tega pa se celo pooblascen serviser kawasakijev?

Trgomoto Krško. Poceni, dober, pooblaščen.

Andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... najdu kdo je DOBER, kaj dober...ODLICEN, poleg ...

Z dobrimi stvarmi je tako, kot s kozarcem vode. Bolj kot poln (dober) ne more biti.

In če bi ta rubrika obstajala 10 let, bi imeli tu notri zgolj slabe serviserje, ker tudi dobrim in vestnim se zgodi kaka napaka in potem po naših merilih takoj padejo v osovraženo kategorijo praznih kozarcev (slabega serviserja).

Kupec, naročnik storitve, je sicer kralj. :)

A zgodovina uči, da prav vsi kralji niso pametni. :lol: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gugo - dans sm pri Mik Mekaniku videl na veliko naliman znak Kawasaki... Mogoče to pomeni, da so serviser za Kawlne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gugo - dans sm pri Mik Mekaniku videl na veliko naliman znak Kawasaki... Mogoče to pomeni, da so serviser za Kawlne?

Če je že govora o Mik Mekanik...

lani mi je na mestu na tla padel moj ER5 in razbila se je šipica sprednjega žmigavca. Šel do omenjenega serviserja in mi je zamenjal CEL žmigavec, ker da se baje šipice same ne da. Plačal dobrih 8000 SIT. (+ čakal teden dni na nov žmigavec).

Letos ponovil vajo z lomljenjem šipice dotičnega žmigavca <_< , a ker bil glih na 10.000 km, šel k Avto Kšeli v Hoče na redni servis. Menjal SAMO šipico za manj kot 1000 SIT :blink: :angry: :blink: .

Kajpavem, mogoče je šlo pri Mik Mekanik za lapsus, z enim žmigavcem ziher ni glih nevemkolko zaslužil... Jaz pa sem šipico preplačal za več kot 500%! :angry:

For the record. Sicer odnos v Mik M. OK.

Urbi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo pozdravljeni vsi na forumu

jast peljem svojo aprilio na servis na avto triglav kjer je pooblascen servis. moram povedat da so tam zelo konkretni pred kratkim se imel redni servis pettisoc kilometrov pa me je servis prisel devetnajstisocpetsto tolarjev. imel sem tudi problem pri motorju ker mi nonstop unicuje sveco.do sedaj sem jih menjav ze stiri, pa na servisu ne vejo kaj bi lohk blo se pa trudijo odpravit napako. moje mneje je da so na apriliji res dobri ,ce pa ima kdo kako slabo izkusnjo naj jo pa napise.zivc je pa itak razred zase ker ko mi je sla sveca pri tisoc kilometrov mi je dal notri napacno sveco kar so na apriliji potrdil, nakar mi je zivc povedal da oni pa nimajo pojma o apriliah sej vendar iz aprilie hodijo k njemu na predavanje. taka je stvar in tudi stojim za to kar sem napisal.mislim pa da je prov ,da se je nekdo nasel ter napisal to temo ker samo tako bomo vedeli kateri so naljbosi serviseji ter s katerimi smo zadovolni.upam da vas nisem prevec dovgocasil.

ter zanima me katero olje nalivate aprilijasi motula ali tts-sa jst motula.

moj motor aprilia sr125

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla!

1.)Jst imam pa eno vprasanje in sicer ce kdo kar koli ve o servisu MOTOMEHANIKA HERVATIN MARCELO iz Nove Gorice!Ima servis za suzuki ,ktm,moto guzzi...Kaksrnokoli mnenje bi mi prislo zelo prav!

2.)In podobno vprasanje o servisu MOTO SPORT GRUNTAR EDVIN iz Kopra??Ravno tako serviser za suzuki,hondo ,ktm,kawasaki....

Za vsa mnenja ze v naprej hvala!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa se moja izkusnja z MikMekanikom.

Ker mi je najblizje, grem vprasat, koliko bi prisel prvi servis.

Okoli 15K SIT. Super, niti ne sprasujem drugje za ceno. Po koncanem servisu je cena 22K SIT,

narejena je pa samo menjava filtra + olja v masini in nastavitev ventilov.

Vprasam zakaj je toliko drazje. Odgovor: take so pac cene. Ali se vam zdi drago?

Zakaj ni bilo zamenjano olje v menjalniku in kardanu?

