Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Ti bolj hitro skapiraš in bo dovolj enkrat :jezik:.

Brskanje po žarnicah in pregled prve pomoči je pač opravljanje službe. Za nekatere je to nepotrebno in odveč, za druge pač ne. 

sm vkapiral prvič, preveril 2gič, razmislu 3ič in si vse zapomnu 4ič :P

Ok, lej ob 2 ponoči, ko se ve kaj se lovi, najde nekoga, ki je trezn in mal sitn....nateguj ti koga drugega z opravljanjem službe.

Brskanje je dokaz "jaz lahko, kaj si pa sitn"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, DAMI34 pravi:

sm vkapiral prvič, preveril 2gič, razmislu 3ič in si vse zapomnu 4ič :P

Ok, lej ob 2 ponoči, ko se ve kaj se lovi, najde nekoga, ki je trezn in mal sitn....nateguj ti koga drugega z opravljanjem službe.

Brskanje je dokaz "jaz lahko, kaj si pa sitn"

Lahko pa napišem "le čevlje sodi naj kopitar". 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Lahko pa napišem "le čevlje sodi naj kopitar". 

lahko napišeš, da mu je dala lekcijo :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bi tako tečnobo tud mal šolal pr men u šihtu. Ni to tolk nadležn kot od policistke, ampak po drugi strani pa sem prepričan da @tomash-u tud nisem tolk za gledat kot policistka :winkiss:.

Ajd!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ti ne more € vzet te pa jebe ene 20 min in išče dlako v jajcu!  Da bi  zvečer lovili lumpe, ko pumpe kradejo in bankomate pulijo... brez veze itaq  ne poznam zakonodaje.

Če ne vijuga in vidiš, da je očitno pijan, drogiran, pretegnjen, če ni avto med okradenimi ga nimaš kaj ustavljati. 

Borutt, ne se truditi!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, tomash pravi:

No, pa da nadaljujem. Ne morem verjet, da se policaji lepijo name nonstop. Ali pa se na vse? Primer, se je zgodil danes ponoči. Sem šel po mojo drago, ker je bila na zaključku in se pač držimo zakona, da ne pijemo alkohola ko vozimo. In glej ga zlomka. Me na poti ustavi marica, s plavimi lučmi. Zapeljem na avtobusno postajo, nakar zahteva policajka vozniško in prometno. Ji rečem, da ji ne morem pomagat, ker mi luči njenega kombija svetijo direkt u vzratna ogledala. Na to stopi korak u levo in luči mi ne svetijo več, najdem dokumente, jih izročim, ona pa če imam obvezno opremo. Imam rečem. Pokažite. Ok, naj vam bo, in pokažem ter pripomnim da imam vse kar jim srce poželi. Pa spet ni bilo v redu, ker potem se je pa model spomnil, da bi jaz pihal. Pravim, da ni potrebe, ker ne pijem pred in med vožnjo. Ne verjame, potegne frulico, recitirana napotke, piham in pokaže 0,0. Zdaj mi naj pa nekdo razloži, v čem je fora, da me ustavita dva policaja, z modrimi lučmi, pri tem, da nisem storil nikakršnega prekrška. To je čista jeba. In to je normalno? To ni normalno, temu se reče lov na čarovnice. 

To ni lov na Čarovnice, pač daš prometno in pokažeš opremo in ti zaželijo srečno vožnjo.

Kaj bi ti kot policaj naredil, če bi te neki študentek zajebaval ker "mu svetiš v ogledala" ? 

Sej se ne gre za pompozno izražanje premoči, nič ti niso naredili samo naporen in dosadan si bil. Verjetno ne prvi ne zadnji in verjemi, delo s strankami je kurac, delo s tečnobami pa še huje in ti si eden izmed njih.

