Skoči na vsebino

Valjčki


Priporočene objave

ja tak kot je djezo reko mogoce je jermen sirsi od orginalnega, drugace pa lazje valjce not pa bo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

Js pa bi vprašal, kje naj kupim valjčke v Velenju oz okolici (najbližje večje mesto za mene..). Majo sicer Moto Mario, ampak je na dopustu, on Jogi servis al kaj je, pa nima. Še kaj? Rabim pa jih jutri kupit. Pol pa še... Kolk so original težki valčki za Aprilio SR50 Ditech? Ker pač hočem optimalno razmerje ;)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni, verjem.. :D Zdej mam 6.5 pa gre 70, prej sm mel original (okol 8g) pa je šol 80.. Sam je hudič k jih nimam kje dobit :S Da bi jih dans al pa jutri dobil..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm mel včasih not 6.0 pa so bli tok lahki da tudi pospeškov ni melo (mašina se je skor v prazno vrtela):eek: , tk da tam več ko 7.0 bi moglo bit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje v lj dobim dele in potrosni material(valcke, fedrcke,tuning dele). Kje majo stvari na zalogi?

se opravicujem za mal off

Popravljeno . Popravil sas005
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

Mogoče kdo ve kok so original valjčki (dimenzije, teža) za peugeot speedfight 2? :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi lahko kdo obrazloži kako nej zamenjam valčke k jst tistega kurca od vijaka ne morem odvit pa sm se jebu z usem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi lahko kdo obrazloži kako nej zamenjam valčke k jst tistega kurca od vijaka ne morem odvit pa sm se jebu z usem

se dobi kluc posebej za to, poglej po spletnih trgovinah..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest Brumer

mi lahko kdo obrazloži kako nej zamenjam valčke k jst tistega kurca od vijaka ne morem odvit pa sm se jebu z usem

Pejd k enmu mehaniku pa ti bo odvil z zračno pištolo OK.

Ps. valčke ni potrebno mazati,če pa jih kdo hoče potem samo z silikonskonskim sprejem pošpricaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma sm kar sam doma malo ustvarjal pa sm z tistim pasom za menjanje filtrov pri avtu uporabil :OK: :OK:

dal sem še slabše valčke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče kdo ve kok so original valjčki (dimenzije, teža) za peugeot speedfight 2? :cry:

16x13 9.0 .)

Popravljeno . Popravil slovenc46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala:P naroču sm original valčke od peugeota na uradnem servisu....pomoje so isti kot si napisal. Pa gre vredu s temi valjčki:P ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje v lj dobim dele in potrosni material(valcke, fedrcke,tuning dele). Kje majo stvari na zalogi?

se opravicujem za mal off

Dobiš vse v TIM MG, To je na dolenjski cesti, na rudniku na strelišču.

Pa še to: ko menjate valjčke dajte noter take kot so originalni, če je izpuh originalen, pri neserijskih izpuhih pa takšne kot jih predpiše proizvajalec (ponavadi so v kompletu z izpuhom). valjčkov za pospeške in za končno ni. obstajajo samo eni idealni, ki so izbrani glede na največjo moč motorja ki jo ima motor pri določenih obratih. .)

LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to ti misliš k rasteš nekateri delujejo pri višjih obratih zato je bolši pospešek (lažji valčki)

(težji)pa primejo pri nižjih zato je slabši pospešek ampak pa zelo zelo malo se pozna pri končni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

ja sem pomoje niso tapravi ker so se tezji kot originalni in ze z originalnimi mi zelo zelo slabo pospesuje!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glej, ni tu tak da tezje valcke mas, slabsi so pospeski.. tiste katere si dobil zraven rora daj gor, pa ne pametovat kaj prevec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok teske valjčke priporočate za Speedfight 2 (Vse blokade odstranjene) izpuih in vse ostalo je original. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!