Skoči na vsebino

Valjčki


Priporočene objave

ker pitaj boga kaj imam notr, pa bi probal belo od malossija, ker pravjo da deluje najbolje z giannelijem (ki ga mam na ditechu)ž

zato... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ee...ka pol težiš ;))

kdo je pa teb kaj reku o kaksni prodaji roba malo nazaj sprasuje od koga mam belo fedro!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker pitaj boga kaj imam notr, pa bi probal belo od malossija, ker pravjo da deluje najbolje z giannelijem (ki ga mam na ditechu)ž

zato... :hmm:

Ti maš not fedro, ki je preračunane trdote in je usklajena s variatorjem, da jermen lepo potuje v celotnem variomatu. Dokler še maš vse orginal (izpuh ne spremeni stvari) ne menjuj, ker boš zjebal samo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nene...stvar je taka, da mi je enkrat sklopko khm..odneslo iz deklca ven...pa ne vem ka mi je dal serviser notr... O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mas vijolcno mas modro.Jaz mam modro 106%

se nekaj mezanima al to sam das pred sklopko pa gor na akso al je treba s kj prtrdit. pa kolk so kj cene teh fedr?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem a ste to vedl al ne ampak taka je formula za zračunat kok težke valčke morš met:

G-(N/N1)2=X; G= Actual roller weight. N= Revs number of the scooter original maximum power. N1= Revs number at the requested maximum power. X= New roller weight

...krneki :huh:

Popravljeno . Popravil mjemec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej sem menjal prenose. Pa motor nima čist nobenih pospeškov več, samo dere se ko prasica! A bo treba še valjčke menjat, a ne?

Kakšne pa nej dam notr.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VALJČKI MORAJO BITI SUHI ZARADI LAŽJEGA IN HITREJŠEGA GIGANJA. ČE SO NAMAZANI SE NE MORJO VRTET IN JIH ENOSTRANSKO POŽRE :hmm:

Si ze slisal za Caps Lock??Daj izklopi no...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No še eden ki ne zna čitat velikih črk :OK:

preberi si pravilnik. pisanje z velikimi crkami velja za kricanje.

:topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo je rekel ,da morajo bit valjčki suhi. :?

Saj je vendar že originalno v variatorju mast - čemu potem? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po uporabi iskalnika, žal nisem našel kaj dosit napisanaga o zamenjavi varijatorja z Polinijevim Speed Control. Tako da me zanimajo vaše izkušnje in spremembe po vgradnji polinijevega varijatorja. Ker mam občutel da je nekaj z mojim orginalnim narobe. Kljub menjavi jermena, galvne fedre, fedrc na sklopki in večkratni menjavi valčkov ne deljuje tak kot bi mogo.

Primer: Spelam in mi skolpka prehitro zgrabi, te se pelam pri nizkih obratih do 20km/h potem se naenkrat zavrti v optimalne obrate, tam nekje do 45km/h, potem pa spet obrati malo padejo. Zdaj pa še to, dokler se hitrost povečuje še gre dokaj dobro. Problem se pojavi, če zabremzam in hitrost pade, takrat mi variajtor ne menja v nižje razmerje, ampak ko dam gas spet rabi en čas da dobi obrate. Pa če se pelam v breg in sma 2 gor, mi tam nekje pod 30km/h več sploh ne menja v nižjo razmerje, ampak se muči pri nizkih obratih. Mam pa 70ccm Polini Gus-kit, tak da še vseeno prijem nekak v breg gor......

Tak da bom menjal varijator, ker več nevem kaj bi lahko še blo krivo za moje težave. Al ma kdo kaki bolšo idejo?

To pa sem napisal v temo valčki, ker se mi ne zdi primerno odpirat nove teme.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam iste probleme kar se tiče speljavanja. Ko speljem, dodam neko mero plina. Nato pa nekaj sekund speljuje zamorjeno, kljub temu da sklopka že grabi oz. je že zgrabla, potem pa se mu vtrga :) Mam pa not speed control, novi jermen, +15 fedro. Menjal sem tudi sklopko pa ni boljše

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!