Pa brez zamer, samo ne gre mi v glavo zakaj, če ne delate prekrška, se tako jezite ker preverijo veljavnost dokumentov... 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, SMX17 pravi:

 

Pa brez zamer, samo ne gre mi v glavo zakaj, če ne delate prekrška, se tako jezite ker preverijo veljavnost dokumentov... 

zato ker slepijo z dolgimi lučmi u špegle, kapišiš :ras:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, tomash pravi:

No, pa da nadaljujem. Ne morem verjet, da se policaji lepijo name nonstop. Ali pa se na vse? Primer, se je zgodil danes ponoči. Sem šel po mojo drago, ker je bila na zaključku in se pač držimo zakona, da ne pijemo alkohola ko vozimo. In glej ga zlomka. Me na poti ustavi marica, s plavimi lučmi. Zapeljem na avtobusno postajo, nakar zahteva policajka vozniško in prometno. Ji rečem, da ji ne morem pomagat, ker mi luči njenega kombija svetijo direkt u vzratna ogledala. Na to stopi korak u levo in luči mi ne svetijo več, najdem dokumente, jih izročim, ona pa če imam obvezno opremo. Imam rečem. Pokažite. Ok, naj vam bo, in pokažem ter pripomnim da imam vse kar jim srce poželi. Pa spet ni bilo v redu, ker potem se je pa model spomnil, da bi jaz pihal. Pravim, da ni potrebe, ker ne pijem pred in med vožnjo. Ne verjame, potegne frulico, recitirana napotke, piham in pokaže 0,0. Zdaj mi naj pa nekdo razloži, v čem je fora, da me ustavita dva policaja, z modrimi lučmi, pri tem, da nisem storil nikakršnega prekrška. To je čista jeba. In to je normalno? To ni normalno, temu se reče lov na čarovnice. 

Maš srečo, da niso še kej bolj težil glede na odnos, ki si ga pokazal. Če bi pokazal normalen odnos, bi dal samo dokumente in čao miki. Jaz sem tudi šel po drago ob 2h zjutri na zaključek prejšnji vikend in hvala bogu, da obstajamo taki kot sva midva. In dobro, da policaji delajo, ker če nobenega nikjer ni med vikendom ponoči, pa spet ni v redu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, Arzen pravi:

Maš srečo, da niso še kej bolj težil glede na odnos, ki si ga pokazal. Če bi pokazal normalen odnos, bi dal samo dokumente in čao miki. Jaz sem tudi šel po drago ob 2h zjutri na zaključek prejšnji vikend in hvala bogu, da obstajamo taki kot sva midva. In dobro, da policaji delajo, ker če nobenega nikjer ni med vikendom ponoči, pa spet ni v redu.

Pa dej ne serte no ..............ti ga narobe pogledaš in ti potem izvaja šerifovsko kavbojske prijeme , pomanjkanje inteligence . Kaj pa jaz lahko naredim ko so plavi pajaci nesramni brez razloga in pokažejo odnos do mene kot do gnoja ..............kaj pa jaz lahko takrat naredim ,dej razmišljajte v obe smeri , ok Tomaž je bil malce našpičen , šerif pa je moral takoj pokazat da ima on značko in pištolo ,škoda da ne premore še malo pameti in besedno konstruktivno umiri stranko v postopku ....a ne gremo takoj pokazat , koliko dolgega pa ima on s tomfo za pasom :slap:

On za moje obnašanje lahko takoj uporabi srednjeveške prijeme , kaj lahko jaz naredim v obratnem primeru ......pritožba,sodno varstvo in ostale bučke si zataknite nekam , ker za navadnega državljana niso napisane ..........skratka bljak in fuj ...........

Če naredim napako , prekršek , ki se mu lahko reče prekršek pa bom dal glavo vedno dol in plačal brez pardona in pritoževanja .......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Kmet2 pravi:

Pa dej ne serte no ..............ti ga narobe pogledaš in ti potem izvaja šerifovsko kavbojske prijeme , pomanjkanje inteligence . Kaj pa jaz lahko naredim ko so plavi pajaci nesramni brez razloga in pokažejo odnos do mene kot do gnoja ..............kaj pa jaz lahko takrat naredim ,dej razmišljajte v obe smeri , ok Tomaž je bil malce našpičen , šerif pa je moral takoj pokazat da ima on značko in pištolo ,škoda da ne premore še malo pameti in besedno konstruktivno umiri stranko v postopku ....a ne gremo takoj pokazat , koliko dolgega pa ima on s tomfo za pasom :slap:

On za moje obnašanje lahko takoj uporabi srednjeveške prijeme , kaj lahko jaz naredim v obratnem primeru ......pritožba,sodno varstvo in ostale bučke si zataknite nekam , ker za navadnega državljana niso napisane ..........skratka bljak in fuj ...........

