Skoči na vsebino

Valjčki


Priporočene objave

a ma kdo mejbi za prodt valcke za firefoxa? pa cim vec razlicnih?

Al pa nej mi vsaj pove, kje jih dobim - prek neta

o f** kolk je že ura.... :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ma kdo mejbi za prodt valcke za firefoxa? pa cim vec razlicnih?

Al pa nej mi vsaj pove, kje jih dobim - prek neta

o f** kolk je že ura.... :zzz:

In zakaj bi jih rabo ce se mas novi skuter pa nic predelanega ? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre preprosto za zakon fizike, da večji premer valjčka pomeni, da se valjček manjkrat zavrti, da pride iz enega skrajnega položaja v drugega.

Valjček se nič ne vrti, ampak drsi gor pa dol. Če bi se vrtel, bi se enakomerno obrabljal (kot gume na kolesih).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Mene zanima kje u sloveniji se dobi te dele od polinija al pa malosija ker rabm novo sklopko pa valčke. Pa kolk prbližno stane to dvoje. A se ta po kasni internet strani naročit (slovenski po možnosti). Za benellija 491. Aja pa a kdo ve a ima res ta skuter isto mašino kot yamaha aerox?? :? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

mene pa zanima nekej: moj skut gre po ravnici 65 (brez blokad) v drago pa se razleti tudi do 95. a mam mogoče notri pretežke valčke? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prelahke človek... to pomeni, da se ti mašina ne zavrti čisto... če je sploh dovol močna.. ne vem. Samo sigurno bo po bregu dol vedno končna večja.

Probaj z težjimi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hjoj.. o takih stvareh pa je blo že 10000000 strani napisanih... uporabi iskalnik.

PS: Če maš problem, morš vsak povedat za kak skuter gre, agregat, predelave itd. Pol ti lahko komaj pomagamo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, mam gilero runner sp. še vedno pa mi ni jasno zakej negre v hrib, pa spljoh nima tapravega pospeška :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enkrat se spomnim, da je nekdo mel težavo, ker mu jermen ni zdrsel nazaj dol... In pol je takoj problem pri klancu. Tak da tu malce poglej..

Valjčke nastavi, povratno fedro..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Težje valjčke daj not.. .)

GREENNINJA vozi: thyphoon 50 -> malossi kit 70 - z original valjčki za typh-a NE GRE. Počasna vožnja rata prepočasna.. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!