Skoči na vsebino

Brusenje sesalnih kanalov


Priporočene objave

Pojma nimam, al se splaca dat meni na Polini 70 sport brusit te sesalne kanale in pa tudi izpusnega mogoce, ker eni pravijo, da ful pomaga naprimer, mehanik mi je reko, da mi tega ne bo delo, ker je mozno da ne bo nic boljse, zrlo pa bo 10L. Mi lahko pove to nekdo, ki ma izkusnje s tem??

Mogoce celo prav za speedfighta masino? Ker zelezni cilinder /R, se pravi corsa, ne obstaja na primer za speedfighta!?! Pa bi naj corsa bla od navandega drugacna ravno v vecjih kanalih in malo drugacnih obrockih...

tnx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jas sn ču, da je en tip dal brusit kanale in se mu je ful povečala moč (boljši pospeški, boljša končna). Končna se bojda poveča za 10-15km/h (odvisno od kvalitete brušenja). Porabe ni komentiral. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To niso sesalni kanali, pač pa pritočni. Moj nasvet je, da jih ne tikaš, ker se da hitro kaj zaj****. Mnogo boljše predelat samo izpušni kanal. Polini Corsa=Polini Sport+Drugačen kot izpuha.

Kaksen avspuh mas?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To niso sesalni kanali, pač pa pritočni. Moj nasvet je, da jih ne tikaš, ker se da hitro kaj zaj****. Mnogo boljše predelat samo izpušni kanal. Polini Corsa=Polini Sport+Drugačen kot izpuha.

Kaksen avspuh mas?

ZX-a ma :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na tunescoot.de piše to

evo 70

- Highend Racingauspuffanlage

- läuft nur (!) mit reinen Racingzylindern (Manston Racing, MHR, EVO70)

- Drehzahlen bis 16.000 und mehr möglich

- extrem leicht

torej kak naj da on na navaden 70ccm kit gor evo70 auspuh???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na tunescoot.de piše to

evo 70

- Highend Racingauspuffanlage

- läuft nur (!) mit reinen Racingzylindern (Manston Racing, MHR, EVO70)

- Drehzahlen bis 16.000 und mehr möglich

- extrem leicht

torej kak naj da on na navaden 70ccm kit gor evo70 auspuh???

ap lahk mrbit to mal prevedu?:))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o.k.

- auspuh za racing cilindre

- dela samo (!) na racing cilindru (Manston Racing, MHR, EVO 70)

- možni obrati do 16.000 in več

- ekstremno lahki

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

raje menjej auspuh, ker se ZX ne obnese prevec dobro na 70ccm...umisli si for race ali evolution

Vsi mamo ZX-e pa noben nima problemov z njim. Originalnega pelje hcat, za evolutiona al pa for race pa jas osebno nebi dal tolko keša.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aerox: to ne drži. Dirkalni avspuhi delajo kar dobro na navadnih cilindrih. Le malo optimizacije je potrebno.

se strinjam :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ne pride brušenje teh kanalov v poštev bolj pri tistih, k majo motor navit že do konca, pol pa je to še ena zadnjih stvari.. (edin če nisi ti eden teh :o )

sicer ne vem kolk je kle kej povezave, samo en prjatu k ma APNa je že koj na začetku sam pobrusu kanale za prbl. 2 mm in se mu je hitrost izboljšala za kšne 2 km/h :D zdej pa, k ma mau bl optimaln sfriziranga, mu pa pomaga mau.. vrjetn je mu tud mau sreče, da je glih prov pobrusu, ker hitr kej zaserješ.. moj nasvet: jez se stemu ne bi zajebavov, ker pri brušenju kanalov nimaš opcije "Undo" ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj zmerej, k jez odgovorim, tema zamre B) <_<

zato ker ti poveš natančno in nobeden nima več vprašanj :o :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!