Skoči na vsebino

variator, torque driver, jermen....


KaMiKaZe

Priporočene objave

Zanima me koliko bi pridobil, če bi menjal variator, jermen(kevlar) in torque driver. Vse pa od Malossija.

Motor je Gilera Runner 50cc z povečano kompresijo in kanali ter nekaj malenkosti.

Ugotovil sem, da če dam gor 5g valjčke ali 4g valjčke je končna hitrost enaka. Le pri štartu se malo pozna.

Torque driver dobim nov za 10k sit in me zanima če se splača.

Kako pa je z variatorjem in jermenom?-Bo šlo hitreje ali bom pridobil na pospeških?

:roll:

Hvala za odgovore!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me koliko bi pridobil, če bi menjal variator, jermen(kevlar) in torque driver. Vse pa od Malossija.

Motor je Gilera Runner 50cc z povečano kompresijo in kanali ter nekaj malenkosti.

Ugotovil sem, da če dam gor 5g valjčke ali 4g valjčke je končna hitrost enaka. Le pri štartu se malo pozna.

Torque driver dobim nov za 10k sit in me zanima če se splača.

Kako pa je z variatorjem in jermenom?-Bo šlo hitreje ali bom pridobil na pospeških?

:roll:

Hvala za odgovore!

jest mam prav tako runnerja 50ccm in zamenjano vse kar si povedal. z variatorjem nebi pridobil nič. razn tega da bi se ti pokrile "luknje", jermen nima vloge, torque driver sem pa menjal, ker ni zdrzal take moci, ce imas dobro navit skuter, ti bo v kratkem casu sla po gobe variomat in jermen, moral sem zamenjati tudi sklopko, ker mi je drsela. 10k sit za driver je dobra cena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Langus: Ti imaš 50ccm ali 70ccm!?-Kaj si pridobil z Torque driver-jem??-verjetno kaj na pospeških al ne?

Koliko pa kaj gre tvoja mašina?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Langus: Ti imaš 50ccm ali 70ccm!?-Kaj si pridobil z Torque driver-jem??-verjetno kaj na pospeških al ne?

Koliko pa kaj gre tvoja mašina?

50ccm navit na 12hp, motor se pa vrti 13 - 14 000.

na pospeski ni bilo bistvene razlike, gre bolj za vzdrzljivost

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hej stari kje pa si ti dobil 12hp!? :shock:

Jaz sem dal mojega runnerja l.2002 predelat Boštjanu, ki se na to najbolj spozna. Povišal mi je kompresijo in sicer na nekje 12,6:1 Povečal mi je tudi kanale in izpušnega tudi. Kako pa imaš ti 12hp!? jaz mislim da niti 9 nimam:) -fergazer je 17.5"

- Si mogoče zamenjal centralino!? :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Langus: - imas menjano centralino?

- imas slučajno menjan bat??-kakšen lažji?

Dej človek povej malo več o tej mašini, ker bi rad tudi jaz istisnil kakšen konj več! :P

p.s. Jutri dobim Torque driver

Hvala za odgovor!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
of topic, ampak vseeno, kje se dobi Malossi "stuff" pr nas?

V Stupitu v Mariboru majo kar češ. Samo čakat je treba, da Trgoavto rodi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko mi je zaribov sm cakov cca. 2tedna ker ma trgoavto totalno polomijo z malossijem, no in sm ga le dobu in to teflonskega da ga "kao" ni treba ulavfavat.. Masina dobr tece se kr po 7000km prevozenih ne opaz se nobenih sprememb.

Malossi&Piaggio v redu kombinacija. B)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Langus: - imas menjano centralino?

- imas slučajno menjan bat??-kakšen lažji?

Dej človek povej malo več o tej mašini, ker bi rad tudi jaz istisnil kakšen konj več! :P

p.s. Jutri dobim Torque driver

Hvala za odgovor!

top secret :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kamikaze: ce zelis iztisniti veliko vec konjev kot jih imas si butn gor NOS :D sm vidu enkat enga SFa z NOSam pa se picka ga je furala :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)
Langus: - imas menjano centralino?

            - imas slučajno menjan bat??-kakšen lažji?

Dej človek povej malo več o tej mašini, ker bi rad tudi jaz istisnil kakšen konj več! :P

p.s. Jutri dobim Torque driver

Hvala za odgovor!

top secret :D

Dej ajde lahko pa bi povedal vsaj če imaš menjano centralino? B)

-obstajajo tudi zasebna sporočila...........

lp Andrej

Popravljeno . Popravil KaMiKaZe
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!