Tip pogleda na seznam opravil za prvi servis, potem pa izjavi: Ja, mi smo naredili, kar je treba narediti.

Kakšnega jurja gor/dol ne rečem, ampak 50 procentov je pa le preveč, sploh glede na to da ni blo narejeno kot bi moralo biti.

Na trzni inspekciji so mi povedali, da za neopravljeno delo na servisu ne morejo nic ukrepati, da je to v domeni pogodbe med uvoznikom in serviserjem. Lahko pa inspektorji ukrepajo, ce zaradi neopravljenega dela pride do okvare.

Pritozba na uvoznika je ze poslana.

Pa mogoce za koga se ena koristna informacija.

Ce se v garancijskem roku kaj pokvari (npr. menjalnik), imajo na servisu 45 dni casa da to popravijo.

Ce ne popravijo v tem roku (ali pa popravijo in se po 45 dneh ista svar spet pokvari), lahko zahtevas nov motor.

Uporabno tudi za druge stvari, avto, fotoaparat,.... Skratka za karkoli. Ce ti proizvajalec ali uvoznik

stvari ne zamenja, je kazen 3M SIT.

Upam da nisem bil predolg :unsure:

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

XJR1300

Jure Primec, Lj. Vič

1.servis = 16.500 SIT

puščanje olja v hlad. sistemu (garancija)

naroči dele v petek, popravilo & prevzem v torek ob 14h

:)

Popravljeno . Popravil 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2.)In podobno vprasanje o servisu MOTO SPORT GRUNTAR EDVIN iz Kopra??Ravno tako serviser za suzuki,hondo ,ktm,kawasaki....

Za vsa mnenja ze v naprej hvala!

sam nism imeu tam motorja, ampak kdor ga je imeu je biu zadovoljen

kupu sm nekaj potrošnega materjala in vedno so me prijazno postregli pa še s cenami ne pretiravajo, tako da imam o njih dobro mnenje

mislim da boljšega servisa na obali in še dlje v notranjosti ni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me veseli da imate o obeh dobro mnenje :)Ena redka servisa o katerih se nisem slisal propomb oz pritozb!Sedaj sem malo bolj vesel ker mogoce bosta posrednika pri mojem KTM-u ce ga bosta le dobila..

LP in hvla za informacije :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz vozim tako avto, kot motor izključno na pooblaščen servis.

Sem se dvakrat pri avtu "opekel" pa se ne dam več. Šušmar mi je zafural mašino, da mi je skoraj zaribala (pozabil priključit signalne lučke za opozorilo temp.), enkrat pa prijatelj popravil tako, da so mi ventili po celi "haubi"letel.

Pri nobenem nisem imel možnosti reklamacije.....

Ko pridem na servis, obvezno povem, kaj hočem, jih opozorim, da sem natančen (sicer me že poznajo), ter , da hočem posel narejen do konca.......

No, sicer pa sem zeaenkrat s serviserji zelo zadovoljen. Za avto vas verjetno ne zanima, za motor pa grem kar v Delta team,Krško ali pa Moto Center Jeršin v N.m . Janč vozi tudi sam pa ve, kaj moraš imeti od motorja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa mogoce za koga se ena koristna informacija.

Ce se v garancijskem roku kaj pokvari (npr. menjalnik), imajo na servisu 45 dni casa da to popravijo.

Ce ne popravijo v tem roku (ali pa popravijo in se po 45 dneh ista svar spet pokvari), lahko zahtevas nov motor.

Uporabno tudi za druge stvari, avto, fotoaparat,.... Skratka za karkoli. Ce ti proizvajalec ali uvoznik

stvari ne zamenja, je kazen 3M SIT.

Upam da nisem bil predolg  :unsure:

Lp

Nevem če bo ravno 100% držalo, svet za zaščito potrošnikov je že sprejel ta sklep, ampak stvar ni nikol bila sprejeta v parlamentu in ni pravnomočna. Take so bile moje izkušnje pri primeru ki se je zavlekel iz 45 dni v tri mesece. O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni so na trzni inspekciji rekli, da to ze velja; Zakon o varstvu potrosnikov (ali nekaj podobnega), se mi zdi.

@gugo

Sem napisal v profil, pa sem misli da ni treba se enkrat. Ne, ni kawasaki :D (sem pa hotu met KLRja, pa jih je zmanjkalo :( )

Pa brez zamere

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!