Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

Citiraj

Mal sem prečekiru tvoje objave odkar si na forumu ........bravo , prinesel si velik doprinos MS in preglednosti ,tudi veliko motoristom si pomagal z odličnimi nasveti ....not .....

 Nikoli nisem rekel, da kdorkoli od vas predhodnje ni prispeval nič k forumu. Povedal sem, da je v terminološko gledano vse po 2014 postalo neberljivo, velika večina uporabnikov je poniknila kdo ve kam (mogoče na druge forume?) in ostajajo trije mušketirji ki imajo med sabo klepetalnico. 

 

Citiraj

te ki jih vidiš ,da se oglašajo so vsi z mano na čelu vsaj 20+ let motoristi ,ampak motoristi ki se vozimo ne čistimo motorje in jih 5 mesecev pred zimo zapremo v garaže na prezimovanje . To pomeni veliko izkušenj in posledično lahko marsikaj poveš , pokažeš in naučiš , toda več kot to ne , teme živijo prav zaradi diskusij (včasih neokusnih )  a, ko človek potrebuje pomoč jo dobi , kljub solati ki jo pridelamo skupaj ,tudi tvojih 35 objav ni ravno cvet  modrosti in pomoči ,temveč bolj ....sem že opisal . Pa brez zamere, vrjetno se ne poznamo in se tudi ne bomo , vsaj po tvoji nastrojenosti , zato se malo ohladi in ne teži . 

Te ki jih vidim so dosti let na motorju, zato se cele dneve izmenjujejo ene in iste fore in anekdote do te mere, da ostale uporabnike že odvrača od obiska, kaj šele sodelovanja. Vse se vidi že s tem, ko se hvalisate, kako zelo motoristi ste, kako ne pospravljate motorjev in da ste pač stari. 

Ko človek išče informacijo je prepuščen brskanju po solati ki se producira hitreje in hitreje kot karkoli koristnega, ljudje pa iščemo informacije in jim ni do branja o Xsarah, BMWjih 1600, KTMjih in politikih v temah ki s tem niso nikakor povezane. Mojih 35 postov res ni nič, ampak je to tudi zelo slab argument - kazanje s prstom. "TUDI ON JE SLAB". Seveda sem, ampak to ne naredi vaše "solate" nič manj slabše. 

 

Citiraj

Sem za red in higieno v temah kot GS, Tracer in podobno .................v temah kr,neki pa se lahko nabija do onemoglosti in prav v tem temah se to tudi dogaja , tako ,da če si premalo na forumu in ne poznaš pravil , ti pomagamo . Imaš tudi funkcijo ignor in daš vse ki pišejo po forumu in ti grejo na qrac enostavno eliminiraš iz tvojih pogledov na MS .

Imam uporabnike na ignoru, problem je ker ta red in higiena in teme kjer se nabija do onemoglosti med seboj niso več prepoznavne. Vsaka tema je samo še "BMW Xsara Dunja KTM"

 

Razmišljam počasi v smeri da z vami kot uporabniki ni nič narobe, samo zadeva je nekako "obstala", ni več motiviranih uporabnikov ki bi delili koristne, zanimive, berljive novice, teme...

 

ostala je samo še stara garda ki nabija eno in isto zadevo iz dneva v dan in še tisto malo kar je berljivega postaja ... solata.

 

Spet ponavljam da to ni napad, vsakemu svoje. Postaja pa zadeva zelo "ekskluzivna" in verjamem, da bo moj post sprejet zelo negativno, ker se bodo znani štirije pojavili in nabijali naprej.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav. Se pravi treba samo te štiri izločit iz foruma in forum bo spet polen zanimivih novic in vrnili se bodo člani ki jih zdej ni zaradi štirih nabijačev .....neprecenljivo .

A nobeden ne ve kaj se je dogajalo v Brežiškem koncu na policiji ? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, SMX17 pravi:

Imam uporabnike na ignoru, problem je ker ta red in higiena in teme kjer se nabija do onemoglosti med seboj niso več prepoznavne. Vsaka tema je samo še "BMW Xsara Dunja KTM"

Najbolj pomembno si pozabu, BASSSEEEEEEEEEEEE!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, maus pravi:

najbolje je policijo poklicat in jih prijaut :mad: 

saj smo v temi Stop policija! :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, SMX17 pravi:

Zato ker ne mine dan brez da se omeni xsare ne sledim temi? Si ti malo butast? Ni treba odgovorit, že poznam odgovor.

sodiš druge po sebi ali jih enačiš policijo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Kmet2 pravi:

A nobeden ne ve kaj se je dogajalo v Brežiškem koncu na policiji ? 

bo povedu član MS foruma, kateri je pripadnik te postaje in mu je zgorajomenjeni šef:D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, builder pravi:

bo povedu član MS foruma, kateri je pripadnik te postaje in mu je zgorajomenjeni šef:D

No čakamo kako se nezmotljivi , moralno transparentni uslužbenci javne uprave  zakuhali .......:)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neeeeeee, to se ne dogaja, pr nam je vse pošteno pa po reglcih :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Kmet2 pravi:

Jp, sam nobenega komentarja našega predstavnika :cool:

Če je mel prvo pomoč z dobrim rokom uporabe, popoln komplet rezervnih žarnic, zimsko opremo ali pa letne gume z vsaj 3mm profila, +verige v prtljažniku , tar da ni vozil preblizu sredinski črti, ne vidim nekih problemov. Zadevo se lahko mirno pomete pod preprogo.

