Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

pred 3 minutami, Borutt pravi:

Je definirano. Samo ne razumeš, kaj pomeni, da mora biti žival zavarovana pred izpadom ali pobegom s prevoznega sredstva. 

Kje je definirano? Napiši akt, v katerem je definiran način zavarovanja. Jaz dobro razumem da  mora biti žival zavarovana, samo ti nočeš razumeti, da gre za očitno sivo polje zakonodaje in da način zavarovanja ni predpisan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Borutt pravi:

Je cesta kriva za prehitevanje v škarje, za premajhno varnostno razdaljo, za ...? 

Dokler bodo takšna idiotska ravnanja na cesti, je edina rešitev, za izboljšanje prometne varnosti na cestah, železniški prevoz idiotov. 

Tu na MS se taki tržijo,hvalijo kako so varni vozniki,še posnetke v dokaz objavljajo...daj še njih razsvetli kaj so...ker jim očitno ni jasno....

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Primosio pravi:

Kje je definirano? Napiši akt, v katerem je definiran način zavarovanja. Jaz dobro razumem da  mora biti žival zavarovana, samo ti nočeš razumeti, da gre za očitno sivo polje zakonodaje in da način zavarovanja ni predpisan.

Ni predpisan, ker lahko žival zavaruješ na več načinov. In v nobenem primeru ne sme žival izpasti ali pobegniti s prevoznega sredstva. Bo šlo? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, Borutt pravi:

Je cesta kriva za prehitevanje v škarje, za prekoračitev največje dovoljene hitrosti, za sekanje ovinkov, za vožnjo pod vplivom alkohola ali česa drugega, za neregistrirana vozila, za premajhno varnostno razdaljo, za ...? 

Dokler bodo takšna idiotska ravnanja na cesti, je edina rešitev, za izboljšanje prometne varnosti na cestah, železniški prevoz idiotov. 

če bi prebral moj sestavek, bi si zapomnil, da je krivec voznik, oziroma sem si sam kriv, četudi zdrsnem na mokrem, ali na posutem gramozu, ali zadanem luknjo v cesti. Torej tu ni nobenega dvoma. Ti pa moram povedati, da je % idiotov in kršiteljev približno enak pri nas, kot v tujini.

Hkrati pa sem dodal, in tu mi nihče ne bo dokazal nasprotno da:

V kolikor so ceste čiste, z dvojno ograjo, primerno označene, z dobrim asfaltom in dobro pretočnostjo, samo pripomorejo k varnosti in posledično k manj žrtvam in manjšimi poškodbami, kot sicer.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Borutt pravi:

Ni predpisan, ker lahko žival zavaruješ na več načinov. In v nobenem primeru ne sme žival izpasti ali pobegniti s prevoznega sredstva. Bo šlo? 

No vidiš, ni predpisano, sva prišla na moje. In glede na to, da ni predpisano, mi ne more policist očitati nepravilno zavarovanje živali. Torej, če psa zavaruješ s ščipalko za perilo za varnostni pas je zavarovan.. Seveda pa je druga debata ali je to pametno. Vsekakor ne, ampak z vidika kaznovanja je to tako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Primosio pravi:

No vidiš, ni predpisano, sva prišla na moje. In glede na to, da ni predpisano, mi ne more policist očitati nepravilno zavarovanje živali. Torej, če psa zavaruješ s ščipalko za perilo za varnostni pas je zavarovan.. Seveda pa je druga debata ali je to pametno. Vsekakor ne, ampak z vidika kaznovanja je to tako.

Seveda ne zmoreš razumeti, da mora biti žival zavarovana tako, da ne izpade ali pobegne s prevoznega sredstva. In ščipalka ni primerna za zavarovanje živali. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Borutt pravi:

Seveda ne zmoreš razumeti, da mora biti žival zavarovana tako, da ne izpade ali pobegne s prevoznega sredstva. In ščipalka ni primerna za zavarovanje živali. 

v kolikor "ščipalka" poskrbi da žival ne more izpasti ali pobegniti iz prevoznega sredstva je primerna. :ras:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, Borutt pravi:

Seveda ne zmoreš razumeti, da mora biti žival zavarovana tako, da ne izpade ali pobegne s prevoznega sredstva. In ščipalka ni primerna za zavarovanje živali. 

Ah brezveze s tabo debatirati, ker nočeš razumeti....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Borutt pravi:

Nisem jaz kriv, če ne razumeš. 

