Skoči na vsebino

Bug v forumu


Priporočene objave

tnx precej bolj uporabno :) čeprav bi lahko tale excel kako prazno vrstico vrinil med sporočila ne pa samo tja kjer so pošiljatelji tolkli po Entru :rolleyes:

Na kratko: dobrodošel bi bil presledek med različnimi sporočili :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tnx precej bolj uporabno :) čeprav bi lahko tale excel kako prazno vrstico vrinil med sporočila ne pa samo tja kjer so pošiljatelji tolkli po Entru :rolleyes:

Na kratko: dobrodošel bi bil presledek med različnimi sporočili :unsure:

Pa kua kompliciraš HTML obliko dej pa fertik...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kua kompliciraš HTML obliko dej pa fertik...

Razumem B)

Ampak nekdo mora butec izpast da bodo drugi vedeli :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko prejmem posto da se je v temi dodal odgovor in me link pošlje na 1. stran me ne moti. :P

Moteče je pa zelo, da ko pritisneš "Skoci na prvo neprebrano objavo", me vrže vedno na zadnjo objavo na zadnji strani in NE na prvo neprebrano objavo! <_< :( :angry:

A miki pol pa išči ne :( :( :angry: :angry:

lp, Ico

Poleg tega sem ravnokar dobil napisano ko sem pritisnil na "Preglej" : "You don't have the privilege,..... bla, bla" in spet sem se moral prijaviti za nameček pa sem lahko to besedilo še enkrat napisal <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poleg tega sem ravnokar dobil napisano ko sem pritisnil na "Preglej" : "You don't have the privilege,..... bla, bla" in spet sem se moral prijaviti za nameček pa sem lahko to besedilo še enkrat napisal <_<

Očitno te je forum odjavil. Vzrok ni pri nas ampak pri tebi.

Kar se tiče skoka na neprebrane objave pa še nisem pogledal kako in kaj in zakaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HONDA CBR 400 RR '90 (se še) ne vidi(m) zadnje(ih) objav.

?? Kaj praviš, da se ne vidi objav :blink: :blink: al je kje drugje težava?

No, jaz sem zdajle napisal noter objavo in se je lepo videla, nato pa sem jo izbrisal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadnje kar vidim tam je greenova objava:

Saj delajo,saj ne rečem,je pa zeeeloooo priporočljivo-sploh pri tem motorju, da veš "od koga" ga kupuješ

ko dam pa add reply pa vidim vse :huh: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Hej, jest pa ne morem popravljat svojih objav - zraven gumba Quote ni več Edit al kaj je že blo. Sej verjamem da je cool, ampak ne zastopim...

Hvala za pomoč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nema....... ni....... nix da..... ´s not ´ere... naslednje vprasanje prosim. ;) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O pesjanstvo... ZDEJ šele nč ne zastopm: v prejšnjem/zgornjem postu se je zdaj pojavil gumb Edit, v drugih mojih postih, npr v Kr'Neki pa še vedno ne. WTF??? Tole je slaba karma...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne morem ti pomagati :huh: ..... meni povsod pise edit ......in quote .......in delete. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O pesjanstvo II... zdej je pa gumb Edit izginil na prvem postu, pri drugem je še... za brisat pa ni spljoh... :blink:

A mi zaupaš, Ice, vsaj to a je to bug al je feature? Se ne da več ne popravljat ne brisat svojih starih postov po nekaj minutah?

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O pesjanstvo II... zdej je pa gumb Edit izginil na prvem postu, pri drugem je še... za brisat pa ni spljoh... :blink:

A mi zaupaš, Ice, vsaj to a je to bug al je feature? Se ne da več ne popravljat ne brisat svojih starih postov po nekaj minutah?

Hvala.

nekaj minut imaš časa ... potem pa nix več ... načeloma je to prav (kar si reku si reku) ... zna pa narobe hodit, ko pišeš dolg post (potopis, zgodbo) in šele kasnje ugotoviš napako (slovnično, vsebinsko) ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tako, hvala, kletar... torej je kao feature... no ja, se bom že navadil...

