Skoči na vsebino

Težave z vžigom


SeLoTeJp

Priporočene objave

Danes moped spet vžiga kot nov... Tako, da sklepam, da se nek kondenzator ne napolni dovolj. Ker CDI pomeni Capacitive Discharge Ignition, sklepam, da ta bolj bogo opravlja svojo nalogo. Možno pa je tudi, da nimam najboljšega kontakta pri "kondenzatorju" na svečki, ki iz 4kV napravi 20kV, da na svečki preskoči iskra.

Ve kdo še za kak kondenzator v vžigalnem tokokrogu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi pa nekaj vprašu. Nimam težav z vžigom motorja-ravno nasprotno, vžge v trnutko. Zanima pa me, ali ima Piaggio Zip čok, zaug ali kaj podobnega. :? Če ima, bi mi lahko prosim opisal kje? Za vse dane odgovore se že v naprej zahvaljujem! :)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Da ne odpiram nove teme bom kar tu vprašal.Moja težava je,da po enih dveh tednih stanja noče vžgati.Vžigam ga na kurbl enih 20x :BUA: potem vžge in normalno vžiga tudi na štartar :hmm: Ali je to normalno za skuter,aja vozim Peugeot SF1

zamenjal sem svečko z novo in pugica vžiga s prve na zaganjač zjutraj in zvečer :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Bom kar tukaj vprašal, da ne bom odpiral nove teme.

Pri gileru runner 50, se mi včasih ko pritisnem tipko za včig zaganjač nekam čudno zavrti

v prazno oz. ne ''zavergla'' po domače rečeno. To se dogaja občasno, drugače pa zavergla

normalno.

Zanima me kaj sumite je uničen zaganjač ali mi ga moral mogoče pošpricati z kakšnim sprejem...???

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!