Skoči na vsebino

Cene servisa


RSV Mille

Priporočene objave

Ko sem sel gledat za Bandita so mi rekli da pride prvi servis cca. 8.000 SIT...svasta, niti enga podatka mi niso dali pravega <_< :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Približno koliko bi pri različnih serviserjih prišel večji redni servis - menjava olja, filtrov, 4 svečk, pregled/nastavitev ventilov, uplinjačev, kontrola, ... za 4 valjni 750cc japonski motor ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Štern yamaha je predrag!! enkat so mi za fergazerja zaračunal 15000SIT , dela pa blo 10 minut! :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Štern yamaha je predrag!! enkat so mi za fergazerja zaračunal 15000SIT , dela pa blo 10 minut! :angry:

Hm....meni se ne zdi predrag.....1. servis 20.000sit....se dobi tud cenejš(elisa) sam ..... <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je Elisa še zmeri zakon.Čeprav olje pa filtra tud sama zamenjam,pa je najcenejš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Štern yamaha je predrag!! enkat so mi za fergazerja zaračunal 15000SIT , dela pa blo 10 minut! :angry:

Hm....meni se ne zdi predrag.....1. servis 20.000sit....se dobi tud cenejš(elisa) sam ..... <_<

Grem raj k Langusu!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lani sem pri Elisi vprašal za ceno rednega servisa, ki je obsegal olje, filter, svečke, zavorno olje, prednje zavorne ploščice in komplet gum (ter seveda pregled kontrolnih točk). Za _enak_ material (+delo) je bil Trgomoto (Krško) okoli 15 000 sit cenejši. Moram razlagat kam sem se potem odpeljal?

Andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Približno koliko bi pri različnih serviserjih prišel večji redni servis - menjava olja, filtrov, 4 svečk, pregled/nastavitev ventilov, uplinjačev, kontrola, ... za 4 valjni 750cc japonski motor ?

Ni glih japonc je bilo pa 38 000 SIT, pa še zadnje ploščice so nove. Kje ? Pri lanskem svetovnem prvaku v razredu enduranc.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aprilia PEGASO prvi servis na 1000 km je bil ceh 11.800 SIT

Servis Cesek v Krskem, sem mislu de bo ene 20.000 pa smo ostalo potem zapil :)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kolko se gibljejo cene ure za servisirat yamaho!?

v dotični temi malo višje so bile omenjene cene ure servisa Elisa (4500 se mi zdi)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 let pozneje...

Pozdravljeni,

 

sem povsem nov na forumu, v jeseni kupil prvi pravi motor (prej sem vozil 125) in me zanima ena zadeva, kupil sem letnik 2005 Hondo CBF 600 S in zdaj bom naredil en konkreten servis, da ne bi šlo kasneje kaj narobe. Imam pregled nad večino cen delov in dela, zanima me pa sledeče: servis vplinjačev, koliko je okvirno cena posega, kaj zajema..tega ne najdem nikjer.

 

Če ima kdo kakšno informacijo, bo dobrodošla.

 

LP,

Marko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

 

sem povsem nov na forumu, v jeseni kupil prvi pravi motor (prej sem vozil 125) in me zanima ena zadeva, kupil sem letnik 2005 Hondo CBF 600 S in zdaj bom naredil en konkreten servis, da ne bi šlo kasneje kaj narobe. Imam pregled nad večino cen delov in dela, zanima me pa sledeče: servis vplinjačev, koliko je okvirno cena posega, kaj zajema..tega ne najdem nikjer.

 

Če ima kdo kakšno informacijo, bo dobrodošla.

 

LP,

Marko

Odvisno ,kaj smatraš pod servis uplinjačev.Ponavadi je to sinhronizacija,to te stane nekaj deset eur.Seveda ,če ni drugih težav.

 

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Koliko pride nov alternator? Okvirna cena. Motor: Suzuki gsxr 600, 2006.

Na servisu okoli 400 do 500 eur.Kopija,ki pa je lahko boljša od originala pa tudi okoli 200 eur.

 

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 let pozneje...

danes sem placal pri privat mehaniku ki sam staufa doma 100e za servis- delo. dele (regler, stator in tesnilo sem prinesel sam) brez racuna,.. zanima me ali je ta cena ok ? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, blazboss pravi:

danes sem placal pri privat mehaniku ki sam staufa doma 100e za servis- delo. dele (regler, stator in tesnilo sem prinesel sam) brez racuna,.. zanima me ali je ta cena ok ? 

Za nedeljsko opravilo bi ti jaz vzel 500 € ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13 minutes ago, The Lakl said:

Za nedeljsko opravilo bi ti jaz vzel 500 € ;)

A za nedeljsko opravilo si mislil kljunčkanje z ženo? ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Arzen pravi:

Jaz bi ti dvojno računal, saj ti moramo v dveh temah odgovarjat na isto vprašanje :ras: 

ce zelis dobiti cim vec razlicnih mnenj, je to najbolsa verjanta..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Ob 19. 5. 2019 ob 21:54, blazboss pravi:

ce zelis dobiti cim vec razlicnih mnenj, je to najbolsa verjanta..

al pa če odpreš ene 3 ali 4 nove teme z istim naslovom v različnih oddelkih foruma..

 

a ne..to je za dobit po buči.. :twak:

okoli cene je pa odvisno od : ponudbe, povpraševanja , zasedenosti stranke in izvajalca , znanja , količine potrebnega orodja pri posegu,kvalitete posega in garancije.. 100e je lahko zelo poceni , dokler je vse opravljeno v piko..

pri kakršnem koli odstopanju od zahtevanih postopkov pri samem posegu (tu mislim predvsem na odsotnost moment ključa , raznih čistil pri razstavljanju in pred montažo ter varovala vijačnih zvez proti odvijanju) pa je to lahko takoj drago.. recimo pri tesnilu pokrova ti začne rositi olje - ali pa celo iztekati - pa majstra ni doma, ima delo , je nedosegljiv na telefon - dnevi tečejo in motor storji nekje s kartonom pod sabo... že samo tesnilo in olje , ki ti izteče je koliko?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 19. 5. 2019 ob 20:30, blazboss pravi:

danes sem placal pri privat mehaniku ki sam staufa doma 100e za servis- delo. dele (regler, stator in tesnilo sem prinesel sam) brez racuna,.. zanima me ali je ta cena ok ? 

Kako dolgo je pa delal v urah, če zaokrožimo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!