Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

17 hours ago, maus said:

@DAMI34 itak ne bo priznal .. zdaj je kriv PC ... en je datume spremenu :lol1:

tale je hujša :

https://www.24ur.com/novice/crna-kronika/opiti-voznici-odvzeli-izpit-po-njo-prisel-sin-ki-pa-je-prav-tako-napihal.html

A pol je foter po njiju prišel?

Pi***rija, da ni žlahte na koncu zmanjkalo ...

Popravljeno . Popravil Tex
  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Tex pravi:

A pol je foter po njiju prišel?

Pi***rija, da ni žlahte na koncu zmanjkalo ...

to sem že slišal .. se je že večkrat zgodilo .. nekaj let nazaj je sin napihu in klicu fotra, da ga pride iskat .. tega je njegov brat pripelju (stric od prvega napihovauca). Ta dva sta bila ravno na nekem poslovilnem žuru od sodelavca, ki je šel v penzijo ... 

na koncu so vsi trije ostali brez izpita .. sin je še najmanj napihal :lol1: 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

8 let nazaj na ta dan so mel naslednjo akcijo:

Ta teden ma policija poostren nadzor nad hitrostjo, alkoholom in čudnim obnašanjem. V primeru, da vas dotični predstavnik le te ustavi, se nikar ne upirajte in ne ugovarjajte. Plačajte mu kavo, in bo strgal že napisano položnico. Akcija traja samo ta teden. V kolikor plačate 2 kavi, dobite še bonus izbris treh pik, po preteku 2 let. :DDDD

402822_385090134893878_2050082667_n.jpg.ef2ff90d8c040e2a2553b885bebf6d7d.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Uf, kolk ratam živčn k gledam take filmčke. In pol tip reče, gospa a vi veste,da sem jaz kurir, k da zarad tega zanj veljajo čist druga pravila :D   Vsaka čast policistki.

Popravljeno . Popravil ProdriveR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 57 minutami, Dainese pravi:

Ne morem, da ne bi komentiral. Tipičen primerek kavč pravnika.

Diplomant FDVja ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, ProdriveR pravi:

Uf, kolk ratam živčn k gledam take filmčke. In pol tip reče, gospa a vi veste,da sem jaz kurir, k da zarad tega zanj veljajo čist druga pravila :D   Vsaka čast policistki.

to...a veste da sem...

Tip bi moral molčati, valda ga ne bo spustila skozi če sika. Potem pa se pritožit. Počnem podobno že 30 let, kjer sem imel kar nekaj problemov, sicer bolj z redarji, s policisti mnogo manj, oziroma smo se dogovorili. 

Pri dostavah, ni prostora za dostavit blago. Vedno moraš storiti prekršek, ali ustaviš na cesti in nosiš blago v picerijo, ali ustaviš na pločniku. Večinoma so tudi mesta, ki so označena z znakom "samo za dostavo" zasedena s parkiranimi avtomobili.

Potem je pa seveda prepuščeno vse redarju. Tam kjer so fantje vajeni gneče in kjer je želja po efektivi, ni kompliciranj, tam kjer jim je vseeno pa pišejo kazni.

Le te sem 2x zavrnil in nikoli plačal. Poslal kopijo dobavnice in obrazložil, da nimajo prostega mesta za dostavo. Simpl.

V Izoli ni šanse dostaviti obalo po pravilih. Vozilo se pušča običajno na cesti. 

Ne kompliciramo je povedal redar, ne pa parkirat na prehodu za pešce. Evo, simpl. 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naduvanca sem gledu do 1:30, ko ji je povedu, da je prekoračila pooblastila in, da se to ne bo dobro končalo zanjo?...

Postopek se je pa začel zaradi mobitela, ne zato, ker se je pred tem (tudi) nepravilno (in ne zaradi lučk) sam parkiral, kjer ni dovoljeno. Ampak, saj nima veze... Lepa beseda (vsaj včasih) lepo mesto najde. Tak obnašanje pa sigurno nikoli.

#kurirslajvsrilimetr?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj mu je odredila alkohol, pa ni bil zadovoln ?. Baba je obup. Lopova u lajfu vrjetn ni ujela, zna pa tezit tkole. Bravo res. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

policajko moraš zmeraj nasloviti z "gospodična policistka" .. de jim tolk fino dopade..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, thumper pravi:

policajko moraš zmeraj nasloviti z "gospodična policistka" .. de jim tolk fino dopade..

in nadaljevati:

tako lep policist me pa še ni ustavil. Ter pokloniti en smajli.

Običajno se v tem primeru omehčajo in začnejo postopati vsaj nekoliko bolj "policijsko". 

Ker dečve se morajo pri policiji boriti za pozicijo, zato so vsaj še 1x bolj zatežene od normalnega policaja.

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 16. 10. 2020 ob 7:31, kaizer pravi:

Kaj si ti ja malo nor. Najkasneje po petih minutah bi moralo slediti marica -> pendrek -> čuza -> pendrek:) Policaji so čisto preveč tolerantni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 16. 10. 2020 ob 9:18, DAMI34 pravi:

to...a veste da sem...

