Skoči na vsebino

sr 125 aprilia


romans1

Priporočene objave

20 tega v mesecu aprilu sem kupu po dovgem cajtu aprilio sr 125 pa so mi vsi zagotavljal da bo motor delu bres hibno. no pred dvema dnevoma mi pa crkne.. okvara svecka .. pa se placat sem mogu jurja zanjo ker je to baje potrosen materjal pa sem mu povedu da svecka ne more kar crknt po 270 kilometrih da je to stvar garancije ..odgovor ne.. no nato je pa reku da naj mam se kako svecko v razervi sabo ce se zadeva ponovi..

sej se mi ne gre za jurja sam ce bom svecke manu vsakih 270 kilometrov pol pa res ne vem.. lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa se je zgodilo s svečko? Kar crknila? Ali je nehala opravljet svojo nalogo? Ali se je zlomila? Kako so zgledale elektrode. Verejtno da bo zdaj bolje, ker je včasih pri prvi vgradnji kakšena crap roba.

Napiši še ostale vtise o motorju, pa koliko je stal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motor je drugace dober mislm pospeski pa dovge relacije dober prinasa. s svecko pa je takole.. bla je cist crna. prav da je mogoce bla prevelka mesenica ampak da je to vse v tem ko se motor se privaja.. cena 532000 tiso0cakov z 20 procentov pousta ki pa je ze vstet v ceno .. v ta znesek je vstet tud obvezno zavarovanje registracija..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!