Če naredim napako , prekršek , ki se mu lahko reče prekršek pa bom dal glavo vedno dol in plačal brez pardona in pritoževanja .......

Jah glej, mene so avstrijski policaji ustavili in sicer prvo kibla, potem se dva pripeljeta v policijskem touranu, pa še dva v civilnem avtu, torej 6 policajev me je masiralo, delalo ne vem kakšen pregled celotnega vozila in prtljage. In kaj naj ga jebem nazaj ali pa sem pameten? Naj naredi svoje in grem. Če pa te moti, ker špilajo šerifa, saj je šerif. So me ustavili že velikokrat, pa nobenemu ne morem očitati,da je špilal šerifa ali imel kakršnokoli grdo obnašanje. Tako da lahko iz tvojega posta razberem, da si že moral bit pameten in prcat, vsaj tu na forumu tak deluješ. Kakšne srednjeveške prijeme pa so delali? Prosim povej, ker me resno zanima kaj delajo naši šerifi. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Arzen pravi:

Maš srečo, da niso še kej bolj težil glede na odnos, ki si ga pokazal. Če bi pokazal normalen odnos, bi dal samo dokumente in čao miki. Jaz sem tudi šel po drago ob 2h zjutri na zaključek prejšnji vikend in hvala bogu, da obstajamo taki kot sva midva. In dobro, da policaji delajo, ker če nobenega nikjer ni med vikendom ponoči, pa spet ni v redu.

Pa vidva sta res en čisti primer vzornih državljanov, me je kar sram, da sem na istem forumu. Brezmadežni, ponižni, bogaboječi državljani...

Zaradi takih nas stiskajo povsod do konca, ker ne znate izraziti svojega prav, četudi veste da imate prav...

Pahor vama bo dal medajlo :P

Lepo te prosim, ko so ustavili ministra, je bilo lepo rečeno, da te ne sme ustaviti in nadlegovati brez utemeljenega suma... Ne vem zakaj bi me ustavljal, če vozim po predpisih in z izpravnim vozilom ? Ker mu je dolgčas ? Te stvari ne grejo tako, je pa res, da imajo oni vedno prav, na žalost ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, HD-Dyna pravi:

Pa vidva sta res en čisti primer vzornih državljanov, me je kar sram, da sem na istem forumu. Brezmadežni, ponižni, bogaboječi državljani...

Zaradi takih nas stiskajo povsod do konca, ker ne znate izraziti svojega prav, četudi veste da imate prav...

Pahor vama bo dal medajlo :P

Lepo te prosim, ko so ustavili ministra, je bilo lepo rečeno, da te ne sme ustaviti in nadlegovati brez utemeljenega suma... Ne vem zakaj bi me ustavljal, če vozim po predpisih in z izpravnim vozilom ? Ker mu je dolgčas ? Te stvari ne grejo tako, je pa res, da imajo oni vedno prav, na žalost ...

Ej, jaz mam svojo rad in raje jaz peljem, kot da se mi pijana kje zaleti, v redu!! Saj ti lepo pove, kontrola prometa. Veš zakone na pamet in v nulo, da mu lahko sikaš? Ne veš, tako kot jaz ne vem. Sem prepričan, da marsikdo od policajev krši kakšen zakon, a ga mi pač ne poznamo. Neki je bilo govora o kapi, da jo mora imeti pa take stvari, a pač ne poznam zakona. In kako naj on ve, da je vozilo izpravno? Naj voha na daleč, da imaš vso opremo not? 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Arzen pravi:

Ej, jaz mam svojo rad in raje jaz peljem, kot da se mi pijana kje zaleti, v redu!! Saj ti lepo pove, kontrola prometa. Veš zakone na pamet in v nulo, da mu lahko sikaš? Ne veš, tako kot jaz ne vem. Sem prepričan, da marsikdo od policajev krši kakšen zakon, a ga mi pač ne poznamo. Neki je bilo govora o kapi, da jo mora imeti pa take stvari, a pač ne poznam zakona. In kako naj on ve, da je vozilo izpravno? Naj voha na daleč, da imaš vso opremo not? 