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Kmet2 pravi:

Jp, sam nobenega komentarja našega predstavnika :cool:

 

pred 7 minutami, DAMI34 pravi:

Neeeeeee, to se ne dogaja, pr nam je vse pošteno pa po reglcih :D

 

klevete!  :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Texo pravi:

tolelele?

Članek je brez repa in glave. Namen je prikriti tajno opazovanje nekaterih udeleženih. Kako naj drugače neki anonimnež pozna telefonske izpiske. Če jih pozna. Poleg tega piše, da sta bila komandir in policist, katera sta obravnavala prometno nesrečo, pri udeležencu prometne nesreče. In kako naj potem komandir vpliva na delo policista, če pa sam opravlja to delo, kot so zapisali. Prav tako nekoga moti klic povzročitelja, ker naj bi klical komandirja. Zakaj pa ne, če se poznata. Naj pokliče župnika ? Najboljša je pa ta, da niso dali pihati povzročitelju. Če bi hoteli nekaj prikriti in to je alkoholiziranost povzročitelja, potem bi nekdo, ki je trezen, pihal v alkotest. Pa bi bil povzročitelj trezen. 

Ta članek je eno navadno sranje, ker novinar ni sposoben pridobiti nekih podatkov in poiskati zakonske člene, ki pravijo to in ono o obravnavi prometne nesreče I. kategorije. Nikjer ni navedel, kam se je zaletel, zakaj se je zaletel, če je pobegnil, je sam poklical policijo, ... Je kdo prebral ali je bil mogoče povzročitelj kaznovan ? 

En glup članek namenjen večanju branosti. In potem se pojavijo komentarji škodoželjnih in hudobnih, ker njih pa vedno nekdo ujame s prstom v marmeladi. 

Če so delali neumnosti, jih bodo skrbni preiskovalci že odkrili. Ker obstajajo določena pravila pri obravnavanju prometnih nesreč. Pa naj grešniki odgovarjajo. Zaenkrat je pa ta članek hrana za uboge na umu.

 

 

pred 4 urami, Kmet2 pravi:

Jp, sam nobenega komentarja našega predstavnika :cool:

Kdo pa ste vi in, kdo je vaš predstavnik ? Če misliš na vi, kot motoristi, potem naj predstavnik vas motoristov začne tipkati. Ali si mislil na vi, kot člane foruma ? Potem pa ga hitro pozovi, da ti napiše komentar. 

A si zašteku, stari, kva sm hotu ? :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, Borutt pravi:

Članek je brez repa in glave. Namen je prikriti tajno opazovanje nekaterih udeleženih. Kako naj drugače neki anonimnež pozna telefonske izpiske. Če jih pozna. Poleg tega piše, da sta bila komandir in policist, katera sta obravnavala prometno nesrečo, pri udeležencu prometne nesreče. In kako naj potem komandir vpliva na delo policista, če pa sam opravlja to delo, kot so zapisali. Prav tako nekoga moti klic povzročitelja, ker naj bi klical komandirja. Zakaj pa ne, če se poznata. Naj pokliče župnika ? Najboljša je pa ta, da niso dali pihati povzročitelju. Če bi hoteli nekaj prikriti in to je alkoholiziranost povzročitelja, potem bi nekdo, ki je trezen, pihal v alkotest. Pa bi bil povzročitelj trezen. 

Ta članek je eno navadno sranje, ker novinar ni sposoben pridobiti nekih podatkov in poiskati zakonske člene, ki pravijo to in ono o obravnavi prometne nesreče I. kategorije. Nikjer ni navedel, kam se je zaletel, zakaj se je zaletel, če je pobegnil, je sam poklical policijo, ... Je kdo prebral ali je bil mogoče povzročitelj kaznovan ? 

En glup članek namenjen večanju branosti. In potem se pojavijo komentarji škodoželjnih in hudobnih, ker njih pa vedno nekdo ujame s prstom v marmeladi. 

Če so delali neumnosti, jih bodo skrbni preiskovalci že odkrili. Ker obstajajo določena pravila pri obravnavanju prometnih nesreč. Pa naj grešniki odgovarjajo. Zaenkrat je pa ta članek hrana za uboge na umu.

 

 

Kdo pa ste vi in, kdo je vaš predstavnik ? Če misliš na vi, kot motoristi, potem naj predstavnik vas motoristov začne tipkati. Ali si mislil na vi, kot člane foruma ? Potem pa ga hitro pozovi, da ti napiše komentar. 

A si zašteku, stari, kva sm hotu ? :jezik:

Si mi že odgovoril , ja tej novinarji so za v zapor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Kmet2 pravi:

Si mi že odgovoril , ja tej novinarji so za v zapor.

Njihova strokovnost je vrhunska.

Kaj so pa ta plavi izvajali, pa naj drugi ugotavljajo. Bomo že zvedeli. 

pred 4 urami, Texo pravi:

@Borutt :twak: .. vso božično veselje nam boš pobral .. :dry: :P;)

Sem ravnokar zvedel, da je vse res in, da nihče ničesar ne zanika :) :jezik:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in ker ni dokaza v obliki premikajočih se slikic jo bodo udeleženi odnesli samo z opozorilom..

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!