Skoči na vsebino

Cene servisa


RSV Mille

Priporočene objave

LP.Dans sm imel prvi servis za svojo Aprilio Mille 1000 pr avto triglavu in me je šokiralo,ko mi je mehanik prnesu račun za 40 čukov!Prej sm svojo R6 servisiral v delta teamu in sta me 1. in 2. servis skupaj stala le 35 čukov!Kako je to možno??? Prosim za odgovor-hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

reden obvezen servis, pooblaščen in "kvaliteten" serviser v veliki firmi, poleksotičen motor, me ne čudi, pa čeprav je menjal le olje in filter ter "pregledal" toliko in toliko točk na motorju... pač plačuješ normo, po knjigi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odgovor boš najlažje dobil na Avtotriglavu. A pred nakupom pa se nisi nič pozanimal za cene servisov.

to si imel servis na 1000km :rolleyes:

Pa kaj se sekiraš: to je ena zadnja guma ki jo boš menjal na 3-4 kkm. Kje je pa še sprednja :unsure:

Si pač kupil bolj ali manj eksotičen motor :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo preštudiraj račun...

Kaj je bilo narejeno? Koljiko je bilo materiala in koliko je stalo delo. Bi me zanimalo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP.Dans sm imel prvi servis za svojo Aprilio Mille 1000 pr avto triglavu in me je šokiralo,ko mi je mehanik prnesu račun za 40 čukov!Prej sm svojo R6 servisiral v delta teamu in sta me 1. in 2. servis skupaj stala le 35 čukov!Kako je to možno??? Prosim za odgovor-hvala.

Ti kar jaz povem za avto Triglav Maribor.Cena ure je 4000 sit norma normalnega servisa pa je štiri ure.To zdaj ni mišljen kakšen večji servis.Zdaj si pa lahko izračunaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Madona v 4 h majo že skor cel motor narazn!!!!Kle pa so verjetno sam ole zamenal,preverl nekaj točk,.......................ja norma je norma!! :( :angry:

No vsaj dokler je motor v garanciji s tem ni šal potem pa se ga splača za manjše servise sam pošraufat al pa ga na kak nepooblaščen servis pelat!!!Je neprimerno ceneje!!!

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eni serviserji majo uro celo po 4500 sitnih

Ja, res! Samo je odvisno tudi koliko ur ti nabijejo! :P

Lp Jaša, Honky

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uradni serviserji imajo zelo natančno določeno časovno normo za skoraj vsako delo na motorju. Te norme pa določi proizvajalec. Doma imam take norme za nek skuter, in moram rečt da so kar bogato zaokročene navzgor. Nekatere stvari bi še sam naredil hitreje, če... ...če bi imel tapravo orodje - no pa smo spet tam. :blink:

Ne se jezit na sreviserja, če ti eno stvar opravi v 15min, zaračuna pa 1 uro, ker je tako po normativu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ammm OK sej se mi zdi da nam je že vsem jasno da ni problem v urah serviserja, ker če je model obračunal 4 ure po 4 k SIT je to 16 k SIT!

Heh lepota se začne kaj za enga hudiča so ti na motor dolili, zamenjali, .... za 24 k SIT?

No ja verjetno pogled na račun to pojasni, ... kot je nekdo reku eksotika in super performance mata svojo ceno, sorry stary!

P.S.: Ne vem po kerem normativu prvi servis lahko obračunajo 4 ure dela? Npr. Za Yamahe je 4 ure VELIKI servis z nastavitvijo ventilov npr pri 20 k km, .... hmm jap pa še novo sprednjo D207 so mi namontiral pa sem plunu nekje 55 k SIT! (teden dni nazaj)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ma aprilia...aprilia.... :P

1. servis yamaha fazer 600 20.000 sit!Štern:D

Popravljeno . Popravil thundercat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvi servis za YAMAHA Buldog , Delta team 18.130 sit . CCa 2 uri dela.

Zadovoljen.

LPD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Servis za Hondo NSR, AS Domžale 10.271 SIT, 2. servis pa 12.000. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. servis - Yamaha fazer - Elisa Domzale - 17 jurjev

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. servis - Yamaha fazer - Elisa Domzale - 17 jurjev

lp

v elisi majo 5000 na uro ane? <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bandit 1200, 1 in drugi servis tam nekje 18 jurjov, sem bil presenecen in to v pozitivni smeri, sem mislil da bo vec, no, sicer pa kake tezke zadeve tudi niso naredili, olje, filter, pa ostale drobnarije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi samo cene servisov pišete ... kaj je bilo za to ceno narejeno pa ni nihče napisal ... bi bilo zanimivo malo primerjat.

Normativi proizvajalca ( ne časovni ) kaj se pri katerem motorju dela so zelo različni in dejansko opravljeno delo tud.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi samo cene servisov pišete ... kaj je bilo za to ceno narejeno pa ni nihče napisal ... bi bilo zanimivo malo primerjat.

A misliš da vedo??? ;) ;) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvi servis za YAMAHA Buldog , Delta team 18.130 sit . CCa 2 uri dela.

Zadovoljen.

LPD

Da ne bo kdo reku, da ne vem, kaj je blo narejeno.!??

Menjava olja, menjava filtra, menjava olja v kardanu , kontrola ventilov, + kontrola točk, ki jih predpiše proizvajalec.

LPD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni so v elisi rekli, da za zamenjavo ketnc in šponerjev v mašini pride samo delo min 30.000 (gpz 500). pol pa še materijal pa še kšna malenkost in pride račun več kot je vreden motor :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!