Jump to content
Najpomembnejši ukrep za preprečevanje širjenja okužbe z novim koronavirusom je, da zmanjšamo stike in ostajamo doma. ×
  • Sign Up
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• Codeine
      In kaj pravite na tole:  
    • DAMI34
      ni kontakta ni okužbe (z virusom) važn da ti veš kaj pišeš
    • notranc
      ...., pečem Lp, n
    • BIF
      - Ne vem zakaj SPET...ne spomnim se da bi imel problem s teboj, sosedi ali mularijo...z nekom si me zamenjal. Živim v bajti na parceli 2200m2..oddaljeni od naselja in to na obronkih Pohorja...imam vse atribute, da se mi ni potrebno ukvarjat z nikomer...tudi s teboj ne. -"napadel"...???...kdor odobrava kršenje začasnih pravil v širše dobro...ni ravno dobrotnik ali guru za dobrobit širših množic... -da mora revež delat v teh časih...tudi jaz delam...vsak dan...ne jamram. Imam pač tak poklic. Če ga moti, lahko da odpoved in ostane doma. -Ni bil pripasan....nisem zasledil, da bi kdo omenil, da lahko v teh razmerah voziš odpasan, ali telefoniraš med vožnjo. Če je na cestah manj prometa, ne pomeni, da pa tisti, ki smo lahko delamo kar želimo. ...in ta zgodba ima samo eno plat. Obašat se odgovorno do sebe in ostalih...ne glede kaj delaš, kdaj in kako. Da pa si to zgodbo pač vsak razlaga kot mu paše (čeprav so navodila jasna)...se pa pri posameznikih jasno vidi. Vprašanje je le, katera razlaga je pravilna. Bergamo pa nisi ti ustavril niti povzročil kar se je in se še tam dogaja. So pa dogodke tam ustvarili neodgovorni ljudje z svojim nonšalantnim obnašanjem in minoriziranjem problema. In sem prepričan, da jim sedaj za to prekleto žal.  
    • Kmet2
      Ni kontakta ni okužbe???  Zelo zelo se motiš oz. res ne veš kaj pišeš.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!