Govorim o slalom vožnji, vozilo s pokvarjenimi lučmi...Take zadeve ... Ne skrbi, zaradi opreme me ne rabi ustavljati, na tehničnem to vse lepo pregledajo ... NA motorju imam dve prve pomoči, eno legalno in drugo pretečeno... Tudi v avtu imam vedno več kot je zahtevano, pa ne zaradi policije.. Nekateri policisti pa se znašajo,ker morajo delati ponoči, ker jih baba jebe, ker jim ne stoji .. Kaj ti jaz vem kja vse lahko vpliva na njihovo počutje... Spravljajo se pa na nas, ja.

Ampak zopet moram poudariti, malo je takih policistov, čeprav si ne smemo zatiskati oči, da ne obstajajo.

Zato pravim, da me nima kaj ustavljati, če vozim lepo z izpravnim vozilom, razen če je popolna kontrola za popolnoma vsa vozila - tudi to razumem...

Pijance, drogerante, diujake, telefoniste, une k vozijo v rdečo, izsiljujejo prednost, na AC vozijo samo po prehitevalnem pasu ... pa naj kar ustavljajo ... Nimam popolnoma nič proti !

Ampak ti tega ne razumeš, ker si bogaboječ priden državljan... takim bi davke navil še za ene 25 %, saj bodo vse lepo pridno in tiho plačali, pa plačo na minimalca, saj se ne pritožujejo, pol se lahko še mal stisne...

Tolk, la u šali, veliko pa zares....

STOP Policija - DA, če je v smislu varovanja ostalih državljanov !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, solorider pravi:

Ampak to te hlapčevske pizde ne razumejo. Lepo si napisal. :beer2:

Za hlapce rojeni - za hlapce vzgojeni ..

Se ne morem strinjati s tem !!!! Kar poglej kaj delajo našim firmam v Avstriji, različni vatli za domača in tuja podjetja.

Tudi to je izgleda EU.... In naj bodo tiho ? NE, upreti se je treba in pokazati na krivico !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, HD-Dyna pravi:

Za hlapce rojeni - za hlapce vzgojeni ..

Se ne morem strinjati s tem !!!! Kar poglej kaj delajo našim firmam v Avstriji, različni vatli za domača in tuja podjetja.

Tudi to je izgleda EU.... In naj bodo tiho ? NE, upreti se je treba in pokazati na krivico !!!

meni se zdi, da bi bilo bolje, če smo vsi ministri!  :P

 

ps: če se kdaj srečava dam za pijačo!  :beer2:

Popravljeno . Popravil solorider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, HD-Dyna pravi:

Pa vidva sta res en čisti primer vzornih državljanov, me je kar sram, da sem na istem forumu. Brezmadežni, ponižni, bogaboječi državljani...

Zaradi takih nas stiskajo povsod do konca, ker ne znate izraziti svojega prav, četudi veste da imate prav...

Pahor vama bo dal medajlo :P

Lepo te prosim, ko so ustavili ministra, je bilo lepo rečeno, da te ne sme ustaviti in nadlegovati brez utemeljenega suma... Ne vem zakaj bi me ustavljal, če vozim po predpisih in z izpravnim vozilom ? Ker mu je dolgčas ? Te stvari ne grejo tako, je pa res, da imajo oni vedno prav, na žalost ...

tako je, kr povej jim, pol polcaju je barab :P

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, HD-Dyna pravi:

Govorim o slalom vožnji, vozilo s pokvarjenimi lučmi...Take zadeve ... Ne skrbi, zaradi opreme me ne rabi ustavljati, na tehničnem to vse lepo pregledajo ... NA motorju imam dve prve pomoči, eno legalno in drugo pretečeno... Tudi v avtu imam vedno več kot je zahtevano, pa ne zaradi policije.. Nekateri policisti pa se znašajo,ker morajo delati ponoči, ker jih baba jebe, ker jim ne stoji .. Kaj ti jaz vem kja vse lahko vpliva na njihovo počutje... Spravljajo se pa na nas, ja.

