Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

pred 1 uro, RobiRoberto pravi:

Kar v tej temi bom vprašal, "ker se mi zdi še najbližja".

Danes sem na skuterju z omejitvijo hitrosti 25 km/h videl voznika s kolesarsko čelado, kar je za poletne temperature bolj ugodno kakor "zaprta čelada", ne vem pa če je kolesarska čelada na skuterju dovoljena.   :hmm:

Če ni, je to potem še ena "luknja v zakonu", saj sem danes voznika s skuterjem med mojo vožnjo s kulom moral prehiteti, ker je bil počasnejši od moje vožnje s kulom.

Na mopedu z najvišjo dovoljeno hitrostjo 25km/h, je dovoljena uporab tudi kolesarske čelade.

https://www.avp-rs.si/wp-content/uploads/2016/12/mopedi_letak_web.pdf

lp.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 urami, RobiRoberto pravi:

Kar v tej temi bom vprašal, "ker se mi zdi še najbližja".

Danes sem na skuterju z omejitvijo hitrosti 25 km/h videl voznika s kolesarsko čelado, kar je za poletne temperature bolj ugodno kakor "zaprta čelada", ne vem pa če je kolesarska čelada na skuterju dovoljena.   :hmm:

Če ni, je to potem še ena "luknja v zakonu", saj sem danes voznika s skuterjem med mojo vožnjo s kulom moral prehiteti, ker je bil počasnejši od moje vožnje s kulom.

Najbrz bo kar motoristicna celada edina primerna. Sicer pa, vsak zase sam odgovarja. 25 km/h je dovolj, da ob nesrecnem padcu do konca zivljenja vegetiras.

Popravljeno . Popravil IZTOK
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Med včerajšnjo vožnjo sem ugotovil, da je moja čelada dovolj zračna :worship: , v hladnejšem vremu celo preveč :blush: , ...

NADMDSG240_4.jpg.cd4852d0b1062b7afffdaf674243a854.jpg

..., zato bi rabil za vožnjo v toplejšem času podkapo, ki bi notranjost čelade obvarovala samo pred mojimi lasmi ... :worship: Kje bi jo lahko kupil, ker drugače mi bo moja draga "morala predelati" klasično moped podkapo.

endura-baabaa-merino-skullcap-EV147738-8500-1_6092_1506603868.jpg.e2172fe7aa9f9db877ca6c916e8b765e.jpg

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Google najde vse, samo s pravimi besedami ga moraš nhraniti:  KOLESARSKA PODKAPA.   :yea1:

STOP & OVER ... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoce ve gdo iz glave cenik za:

-nepravilno namescena tablica (pod kotom namescena)

-motor brez zmigavcev in ogledal

Popravljeno . Popravil marincspeedshop
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, marincspeedshop pravi:

Mogoce ve gdo iz glave cenik za:

-nepravilno namescena tablica (pod kotom namescena)

-motor brez zmigavcev in ogledal

- 200€

- 100€

  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Snecer said:

gasa sem se dotakil pa me je sunilo mimo

Dobr si ga poknu.  :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob ‎23‎.‎6‎.‎2018 ob 16:56, Borutt pravi:

- 200€

- 100€

:kva2: Na mojem KTM EXC žal ne gre brez poševno nameščene tablice, ker tisti podaljšan blatnik, ki nosi smernike in tablico je neuporaben in ga enostavno moraš sneti. Zato je tablica pod stop lučjo, smernikov pa ni. Imam pa levo zložljivo ogledalo - bolj zaradi predpisov, ker ga trese da je joj. Vidim da bo bolje tablico demontirat ...

Popravljeno . Popravil IZTOK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, krucymucy pravi:

Precej nevaren in nepremisljeno izveden manever.

Ne bo se več ponovilo, gas mi je cuknilo na kockah pa sem tako reševal, levo je bilo zasedeno...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 23. 6. 2018 ob 19:31, Snecer pravi:

gasa sem se dotakil pa me je sunilo mimo

Te bom Boruttu zatožil, da po desni prehitevaš... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej ne serite mozakar je stisun mimo jajcnika ki ne ve kaj je motor in kako se vozi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 23. 6. 2018 ob 15:03, marincspeedshop pravi:

Mogoce ve gdo iz glave cenik za:

-nepravilno namescena tablica (pod kotom namescena)

-motor brez zmigavcev in ogledal

 

Ob 23. 6. 2018 ob 16:56, Borutt pravi:

- 200€

- 100€

Poševno je lahko kolk nosilec poševno,tablica mora bit pa neprepognjena!

...ogledalo obvezno le levo...

...smerokazi ..če so morajo biti 4 delujoči,če jih ni jih ni....včasih bilo tako...bo borut povedal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, IZTOK pravi:

:kva2: Na mojem KTM EXC žal ne gre brez poševno nameščene tablice, ker tisti podaljšan blatnik, ki nosi smernike in tablico je neuporaben in ga enostavno moraš sneti. Zato je tablica pod stop lučjo, smernikov pa ni. Imam pa levo zložljivo ogledalo - bolj zaradi predpisov, ker ga trese da je joj. Vidim da bo bolje tablico demontirat ...

Učene glave so to napisale. 

5) Registrske tablice morajo biti pritrjene tam, kjer je to predvidel proizvajalec vozila, in sicer tako, da so dobro vidne in čitljive, niso poškodovane, upognjene, zakrite, dodatno prevlečene ali prekrite. Registrske tablice so lahko prikovičene, privijačene ali kako drugače čvrsto pritrjene.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Snecer pravi:

je obveščen, samo na drugo stran Vršiča ne sme

Sem mislil, da sta obe strani v Sloveniji :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Borutt pravi:

Učene glave so to napisale. 

5) Registrske tablice morajo biti pritrjene tam, kjer je to predvidel proizvajalec vozila, in sicer tako, da so dobro vidne in čitljive, niso poškodovane, upognjene, zakrite, dodatno prevlečene ali prekrite. Registrske tablice so lahko prikovičene, privijačene ali kako drugače čvrsto pritrjene.

Ja saj, tole je dilema. V bistvu se ne vozim po registriranih cestah. Vsega ca 500 m od garaze do ... Ker nocem biti "huligan" in ker nikoli ne ves sem motor registriral. Sedaj pa opazam, da je bolje ce tablico snamem. Motor je itak zavarovan, ce me ustavijo bom pac igral nevedneza, ki je pravkar zvedel, da je zgubil tablico :blush: Visja od 200 EUR sigurno kazen ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!