Skoči na vsebino

polini 50 ali polini 70


Priporočene objave

spet imam težavo. zanima me, ali naj dam v skuterja polini kit 50, ki ima 13,7 KM ali polini kit 70, ki ima 12,2 KM. upoštevajte predvsem porabo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce sklepam po moci, bi reko da je 50ka verjetno aluminjasta in navitaaa

70ka pa verjetno zelezna corsa varjanta.

priporocam ti 70! poraba je itak odvisna bolj od fergazerja in nastavitve le-tega...ne pa tolko od cilindra samega.

pa corsa gre suuper, plus tega je zelezna, da ce zariba se jo da zbrusit in resit, alu bos zavrgel...

kupi 70.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jes ti tut svetujem 70, pa ce voc se tistga kona al dva zravn pa dej izpusn kanal zbrust.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menjat se mores nujno prenose pa se kako majhno stvarco;) filter zamenjat za sportnega, da bo boljse izgorevanje pa te stvari. pol lahko pricakujes 120-130 po stevcu menda...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest bi na tvojmu mestu dau 70ccm corso, pa dej gor 17,5mm dellorto, ker z 19 ti bo prevec pokuru..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jast mam Corso not pa 19mm filter.

Stanje je takšno:

- filter sem moral menjat za športnega obvezno da mi je sploh vredi potegno

- če menjaš fergazer več kot 17,5 moreš menjat tudi sesalno koleno( jaz ga nisem), poraba je večja kot normalan, je pa boljše če daš noter 19mm pa dizo nekje 90-100 tu nekje more bit prava!!!

- pa seveda moreš nastavit fergazer pa sklopko da boš lahko speljeval v vredi obratih

Priporočam ti 70ccm POLINI Corsa

Kaki maš pa izpuh???

LP , Vsem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jast mam Corso not pa 19mm filter.

Stanje je takšno:

- filter sem moral menjat za športnega obvezno da mi je sploh vredi potegno

- če menjaš fergazer več kot 17,5 moreš menjat tudi sesalno koleno( jaz ga nisem), poraba je večja kot normalan, je pa boljše če daš noter 19mm pa dizo nekje 90-100 tu nekje more bit prava!!!

- pa seveda moreš nastavit fergazer pa sklopko da boš lahko speljeval v vredi obratih

Priporočam ti 70ccm POLINI Corsa

Kaki maš pa izpuh???

LP , Vsem

19mm filter? Kaj je to kaka žepna izdaja? :D To ga še škifi ne vidijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To s zdaj nove varjante filtrov Tomozuki :D :D Ded je mislo napisat 19mm fergazer samo ga je slovenščina malo zjebala :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!