Ampak zopet moram poudariti, malo je takih policistov, čeprav si ne smemo zatiskati oči, da ne obstajajo.

Zato pravim, da me nima kaj ustavljati, če vozim lepo z izpravnim vozilom, razen če je popolna kontrola za popolnoma vsa vozila - tudi to razumem...

Pijance, drogerante, diujake, telefoniste, une k vozijo v rdečo, izsiljujejo prednost, na AC vozijo samo po prehitevalnem pasu ... pa naj kar ustavljajo ... Nimam popolnoma nič proti !

Ampak ti tega ne razumeš, ker si bogaboječ priden državljan... takim bi davke navil še za ene 25 %, saj bodo vse lepo pridno in tiho plačali, pa plačo na minimalca, saj se ne pritožujejo, pol se lahko še mal stisne...

Tolk, la u šali, veliko pa zares....

STOP Policija - DA, če je v smislu varovanja ostalih državljanov !

Pejd lepo nazaj še enkrat prebrat o čem si pišemo oz. komu sem odgovarjal. Pusti ti slalom vožnje, pokvarjene luči in ne vem kaj vse,...govorimo o lastnih izkušnjah. Jaz nimam slabih izkušenj. Tudi pik nisem fasal že 11 let, pa priznam, vozim večinoma nekje do 10-15km/h nad omejitvami, kako bo z motorjem ne vem in ne mislim ugibat. Daleč od tega da sem priden državljan, če bi bil, potem ne bi bil tukaj kjer sem, ampak ti to ne veš, ti po enem postu, v katerem sem povedal drugi osebi, da se je grdo obnašal in pričakoval lep odnos, povedal svoje. Ne, spet je kriv policaj in mi izpademo pridni bogaboječi državljančki.  V cerkev ne hodim, v boga ne verjamem, policajem pustim oddelat svoje delo, če me hoče spravit na finto (npr., ko mi je 3x al 4x zatrdil, da sem vozil po odstavnem pasu, sem jasno in glasno povedal, da to ni res in mi kazni ni napisal, kaj bi bilo, če bi povedal ja ali če bi bil pičkica, vemo vsi - plačal bi ko žuti) pa še vseeno ne pomeni, da je gldi gldi policaj vi pa bogi bogi vzorni državljančki. Davke si pa kar sam v rit porini, jaz jih ne rabim in če bi nabil davke, bi jih tudi ti plačeval ne samo jaz ali pa bi enostavno šla ven iz države.  Drugič preden se spraviš nekaj na slepo in na pamet pisat, raje zadihi. Nikoli nisem trdil, da so policaji angelčki, ne vem pa zakaj bi oni morali jesti drek, ki jim ga vi servisirate. A vi jeste drek, ki vam ga drugi servisirajo? Dvomim. 

Popravljeno . Popravil Arzen
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne strinjam se z nekaterimi, da naj se ustavlja samo z utemeljenim vzrokom:P , sm pač malo poseben:lol1:

noč je predvsem čas, ko dolgoprsteži delajo, če je neka oseba ustavljena pri rutinski kontroli, popisana s strani policista, tudi če ni bila v prekršku in je na tem področju preko noči izvršena kaka tatvina ali podobna zadeva, je možnost, da le tega najdejo veliko večja:jezik:

ko policist od tebe zahteva, da mu pokažeš žarnice ali prvo pomoč, je to izgovor, da se odpre kuferam in se prečekira, kaj se vozi:P  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, builder pravi:

noč je predvsem čas, ko dolgoprsteži delajo, če je neka oseba ustavljena pri rutinski kontroli, popisana s strani policista, tudi če ni bila v prekršku in je na tem področju preko noči izvršena kaka tatvina ali podobna zadeva, je možnost, da le tega najdejo veliko večja:jezik:

