Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

pred 1 minuto, jskrablin pravi:

Ja mende pa ne boš štrajfiksa na traktorju vlačil naokoli no!

A pol kubika zemlje pa lahko pustiš na cesti?

Pri nas je pred leti en fajn plačal, ker je tako nasvinjal cesto, ki je ravno za ovinkom. Takrat sem bil mlad in neumen (zdaj nisem več mlad :D), pa sem s 160 konjsko Hondo (avtom) priletel tam mimo, pa me je fajn odneslo. Pa sem se peljal po omejitvi, je bilo izven naselja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, gretzky pravi:

A pol kubika zemlje pa lahko pustiš na cesti?

Ne smeš. Samo glede na precej običajno svinjarijo na cestah spomladi, jeseni in poleti po dežju se pri nas kršiteljev ne kaznuje kaj dosti.

 

Sem pa npr v Avstriji videl traktor s štrajfiksom. In pranje gum prej ko je zapelal na cesto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, jskrablin pravi:

Ne smeš. Samo glede na precej običajno svinjarijo na cestah spomladi, jeseni in poleti po dežju se pri nas kršiteljev ne kaznuje kaj dosti.

 

Sem pa npr v Avstriji videl traktor s štrajfiksom. In pranje gum prej ko je zapelal na cesto.

Res se jih ne kaznuje kaj preveč. Včasih pa se le zgodi kaj takega.

Tudi pri nas sem ob večjih gradbiščih že večkrat videl, da so imeli posebne "postaje" za kamione, da niso z gradbišča na cesto pripeljali preveč zemlje, betona, blata,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, maus pravi:

ne vem kok bi bili tolerantni do tistih, ki vam ukradejo motor in ima tvojo tablico gor ... si jo zapišejo, nehajo s pregonom in pridejo k tebi in rečejo .. kva si diujou mulc ...

če te organ ustavlja... ustavi, če ne si sam pripiši vse posledice, ki sledijo  ...

:ninja: 

Možak je kulturno ustavil ob zvoku sirene , povsem miren in brez znakov da hoče pobegnit in ni važno kaj je prej naredil , ko ga je policaj začel ustavljati je ustavil !

Zgrožen sem .....:P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, MARE 65 pravi:

Ja samo s traktorji pa lohk divjajo po cest z usranimi gumami, itak že vsak "leti" stotko

Kje pa ti tako nagle traktorje srecas.....jest same pocasne....:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 40 minutami, dr.looney pravi:

Kje pa ti tako nagle traktorje srecas.....jest same pocasne....:rolleyes:

Ja k si srečal Tomota Vinkovića ta je že star pa počasen :rolleyes:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, MARE 65 pravi:

Ja k si srečal Tomota Vinkovića ta je že star pa počasen :rolleyes:

.....srečala.....:winkiss:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, MARE 65 pravi:

Ja k si srečal Tomota Vinkovića ta je že star pa počasen :rolleyes:

Pazi zemo, ti bo dohtarca dve po buč dala ....:slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Kmet2 pravi:

Možak je kulturno ustavil ob zvoku sirene , povsem miren in brez znakov da hoče pobegnit in ni važno kaj je prej naredil , ko ga je policaj začel ustavljati je ustavil !

Zgrožen sem .....:P

govorim na splošno, kar se tiče bežanja pred policaji :P

vse prevečkart se zadnje cajte izgovarjajo ... pijan sem biu, bejžu pred policaji ker sem se bau in s tem neprišteven zato nism kriv ....

v Ameriki je pa na splošno taka demokracija, da najprej ustreli pa pol upraša za dokumente ;)

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, maus pravi:

govorim na splošno, kar se tiče bežanja pred policaji :P

vse prevečkart se zadnje cajte izgovarjajo ... pijan sem biu, bejžu pred policaji ker sem se bau in s tem neprišteven zato nism kriv ....

v Ameriki je pa na splošno taka demokracija, da najprej ustreli pa pol upraša za dokumente ;)

 

Lej , začelo se je , ko sem obesil video , tak ,da se ne vleč ven ! Organ pa je z svojim komentarjem povedal vse :sleep2:

Še enkrat ni važno  kaj je naredil , na opozorilne znake policista je mirno in kulturno ustavil in doživel policijsko izživljanje frustriranega , zakompleksanega izrodka pod okrilijem  značke in pištole ...... bravo policija ! 

Tako se znajo obnašat tudi naši šerifi , oni so nad zakonom ..........ne vsi , veliko pa !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, jskrablin pravi:

Ja mende pa ne boš štrajfiksa na traktorju vlačil naokoli no!

po želji .. lahko pa jna style furaš - četkicu za zube pa gasa .. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Kmet2 pravi:

Lej , začelo se je , ko sem obesil video , tak ,da se ne vleč ven ! Organ pa je z svojim komentarjem povedal vse :sleep2:

Še enkrat ni važno  kaj je naredil , na opozorilne znake policista je mirno in kulturno ustavil in doživel policijsko izživljanje frustriranega , zakompleksanega izrodka pod okrilijem  značke in pištole ...... bravo policija ! 

