Skoči na vsebino

Bug v forumu


Priporočene objave

ponavljam to par krat pa nič! na pomaga tudi če zaprem stran.

najboljše je da poiščem eno temo, hočem napisat odgovor, pol pa se lahko prijavim po par poskusih?

aja to ne dela vedno, danes sem se privič Ok prijavil po nekaj urah (zdaj) pa z problemi. mislim da ni problem pri meni ker mi je to naredil že na 3 različnih računalnikih.

Čudno... poskusi se ODJAVITI, nato pa ponovno prijaviti in takrat OBKLJUKAJ OPCIJO AVTOMATSKA PRIJAVA... Mogoče bo kaj boljše?

saj to je to, dokler je bila prijava avtomatska je bilo OK. avtomatske pa nočem ker so službeni računalniki in mi lahko kdo v mojem imenu okol šari! no bom probaval še naprej, trenutno dela OK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Alo moderatorji!!!

Moje objave zginjajo.Pod temo Zvit disk sem napisal,da tema že obstaja.Ice je sicer temo zaklenil vendar te moje(sicer nepomembne)objave ni.Ni pa to prvič...mi lahko razložite plz...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo moderatorji!!!

Moje objave zginjajo.Pod temo Zvit disk sem napisal,da tema že obstaja.Ice je sicer temo zaklenil vendar te moje(sicer nepomembne)objave ni.Ni pa to prvič...mi lahko razložite plz...

Demons_Eye --> odpri tale link: (POMOČ) in preberi predvsem tisti stavek, ki je napisan v krepki pisavi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sem J-ju poslal PM pa mi ga je objavilo kot post. no OK mogoče je moj mistejk (sicer ne verjamem ;) :P ). no ampak potem nisem mogel urediti ali zbrisati posta - zakaj???????

"HOČEM TO NAZAJ"! - če priredim našega slavnega pevca! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sem J-ju poslal PM pa mi ga je objavilo kot post. no OK mogoče je moj mistejk (sicer ne verjamem ;) :P ). no ampak potem nisem mogel urediti ali zbrisati posta - zakaj???????

"HOČEM TO NAZAJ"! - če priredim našega slavnega pevca! ;)

Brez skrbi, da gre za POPOLNOMA tvojo napako, ker:

- sporočila v PM in za FORUM niso shranjena v isti tabeli v bazi,

- za objavo sporočila v PM skrbi popolnoma druga scripta, kot za objavo v FORUMU in zato niti slučajno ne more priti do napake, ki jo omenjaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...no ampak potem nisem mogel urediti ali zbrisati posta - zakaj???????

"HOČEM TO NAZAJ"! - če priredim našega slavnega pevca! ;)

To malenkost bi do zdaj ze lahko uredili! :ph34r:

Popravljeno . Popravil Max
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kodeine, kdaj nam boš dal nazaj galerijo za popanje slikic???? :(  :(  :(

To prav tako! <_< ;)

Popravljeno . Popravil Max
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To malenkost bi do zdaj ze lahko uredili! :ph34r:

Lahko bi, lahko pa tudi ne bi uredili... Kaj misliš, imajo fantje svobodno izbiro?

In ti lahko seveda premisliš, kar napišeš, preden to objaviš...

Tako kot vsi -

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ni govora o tem, da nebi razmisljal, s tem se strinjam, le da je dostikrat potrebno post azurirat, pa moras najprej citirat izvirni post in pripisovat na kaj se sprememba nanasa itd, itd, itd.... tu mac :ph34r:

pa to ocitno ne moti samo mene... :D beri citat <_<

Popravljeno . Popravil Max
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kodeine, kdaj nam boš dal nazaj galerijo za popanje slikic???? :(  :(  :(

To prav tako! <_< ;)

A si ne daš dopovedat, da tega ne bomo naredili. Zakaj ne, mislim, da si dobil že nekaj odgovorov.

Sicer pa imaš povsem dovolj časa, da lahko svoje sporočilo popraviš še nekaj minut po tem, ko ga objaviš. Potneje pa ga dejansko nima smisla več popravljat, sploh pa ne, ko nanj že odgovarjajo.

Galerije trenutno NE BO. Lahko pa me najameš in jo spišem posebej na tvojo željo. Seveda na osnovi predhodno plačanega predračuna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!