Če sem prav izmeril imamo 5 min časa za popravke... pol pa knofi <zviz> :unsure: :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res se ne da več popravljat objav in brisat. Ne vem ali je čas tisti ki ti to onemogoči ali pa kdaj prleti naslednji post :unsure:

Če imate težave s popravljanjem vsebine in večje slovnične napake imate tam opozori moderatorja pa na tistega kliknite pa potem na mene pa se bomo kaj zmenil :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V galeriji motorjev pise, da je ducati monster 1000 2003 zweitakter... :blink:

Drugace pa starejsi netscape communicatorji narobe formatirajo page... (kot primer - vendar ne edini - stran o Pezoju Jet Force - slika kar cez poste in sirina napacna...). to mogoce ni problem, samo ce delam tle v Kudu FP, pol vcasih naletim na racunala, ki imajo samo to instalirano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmmmmmmm

pridem na forum, se prijavim, lepo naloži tisto vmesno stran, pol pa na prvo stran in glej ga zlomka NISEM PRIJAVLJEN!!!! :angry:

ponavljam to par krat pa nič! na pomaga tudi če zaprem stran.

najboljše je da poiščem eno temo, hočem napisat odgovor, pol pa se lahko prijavim po par poskusih?

aja to ne dela vedno, danes sem se privič Ok prijavil po nekaj urah (zdaj) pa z problemi. mislim da ni problem pri meni ker mi je to naredil že na 3 različnih računalnikih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moteče je pa zelo, da ko pritisneš "Skoci na prvo neprebrano objavo", me vrže vedno na zadnjo objavo na zadnji strani in NE na prvo neprebrano objavo!  <_<  :(  :angry:

A miki pol pa išči ne  :(  :(  :angry:  :angry:

Mene tud tole mal mot.

Sam če se ne da zrihtat se pač ne da.

Popravljeno . Popravil Blade
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moteče je pa zelo, da ko pritisneš "Skoci na prvo neprebrano objavo", me vrže vedno na zadnjo objavo na zadnji strani in NE na prvo neprebrano objavo!  <_<  :(  :angry:

A miki pol pa išči ne  :(  :(  :angry:  :angry:

Mene tud tole mal mot.

Sam če se ne da zrihtat se pač ne da.

Hja, tisto sem jaz narobe prevedel... moralo bi biti samo skoči na zadnjo objavo in ne neprebrano :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ponavljam to par krat pa nič! na pomaga tudi če zaprem stran.

najboljše je da poiščem eno temo, hočem napisat odgovor, pol pa se lahko prijavim po par poskusih?

aja to ne dela vedno, danes sem se privič Ok prijavil po nekaj urah (zdaj) pa z problemi. mislim da ni problem pri meni ker mi je to naredil že na 3 različnih računalnikih.

Čudno... poskusi se ODJAVITI, nato pa ponovno prijaviti in takrat OBKLJUKAJ OPCIJO AVTOMATSKA PRIJAVA... Mogoče bo kaj boljše?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moteče je pa zelo, da ko pritisneš "Skoci na prvo neprebrano objavo", me vrže vedno na zadnjo objavo na zadnji strani in NE na prvo neprebrano objavo!  <_<  :(  :angry:

A miki pol pa išči ne  :(  :(  :angry:  :angry:

Mene tud tole mal mot.

Sam če se ne da zrihtat se pač ne da.

Hja, tisto sem jaz narobe prevedel... moralo bi biti samo skoči na zadnjo objavo in ne neprebrano :D

A pol tisto da bi šel na zadnjo neprebrano ni možno.

Fino bi blo

Popravljeno . Popravil Blade
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pol tisto da bi šel na zadnjo neprebrano ni možno.

Fino bi blo

je možno ... prek tiste male ikonce ob nalsovu teme, ki pa se seveda pojavi samo ob tema v katerih imaš neprebrane odgovore. ... pa prijavljen moraš bit.

Popravljeno . Popravil hotschko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!