Tako se znajo obnašat tudi naši šerifi , oni so nad zakonom ..........ne vsi , veliko pa !

lej .. sploh nisem tebe citirou in sploh nisem mislil na tvojo objavo temveč sem govoril na splošno .. ne bit preveč občutljiv in misliti, da repliciramo samo tvoje objave ..  jaz imam tudi svoje mnenje in se mi zdi prav da ga povem ... o bežanju je bilo govora že veliko prej, kot od tvojega videa...

a res misliš, da ni važno kaj je prej naredil... glavno, da je mirno ustavil ... lahko je prej streljal in je bil oborožen in prej par ljudi umoriu  .... pa mu je zmanjkalo benza pa je ustavil in reku .. zdj se pa ne grem več ..... napletamo lahko scenarijev kokr čš :P

še enkrat povem ... tisti, ki se ne ustavi na poziv policije, naj si sam pripiše posledice :ninja: 

da so pa kreteni v vseh poklicih tudi v policiji, se pa strinjam s teboj :sleep2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud če je ubijal ,je dvignil rokein še enlrat mirno ustavil in se predal ,vse kar je bilo naprej ni opravičljivo !!! 

Kdor opravičuje takšno početje  je oprosti hepan !

Ti kar imej svoje mnenje ,tako ga imam tudi jaz in drugi .

Še vedno zgrožen :-P 

Kaj si se pa 5 let nazaj tukaj pogovarjal ,da zdej pišeš splošno , me pa niti ne briga ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, Kmet2 pravi:

Tud če je ubijal ,je dvignil rokein še enlrat mirno ustavil in se predal ,vse kar je bilo naprej ni opravičljivo !!! 

 

Komentiranje nekega video posnetka, katerega niti ne poznaš ozadje, je res pletenje scenarijev kakor komu paše in kakor komu ustreza.

En ti prevrne motor .. ti stečeš za njim ... ga skoraj ujameš ... on se ustavi in reče .. predam se .. in ti rečeš .. ok .. ujeu sm te ... valda mu eno ćelno spustiš najprej, pol se pa lepo menta naprej :P .... in en to posname ... ;) 

js bi biu tut zgrožen :lol1: 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, jskrablin pravi:

Ja mende pa ne boš štrajfiksa na traktorju vlačil naokoli no!

Po Avstriji večkrat videl kako opereje traktor po opravilu na njivi oz tik preden zapeljejo na cesto!Tak zakon bi moral biti tudi pri nas in zelo,zelo ostre sankcije za kršitelje...da ni motečih reči na voznem pasu...hm...pol moramo tudi ceste popravit saj so luknje na cesti še bolj nevarne...hmmm..

Podpiram,da se napiše kazen za vsako luknjo na voznih pasovih!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, HD-Dyna pravi:

Pazi zemo, ti bo dohtarca dve po buč dala ....:slap:

Mi je že... upss...prehitre misli...pa počasni prsti :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo kako deluje policija v državah tretjega sveta , namesto kazni jim pomagajo pri varnosti :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Kmet2 pravi:

Evo kako deluje policija v državah tretjega sveta , namesto kazni jim pomagajo pri varnosti :P

reklama je reklama ... :P

sj so pri nas tut policaji v službi naroda ;)

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Kmet2 pravi:

Evo kako deluje policija v državah tretjega sveta , namesto kazni jim pomagajo pri varnosti :P

 

Saj ni nihče verjel, da boš razumel propagandni video. Govori namreč o tem, da moraš prvo ti sam poskrbeti, da boš varen, ker drugi ne bodo. Ampak je veliko lažje kršiti vsa pravila in potem jokcati, da država ne naredi nič za tvojo varnost. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim ,da nekateri tud čustvenih simbolov na koncu povedi ne razumejo ...........no sej tudi nisem pričakoval .

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, Borutt pravi:

Jaz sem pa verjel, da je "ignore" funkcija nekaj uporabnega in delujočega.  

težko te je ignorirat, fantiček :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

težko te je ignorirat, fantiček :P

 

Ne težko je brat to njegovo vzvišenost , najpametnejši, najboljši oh in sploh , če bi padel iz višine svojega ega  na povprečnega  bi se ubil takoj :) 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 16. 3. 2017 ob 9:18, maus pravi:

Komentiranje nekega video posnetka, katerega niti ne poznaš ozadje, je res pletenje scenarijev kakor komu paše in kakor komu ustreza.

En ti prevrne motor .. ti stečeš za njim ... ga skoraj ujameš ... on se ustavi in reče .. predam se .. in ti rečeš .. ok .. ujeu sm te ... valda mu eno ćelno spustiš najprej, pol se pa lepo menta naprej :P .... in en to posname ... ;) 

js bi biu tut zgrožen :lol1: 

 

 

ti si pa prijazen....:rolleyes:  sam eno čelno bi mu spustu, jest bi ga nalomla, da ga lastna mati ne bi prepoznala......če bi pa še ona kej jamrala bi še pa njo.....:lol1::ras:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!