Tip bi moral molčati, valda ga ne bo spustila skozi če sika. Potem pa se pritožit. Počnem podobno že 30 let, kjer sem imel kar nekaj problemov, sicer bolj z redarji, s policisti mnogo manj, oziroma smo se dogovorili. 

Pri dostavah, ni prostora za dostavit blago. Vedno moraš storiti prekršek, ali ustaviš na cesti in nosiš blago v picerijo, ali ustaviš na pločniku. Večinoma so tudi mesta, ki so označena z znakom "samo za dostavo" zasedena s parkiranimi avtomobili.

Potem je pa seveda prepuščeno vse redarju. Tam kjer so fantje vajeni gneče in kjer je želja po efektivi, ni kompliciranj, tam kjer jim je vseeno pa pišejo kazni.

Le te sem 2x zavrnil in nikoli plačal. Poslal kopijo dobavnice in obrazložil, da nimajo prostega mesta za dostavo. Simpl.

V Izoli ni šanse dostaviti obalo po pravilih. Vozilo se pušča običajno na cesti. 

Ne kompliciramo je povedal redar, ne pa parkirat na prehodu za pešce. Evo, simpl. 

 

 

sej se ni zacel postopek zaradi parkiranja ampak zaradi telefona.

nadaljeval se je pa ker je ta kurir totaln debil, da sem js na mestu teh policajev mu poleg vsega kar je dobil napišem še pas (če mu ga nista), ker se vidi lepo kako je priklenjen za hrbtu da mu ne piska ko se vozi okrog.

Popravljeno . Popravil Shillien
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, thumper pravi:

policajko moraš zmeraj nasloviti z "gospodična policistka" .. de jim tolk fino dopade..

ne pali :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14 hours ago, DAMI34 said:

in nadaljevati:

tako lep policist me pa še ni ustavil. Ter pokloniti en smajli.

Običajno se v tem primeru omehčajo in začnejo postopati vsaj nekoliko bolj "policijsko". 

Ker dečve se morajo pri policiji boriti za pozicijo, zato so vsaj še 1x bolj zatežene od normalnega policaja.

 

Ma policajki lahko leporečiš do jutr zjutraj pa nebo pomagalo.

Kadar sem za***l sem od policaja velikokrat dobil samo opozorilo in pa srečno vožnjo, od policajke pa vedno kazen pa srečno vožnjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Shillien pravi:

sej se ni zacel postopek zaradi parkiranja ampak zaradi telefona.

nadaljeval se je pa ker je ta kurir totaln debil, da sem js na mestu teh policajev mu poleg vsega kar je dobil napišem še pas (če mu ga nista), ker se vidi lepo kako je priklenjen za hrbtu da mu ne piska ko se vozi okrog.

Sej ga nisem branil

pred eno uro, ChuckNorris pravi:

Ma policajki lahko leporečiš do jutr zjutraj pa nebo pomagalo.

Kadar sem za***l sem od policaja velikokrat dobil samo opozorilo in pa srečno vožnjo, od policajke pa vedno kazen pa srečno vožnjo.

Babe so žleht :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blonda je nacitana postopek, kot vsi pulcaji, naprej pa tema. Pol ure ga ma v postopku, pol ga pa uprasa, ce je v zadnjih 15minutah kaj pil... ? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, DinDiin pravi:

Blonda je nacitana postopek, kot vsi pulcaji, naprej pa tema. Pol ure ga ma v postopku, pol ga pa uprasa, ce je v zadnjih 15minutah kaj pil... ? 

Itak,. saj vadijo doma pred špeglom :P 

drugi stavek je pa res zadel bistvo  :P

tako kot sem jaz zgubil ključ od avta pred leti in sem šel na PP prijavit in me policistka vpraša : Kje ste pa zgubili ključ? .... pogledal sem jo začudeno, je prebledela, zardela in mi rekla: A je butasto vprašanje? ... in jaz sem odgovoril : Ja ...

pa sva se malo nasmejala :P 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobra sta policista. Če bi bil jaz na njunem mestu, bi ga že v prvi polovici prvega posnetka zlomil kot gajbo.

 

Lp Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 37 minutami, DinDiin pravi:

Blonda je nacitana postopek, kot vsi pulcaji, naprej pa tema. Pol ure ga ma v postopku, pol ga pa uprasa, ce je v zadnjih 15minutah kaj pil... ? 

Sej zakaj bi pa mogla člene znat vse na pamet?... verjetno jih ne zna noben

Za alkohol in cigaret pač mora vprašat, na posnetku tud sama reče verjetno ne ker se že tako dolgo zabavajo tam ampak vprašat pa mora.

Pol ure ga ma v postopku ker je debil in se neda z njim prit do konca. 

Svaka čast tema dvema policajema za potržljivost. Pri meni je nebi dočakal. Mogoče pa zato nisem policaj ?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tip ma 2 telefona, pa jo je zmedu :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, DAMI34 pravi:

tip ma 2 telefona, pa jo je zmedu :P

 

bedak jo snema z telefonom istočasno posname drugi telefon na stojalu in se dela kod da telefon s katerim snema ne obstaja ter zgroženo snema to "korupcijo" in "nadlegovanje" s strani policije kao zaradi telefona ki je v stojalu... mislim svašta.

policija ima res premalo pooblastil za takšne debile...

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!