Skoči na vsebino

Zobniki, verižniki


kasti

Priporočene objave

Kje so prodajalne za DID in Rnthal opremo?

Kolikor jaz vem je zastopnik za DID Aures iz Sežane. So pa zelo ugodni kit-i (komplet verige in zobnikov) na voljo v Polo in podobnih štacunah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Leteči in Miki ... lahko pojasnita zakaj ???

Ker sem se v to sam prepričal.Sicer pa večina proizvajalcev motociklov kot originalno verigo montira DID.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker sem se v to sam prepričal.Sicer pa večina proizvajalcev motociklov kot originalno verigo montira DID.

In kako si se prepričal ?

Po tvojem mišlenju je vse kar je original najboljše ?

A si kdaj slišal, da za različna tržišča različno opremljajo motorje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker sem se v to sam prepričal.Sicer pa večina proizvajalcev motociklov kot originalno verigo montira DID.

In kako si se prepričal ?

Po tvojem mišlenju je vse kar je original najboljše ?

A si kdaj slišal, da za različna tržišča različno opremljajo motorje.

najboljš je da zagrizeš vanjo pa probas na kteri si zobe polomiš :shock: :lol:

še vedno je bilo tako, da se je večina odločila za tisto kar uporablja večina, ker s tem dobiš največ informacij (+/-).

jaz osebno še za Renthal sploh slišal nisem :?:

da pa ena firma za različna tržišča montira različne verižne komplete na določen motocikel pa ne verjamem :idea:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da pa ena firma za različna tržišča montira različne verižne komplete na določen motocikel pa ne verjamem :idea:

Kr verjami ... z gumami se isto dogaja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da pa ena firma za različna tržišča montira različne verižne komplete na določen motocikel pa ne verjamem :idea:

Kr verjami ... z gumami se isto dogaja.

za gume vem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za renthal verige nisem slišal (croos oprema ja, verige ne) So pa Regina verige in DID. katera je pa boljša pa nimam pojma. Original je ponavadi tista gor ki ima najboljše razmerje cena/kvaliteta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo slučajno luta po kakšnih moto trgovinah, naj prosim povpraša, če imajo kje na zalogi DID kit verige in zobnikov za Pegaso letnik 2000!

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo slučajno luta po kakšnih moto trgovinah, naj prosim povpraša, če imajo kje na zalogi DID kit verige in zobnikov za Pegaso letnik 2000!  

Hvala!

Kaj pa če bi jih poklical in vprašal... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali veste, da je Regina največji evropski proizvajalec verig z osvojenimi več kot petsto svetovnimi prvenstvi v cestnohitrostnem motociklizmu ter kros in enduro sceni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebe* verigo ki osvaja rezultate pol daš pa po tekmi takoj novo gor

regina ketne steguje ko zlodeja

did je v motocrossu zeloooo trpežna ketna, kolega pravi da tudi za cestnega

renthal vrhunski proizvajalec offroad verig, zobnikov, balanc - samo bad je to da s tako balanco ne smeš pasti (takoj se skrivi), tudi zobniki se mi ne zdijo nevemkako trpežni kot se reklamirajo, s ketnami pa še nisem imel izkušenj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebe* verigo ki osvaja rezultate pol daš pa po tekmi takoj novo gor  

Vprašaj malo fante, ki so vozli cestnohitrostno za DP ... oa boš vidu da so na sezono dve verige porabli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče bi DID-ovo samo eno na sezono pokuril :wink:

najbolš je da imaš feeling za material in čutiš katera ketna je OK in kera ne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najbolš je da imaš feeling za material in čutiš katera ketna je OK in kera ne

Ta je pa mastna ... takšnega feelinga pa še David Coperfild nima, da bi čutil kako veriga dobro dela ... :?: :idea: ... dodaš malo več gasa in veriga takoj lepo zagrabi pogonski zobnik in seveda tudi gnanega, potem pošlje impulz po sekundarni piramidi na primarno, od tu naprej na glavno gred in ojnico, bat pa z nihanjem in božanjem cilindra sprošča vibracije, ki jih roke in rit na zicu ekzaktno spreminjata v razumevajoče impulze :shock: o kvaliteti verige :oops: :) .

Hmmmm ... mogoče sem malo zakompliciral :evil: :?: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo slučajno luta po kakšnih moto trgovinah, naj prosim povpraša, če imajo kje na zalogi DID kit verige in zobnikov za Pegaso letnik 2000!  

Hvala!

ti malo zalutaj v telefonski menik in pokliči :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali veste, da je Regina največji evropski proizvajalec verig z osvojenimi več kot petsto svetovnimi prvenstvi v cestnohitrostnem motociklizmu ter kros in enduro sceni.

Verige za dirke so drugačne od navadnih ( brez O,X-ringov - manj trenja ) . Če bi bile dobre , bi bile na Ducatiju ( original DID ) !

Še nekaj glede verig . Verige se ne stegujejo , pač pa se začnejo obrabljati valjčki ( zunanje mazanje ) in čepi ( notranje mazanje ) !

Pa brez zamere !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

suzuki250 je napisal:  

najbolš je da imaš feeling za material in čutiš katera ketna je OK in kera ne  

 

Ta je pa mastna ... takšnega feelinga pa še David Coperfild nima, da bi čutil kako veriga dobro dela ...   ... dodaš malo več gasa in veriga takoj lepo zagrabi pogonski zobnik in seveda tudi gnanega, potem pošlje impulz po sekundarni piramidi na primarno, od tu naprej na glavno gred in ojnico, bat pa z nihanjem in božanjem cilindra sprošča vibracije, ki jih roke in rit na zicu ekzaktno spreminjata v razumevajoče impulze  o kvaliteti verige   .  

we both know that was a joke :wink:

najboljše je pa da daš malo več papirčkov (denarja), kupiš dobro ketno, redno čistiš- mažeš in to je to

jaz sem za DID, čeprav sploh ne vem ktero imam trenutno na mopedu- treba pogledat (začutit material :shock: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!