GPS sledilnik vsakemu okoli gležnja. Bo dosti bolj učinkovito, kot pa malo na pamet ustavljat, ker 'morebiti pa dobimo kakega lopova'.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js nimam nic proti njim, dokler mi ne zacne z poloznico mahat :)  in ja, ce se normalno obnasas, je odnos velikokrat boljsi, kot ce ti ze z liziko pritisk dvigne in si potlej s svojimi izjavami ti provokativen.  Jaz sem itak mnenja, da so inkasantje in da bi kazen moral placat tist, k razbije vse skp na cesti, ker je skodo naredil.... Ne pa pravljice kok sem potencialno nevaren, ker grem 80 po celovski.  Na oko pa lahko vsak oceni, da je nekdo ubrisan, ne rabmo pistolc za merjenje kilometrov, to je res sam za lupljenje.  Izkusenj s policisti mam pa prevec, k sm baraba zgleda haha,  tko da.... Vec je blo butastih, kokr kul, robotki brez custvene inteligence... 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, builder pravi:

ne strinjam se z nekaterimi, da naj se ustavlja samo z utemeljenim vzrokom:P , sm pač malo poseben:lol1:

noč je predvsem čas, ko dolgoprsteži delajo, če je neka oseba ustavljena pri rutinski kontroli, popisana s strani policista, tudi če ni bila v prekršku in je na tem področju preko noči izvršena kaka tatvina ali podobna zadeva, je možnost, da le tega najdejo veliko večja:jezik:

ko policist od tebe zahteva, da mu pokažeš žarnice ali prvo pomoč, je to izgovor, da se odpre kuferam in se prečekira, kaj se vozi:P  

ne bo držalo, če ga zanima kufr, lahko vpraša. (pri kombiju je to rutina) Žarnice, pa imam spredaj v predalu. :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Arzen pravi:

Drugič preden se spraviš nekaj na slepo in na pamet pisat, raje zadihi.

Končno si napisal to, kar sem želel od tebe... Napadel si človeka, ki ga NE poznaš in jaz sem ti vrnil s tvojim načinom pisanja, lepo ne ? In kako se počutiš, raje zadihi..

Le čevlje sodi naj kopitar....

STOP Policija v vsako slovensko vas !!!! Arzen ma vas rad.

Zdej ni več bogaboječ, zdej je tough ...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, HD-Dyna pravi:

Končno si napisal to, kar sem želel od tebe... Napadel si človeka, ki ga NE poznaš in jaz sem ti vrnil s tvojim načinom pisanja, lepo ne ? In kako se počutiš, raje zadihi..

Le čevlje sodi naj kopitar....

STOP Policija v vsako slovensko vas !!!! Arzen ma vas rad.

Zdej ni več bogaboječ, zdej je tough ...

In kaj ti smatraš da je bil napad z moje strani?:huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, HD-Dyna pravi:

...

Lepo te prosim, ko so ustavili ministra, je bilo lepo rečeno, da te ne sme ustaviti in nadlegovati brez utemeljenega suma... 

Slabo si slišal. Zelo slabo. 

pred 3 urami, HD-Dyna pravi:

...

Zato pravim, da me nima kaj ustavljati, če vozim lepo z izpravnim vozilom, razen če je popolna kontrola za popolnoma vsa vozila - tudi to razumem...

Kaj sedaj, te sme ali ne sme ustaviti  ? Ker na začetku stavka pišeš, da te ne sme ustaviti, nato pa, da te lahko. Pojasni, da ne bomo zmedeni.

pred 3 urami, HD-Dyna pravi:

Za hlapce rojeni - za hlapce vzgojeni ..

Se ne morem strinjati s tem !!!! Kar poglej kaj delajo našim firmam v Avstriji, različni vatli za domača in tuja podjetja.

Tudi to je izgleda EU.... In naj bodo tiho ? NE, upreti se je treba in pokazati na krivico !!!

Ti pozivaš k uporu za neko stvar, katero sploh ne poznaš. Raje si kakšno stvar preberi, da ne boš spet neumnosti pisal. Pa tista stvar naj bo zakonodaja in ne babje čenče. 

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

tako je, kr povej jim, pol polcaju je barab :P

 

Ne, pol jih ni barab :lol1:.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!