Skoči na vsebino

Valjčki


Priporočene objave

nevem no, kaj bi blo pol, mogoče pa malo lažje valčke, najbolše da greš nekam dat štelat to ( k tomotu naprimer če si iz mb ) drugače pa si ziher da nimaš auspuh zablokiran??? kr je večina gianellijov zablokiranih ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislis z podlozko/puso na kolenu ali z stekleno volno&prekati v baffle cone :hmm:

ja, nrx vem da ni zablokiran, samo drugi ( kot napr. sport 6 pa kolk jaz vem so z podložko v kolenu?)

če se motim se opravičujem :hmm:

kerega gianellija pa ma sploh? pa to že sam po sebi je na mhr replici ko blokada :D samo bi moglo vseeno več it ne :hmm:

majo sploh toti avspuhi športni razdeljen lonec na cone? orginal majo to vem, samo kak pa je z športnimi?

Popravljeno . Popravil Ciko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me kako se barvne kombinacije valjčkov sledijo od najvisje proti najnizji.

pa če so vsi isti k eno so notr polni drugi majo pa lukno,pa kolk kj stane un komplet valjčkov k so vse barve notr, pa če je mozno da mas v variatorju valjčke različne barve??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me glede teže valjčkov.V skuteru imam originalne valjčke zdaj pa bi rad da bi imel skuter bolše pospeške.Katere valčke morem dat notri.HvaLA :huh: :huh: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ko ste že pri auspuhih, a lahko naredi en poceni dušilec prazen iz aluminija da mi bo na tecnigas RS 70 paso gor, se pravi da je notr čist prazn niti tiste okrogle cevke preluknane nima!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi lahko kdo pove barve po teži po velikosti prosim?

sicer off topic pa zanima me se za fedrce za barvo težo trdoto.

pa za taveliko povratno vzmet mam zdj notr tabelo a bi blo kj bolš če bi dav še tršo notr?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ko ste že pri auspuhih, a lahko naredi en poceni dušilec prazen iz aluminija da mi bo na tecnigas RS 70 paso gor, se pravi da je notr čist prazn niti tiste okrogle cevke preluknane nima!

Jaz sem si ga nardil ko sem se mel RSa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi lahko kdo pove barve po teži po velikosti prosim?

sicer off topic pa zanima me se za fedrce za barvo težo trdoto.

pa za taveliko povratno vzmet mam zdj notr tabelo a bi blo kj bolš če bi dav še tršo notr?

Polini federce:Crna,Zelena,Rumena,Modra,Za malossi nevem...Od katere firme mas taveliko Polini or Malossi?Jaz sem 106% nabavo,mam se vijolo&belo od Malossi seveda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em, ka se tut fedre razlikujejo glede na motor?

al so čist univerzalne?

ker bi rabu tabelo fedro za ditecha mojega :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em, ka se tut fedre razlikujejo glede na motor?

al so čist univerzalne?

ker bi rabu tabelo fedro za ditecha mojega :?

Se razlikujejo ja.Od Gilere fedra je dosti vecja kot pa od Aeroxa.Bom pogledal v garazi ce mam kero od aeroxa pa bom poslikal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em, ka se tut fedre razlikujejo glede na motor?

al so čist univerzalne?

ker bi rabu tabelo fedro za ditecha mojega :?

mam belo fedro od malossija k sm jo zravn variota dobu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!