Skoči na vsebino

Bug v forumu


Priporočene objave

Lep pozdrav vsem!

Noise, Codeine ... našel sem BUG, ki ga čimprej popravite

Bug se pojavlja na naslovu:

http://www.motosvet.com/tabla/index.php?ac...16&t=4649&st=30

Warning: Division by zero in /home/moto/htdocs/moto/tabla/sources/Topics.php on line 1259

Warning: Division by zero in /home/moto/htdocs/moto/tabla/sources/Topics.php on line 1259

Warning: Division by zero in /home/moto/htdocs/moto/tabla/sources/Topics.php on line 1259

Warning: Division by zero in /home/moto/htdocs/moto/tabla/sources/Topics.php on line 1259

Bug se prikaže samo če si neprijavljen. Do buga sem prišel po naslednji poti:

Forum -> Politiziranje -> Politična stranka -> 3. stran.

Napako mi je javljal tudi na 1 in 2 strani.

Zrihtajte čimprej...ko ni lepo gledat errorjev.

P.S.

Kaj vas niso že v osnovni šoli učili da ne gre z nič deliti. :rolleyes: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem sicer ze v chit-chatu napisal, pa bom se tu, da se ne spregleda:

V zglavje naj se da <meta HTTP-EQUIV="Content-Type" CONTENT="text/html; charset=Windows-1250"> da ne bo treba imeti brskalnika nastavljenega na cp-1250, sumniki bodo pa vseeno pravilno delovali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko dobis PM in ga gres brat, imas na oni strani " [ Posreduj PM | Odgovorov ]". "Odgovorov" mora biti po efektu sodec "Odgovori" ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še ena napakica v predalu privatnih sporočil........ spodaj pri svetli ikonici piše "preberi sporočila"......Mislim, da bi moralo pisati "prebrana sporočila"....glede na to, da pri temni ikonici (kuvertki) piše neprebrana sporočila..... :rolleyes:

Alla

Popravljeno . Popravil Alla
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm ... da bi bila dosezena zdruzljivost za nazaj s starimi sporocili ... ceprav ... nekaj ne stima, tezi mi ce napisem img ... /img v oklepajih, ampak na forumu pa tako zapisanega linka do slike ne uposteva.

Aja pa en od smajlijev ima kodo "b )" (brez presledka), to zna biti motece oz. sem opazil ze pri prvem postu ko mi je smajli namesto tega vztrajno delal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno ni bug, le pomanjkljivost:

iskalnik ne išče po naslovih tem.

Iskal sem Črni forum 2003 in vpisal išči forum 2003 in ni našel, potem sem vpisal Črni, pa tudi ni našel. Šele, ko sem vpisal nesreč, ga je izbrskal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko greš pogledat v "Današnjih 10 najbolj pridnih piscev" piše,da sem jst dons napisu 18 postov, napisu sem jsi pa sam 5, tale je 6 :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko greš pogledat v "Današnjih 10 najbolj pridnih piscev" piše,da sem jst dons napisu 18 postov, napisu sem jsi pa sam 5, tale je 6 :huh:

steje od 0-24; ce si preden si sel spati napisal nekaj ( med 0 in recimo 3 zjutraj) se steje pod danes in ne vceraj. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

steje od 0-24; ce si preden si sel spati napisal nekaj ( med 0 in recimo 3 zjutraj) se steje pod danes in ne vceraj. ;)

Ja, sam jst tolk postov še ta mesec nisem napisu. Pa še zdej se je število postov zmanjšalo :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako sem izbral pr(a)vi motor??????

http://www.motosvet.com/tabla/index.php?ac...=4&t=4030&st=45

Zadnjih dveh postov mi nikakor noče pokazat.

A je to samo pri meni ali pri vseh ?

Če pa prenesem celo temo v word pa mi jih pokaže tudi če bi hotel dodati sporočilo sta na zadnjem mestu ( Zadnjih 10 objav [ v obratnem vrstnem redu ] ) vidne.

V redni temi pa jih ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No zdej sta pa še 2 cele strani izginile :blink:

no,pa jih je nekdo mogoce malo zbrisal........ v konkretnem primeru sem jaz vrgel shrot ven..... te moti?!

moderatorji smo vcasih celo se aktivni....ne bos verjel. :blink:

:ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj mi piše:V mapi imaš 32 sporočil od maksimalno 50 dovoljenih

v osebnih sporo&#269;ilih...vidim pa samo 4 sporo&#269;ila?? :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se nekaj sem nasel ... pri anketi pise "brez da bi glasoval". -> "ne da bi glasoval". ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni bug, ampak pogresam X za zbrisi zadnjo, lastno, objavljeno sorocilo.

Ali lahko to dodate nazaj :)

Popravljeno . Popravil Max
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kaj ni v redu z mojo sliko ki sem jo htela nametit za avatar oz. kako vem kaj z njo ne štima ko mi pa samo napiše da se ne da namestit. :rolleyes: :blink: :blink:

Pa tist x ko je Max omenjal... a je to možno?

Popravljeno . Popravil stigmata
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm......še eno vprašanje.............ko želim pregledati objave določenega uporabnika, jih ne zvrsti več po datumu, ampak po temah....... :huh: A je to običajno, ali sem samo jaz spregledala, kje se da to nastavit? :unsure:

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko ti na mejl pride na katerih temah je prislo do sprememe(na tistiih ki si jih opazoval) kliknem na link in pol me ne vrze do tiste strani na kateri je bla sprememba ampak zmeraj na 1 stran.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko ti na mejl pride na katerih temah je prislo do sprememe(na tistiih ki si jih opazoval) kliknem na link in pol me ne vrze do tiste strani na kateri je bla sprememba ampak zmeraj na 1 stran.

Hja, to ni napaka, to je način delovanja. :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni bug, ampak pogresam X za zbrisi zadnjo, lastno, objavljeno sorocilo.

Ali lahko to dodate nazaj :)

Ne, sporočila lahko brišejo le moderatorji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm......še eno vprašanje.............ko želim pregledati objave določenega uporabnika, jih ne zvrsti več po datumu, ampak po temah....... :huh: A je to običajno, ali sem samo jaz spregledala, kje se da to nastavit? :unsure:

Alla

Uporabi ISKALNIK.

Tam nastaviš točno KAKO ti naj razvrsti (imaš več možnosti), pri čemer seveda v zgornjem desnem delu iskalnega obrazca nastaviš iskanje PO AVTORJU!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kaj ni v redu z mojo sliko ki sem jo htela nametit za avatar oz. kako vem kaj z njo ne štima ko mi pa samo napiše da se ne da namestit. :rolleyes: :blink: :blink:

Pa tist x ko je Max omenjal... a je to možno?

Mogoče je velikost (64x64)!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi bo kdo pomagal pri sičnikih šumnikih- jih ne vidim namreč...

prosm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!