Iz stavka v stavek kažeš nezmožnost normalne debate in vedno moraš imeti zadnjo besedo. Zaključujem debato, ker sem dokazal svoj prav, ti pa se le pozanimaj glede te tematike, kaj je prav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, DAMI34 pravi:

če bi prebral moj sestavek, bi si zapomnil, da je krivec voznik, oziroma sem si sam kriv, četudi zdrsnem na mokrem, ali na posutem gramozu, ali zadanem luknjo v cesti. Torej tu ni nobenega dvoma. Ti pa moram povedati, da je % idiotov in kršiteljev približno enak pri nas, kot v tujini.

Hkrati pa sem dodal, in tu mi nihče ne bo dokazal nasprotno da:

V kolikor so ceste čiste, z dvojno ograjo, primerno označene, z dobrim asfaltom in dobro pretočnostjo, samo pripomorejo k varnosti in posledično k manj žrtvam in manjšimi poškodbami, kot sicer.

Saj pravim, da je cesta kriva, za vsa idiotska ravnanja. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Borutt pravi:

Saj pravim, da je cesta SOkriva, za vsa idiotska ravnanja. 

Tako bo bolj prav!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, Primosio pravi:

Iz stavka v stavek kažeš nezmožnost normalne debate in vedno moraš imeti zadnjo besedo. Zaključujem debato, ker sem dokazal svoj prav, ti pa se le pozanimaj glede te tematike, kaj je prav.

Ti si začel z neko zmožnostjo ali nezmožnostjo debate. Seveda moram jaz imeti zadnjo besedo, da  lahko ti napišeš, da si dokazal svoj prav. Bravo. 

Sem ti prilepil dele zakona in pravilnika. Zelo jasno piše, da mora biti žival zavarovana tako, da ne izpade ali pobegne s prevoznega sredstva. Očitno samo tebi ni jasno, kaj pomeni, da ne izpade ali pobegne. Torej še naprej uporabljaj ščipalko. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, sesir pravi:

Tako bo bolj prav!

Res? Cesta napije voznika, cesta sili nekoga prehitro voziti, cesta je razlog za prekratko varnostno razdaljo, cesta je kriva za prehitevanje v škarje, cesta pozabi registrirati vozilo, cesta ...? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, Borutt pravi:

Saj pravim, da je cesta kriva, za vsa idiotska ravnanja. 

pa ti prebereš za sabo kar napišeš? :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Borutt pravi:

 

Sem ti prilepil dele zakona in pravilnika. Zelo jasno piše, da mora biti žival zavarovana tako, da ne izpade ali pobegne s prevoznega sredstva. Očitno samo tebi ni jasno, kaj pomeni, da ne izpade ali pobegne. Torej še naprej uporabljaj ščipalko. 

Ravno v tem je catch. Iz prilepljenih zakonov in pravilnov ne izhaja, kaj je predpisan način, kot si ugotovil sam. Da zival ne pobegne alj izpade iz prevoznega sredstva je dovolj , da zapres vrata in okna, mimogrede, se ti ne zdi? 

Popravljeno . Popravil Primosio
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Borutt pravi:

Res? Cesta napije voznika, cesta sili nekoga prehitro voziti, cesta je razlog za prekratko varnostno razdaljo, cesta je kriva za prehitevanje v škarje, cesta pozabi registrirati vozilo, cesta ...? 

Napije ziher ne,neregistrira tudi ne...znajo pa voznike luknje,neurejenost,čudno postavljena signalizacija,poledenela in neposipana cesta človeka spraviti na rob z živci in do napake ni daleč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

pa ti prebereš za sabo kar napišeš? :D

 

Vedno. 

pred eno uro, Primosio pravi:

Ravno v tem je catch. Iz prilepljenih zakonov in pravilnov ne izhaja, kaj je predpisan način, kot si ugotovil sam. Da zival ne pobegne alj izpade iz prevoznega sredstva je dovolj , da zapres vrata in okna, mimogrede, se ti ne zdi? 

Ne. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, sesir pravi:

Napije ziher ne,neregistrira tudi ne...znajo pa voznike luknje,neurejenost,čudno postavljena signalizacija,poledenela in neposipana cesta človeka spraviti na rob z živci in do napake ni daleč

Sem že slišal, da so se ga napili zaradi ceste in potem vozili. Pa menda nekateri prehitevajo v škarje, da se izognejo luknjam. Ali pa gredo veliko prehitro, da kar preletijo slabe odseke. Vse verjamem. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Borutt pravi:

Sem že slišal, da so se ga napili zaradi ceste in potem vozili. Pa menda nekateri prehitevajo v škarje, da se izognejo luknjam. Ali pa gredo veliko prehitro, da kar preletijo slabe odseke. Vse verjamem. 

Cinik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Policaju ne boš in mu ne moreš nikoli nič dopovedati. Imajo svoj prav in fertik.

Me zanima če so že koga štrafal zaradi slabe ceste, ki potencialno ogroža deležnike v prometu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!