Skoči na vsebino

1. Moto Happening


zviz

Priporočene objave

Moto klub Divji Petelini Šentjernej, pripravljamo športno-usmerjeno srečanje motoristov na dirkališču MobiKrog v Cerkljah ob Krki. Prireditev ki bo trajala 3 dni, bo 16., 17. in 18. maja letos. Program bo zelo atraktiven, saj bodo imeli priložnost za trening na dirkališču motoristi z vsemi vrstami motorjev. Športni motocikli, enduro, supermoto, chopper, scooter, minimoto… BLA, BLA, BLA…

Vse ostalo nakladanje nima pravzaprav nobenega smisla. Dejstva so jasna: Pista, bencin, GAAASS, potem pa cviček, pivo, glasba… FEŠTA! Aja, brezplačno kampiranje!

Smer: Iz smeri LJ in ZG (avtocesta) odvijete na odcepu za Krško in peljete proti Krškem (torej levo), nekaj km pred Krškim spremljajte table »moto«. Iz smeri Celje: peljite čez Krško, nekaj kilometrov iz Krškega spremljajte table.

Za vse nadaljnje informacije obiščite našo spletno stran, www.divjipetelini.com ali pišite na simon@divjipetelini.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj če bi ti tole Noisu posredoval da bi vrgel na prvo stran Motosveta. Ne verjamem da bi imel kaj proti :rolleyes: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SLIŠI SE DA SO SE FANTJE TEGA RESNO PRIJELI IN OBLJUBLJAJO TUDD MAL DIRKE V NEDELJO.........Z POKALI,KOT NA GROBNIKU,.... PSSSSSSSSSSSSSTTTTT TEGA NISM JST POVEDAL

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ta vikend se toliko dogaja...na koncu bo pa dž in tisti mehkužni bomo doma ostali..... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz grem, če bodo razmere to dovoljevale ( ne bo dežja ).

Sicer ne vem, kako se do tja pride, pa ni problem, več kot zgubiti se ne moreš, hahaha.

LP matic

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimaš se kje izgupiti- če greš iz ljubljanske smeri samo gledaš za zagreb in pri odcepu za krško zaviješ na desno nato pa še 3 km- bojo pa baje table skoz iz izvoza iz avtoceste mi je povedal po telefonu-sem se mal pozanimal kako in kaj. ČE KOGA KAJ ZANIMA LOHK VPRAŠA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vremenska napoved je zelo vzpodbudna. Organizacijsko smo tud že vse dogovorjeni in vse laufa, tako da mislim, da se bomo kar lepo imel.

Glede lokacije se ne sekirajte, bomo dobr označili s tablami, pa tud vsi ljudje tam okoli točno vedo kje je dirkališče.

Če rabite še kakšne dodatne informacije, nas pokličite na 031 333 666 ali 041 677 344.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pridem 100% ce bo lepo vreme, to je edini pogoj :rolleyes: . Edino kar me zanima je, kako bo urejeno dirkanje po pisti, lahko kaj vec o tem prosim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dirkanje kot povsod na pistah. Razdeljeno po klasah, da ne bo preveč gužva, za varnost poskrbljeno - na kritičnih mestih slamne obloge, organizirana prva pomoč, sicer pa pista ni nevarna, ker je relativno počasna. Pa še sami udeleženci boste (bomo) poskrbel za večjo varnost z upoštevanjem navodil, zastav...

Možen bo nakup gum po ugodnih cenah. Zvečer bomo pa kakšen štrik potegnil, pa kakšne gume prerival in seveda zalil dobre rezultate s kakšnim vrčkom piva. Prinesite štoparce pa ruzak za pokal!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj popoldne (17h) bil tam skupaj z nekaj motoristi. Steza zaprta in naj bi se odprla šele danes.

Andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V demonstraciji športne vožnje so pokale za svoje nastope dobili naslednji vozniki (po kategorijah)

enduro - touring:

1. Toni Zbašnik

2. Robert Petrič

3. Iztok Bence

do 600 ccm:

1. Miha Piletič - pilly

2. Primož Kadunc

3. Stane Sitar

nad 600 ccm:

1. Tomaž Bohte - Bobs

2. Rajko Grgovič - Ate

3. Toni Jordan

3. Robert Pahovec

Open:

1. Boris Hercigonja - Balin

Freestile:

najbolj atraktivna vožnja: Gregor Černe

najbolj atraktiven padec: Robert Petrič

Pozdrav vsem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja fantje,morm vas pohvalt za lepo organizirano prireditev,upam da bo prihodnjič udeležba še večja;le tko naprej.Ka pa na grobnik greste ta vikend pogledat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je blo lepo... skoda za tiste k so padal ... apak to je del sporta ni kaj!

Evo se par utrinkov za tiste ki jih ni bilo tam.

ninja.jpg

tlr.jpg

super_m.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V demonstraciji športne vožnje so pokale za svoje nastope dobili naslednji vozniki (po kategorijah)

enduro - touring:

1. Toni Zbašnik

2. Robert Petrič

3. Iztok Bence

Za boljše razumevanje:

1. Toni Zbašnik - SUZUKI BANDIT 1200 :P :P :P

2. .........

3 ..........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja SBN, tle sem ga mal usral, sam glede na to, da je bla vaška "dirka", se niti ni nihče pretirano pritoževal, pa še fantje na endurah so dobil mal krila, ko so vidl, da jim Bandit 1200 s skor 3x tolk konji ne more pobegnt - zarad tega sem tut tako naredu. Sicer pa niti ni bla dirka ampak demonstracija športne vožnje, tako da...

Tud fantje, ki so mal podrsal svoje lubčke, niso pretirano godrnjal in so kljub temu napovedal udeležbo na naslednjem happeningu.

Jst žal ne morem ta vikend nikamor, ker sem dežuren na šihtu, vem pa da gre Jeršin, pa mislim da še nekaj naših.

Že prpravljamo 2. MotoHappening - september 2003

Jst žal ne morem ta vikend nikamor, ker sem dežuren na šihtu, vem pa da gre Jeršin, pa mislim da še nekaj naših.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se še jaz oglasim, če sem že bila tam.. :)

Mislim, da bo stvar zaživela, ampak sem globoko razočarana nad varnostnimi ukrepi v soboto.

Bom pa zanesljivo še prišla. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da bo stvar zaživela, ampak sem globoko razočarana nad varnostnimi ukrepi v soboto.

Glej, v soboto in nedeljo je bilo za varnost poskrbljeno, kar se je videlo, ko so fantje padal. Vsakega sta naša reševalca dobr pregledala, k sreči pa nikomur ni nič bilo. Se pa strinjam, da mogoče ni izgledalo, kot da so reči poštimane, ker sta oba reševalca delala oziroma dežurala v civilnih oblekah, eden je celo vozil, namesto rešilca pa sta imela pripravljen lastni avto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zato torej nisem videla rešilnega vozila.. Se opravičujem, ampak res ni zgledalo, kot da bi kdo posvetil kaj pozornosti varnosti. Drugače je pa bilo ok, samo bograča ni bilo in smo mogli golaž pa čevapčiče jest. :)

Kdaj se bo pa na krogu asfalt popravljal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!