Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

pred 25 minutami, schwantz pravi:

Pred kratkim sem imel enak problem. Javil na PP (po telefonu, pač nedelja), naročil novo tablico (dobil potrdilo), vseeno šel še na PP, kjer sem tudi dobil nekakšno potrdilo in počakal na tablico. V petih delovnih dneh sem imel novo tablico, enako kot prej...

sem naredil enako, s tem, da so na UE povedali, da je mogoče za počakat do cca. 10 del. dni da dobim novo. Do takrat pa upam, da brez problemov :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

spet eno zanimivo vprašanje na FB, pa baje da majo naši tut to...

Ali imajo policaji na črnem kalu ročni laserski merilnik s katerim pošljejo sliko s položnico po pošti??

kdo ve kaj več?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

spet eno zanimivo vprašanje na FB, pa baje da majo naši tut to...

Ali imajo policaji na črnem kalu ročni laserski merilnik s katerim pošljejo sliko s položnico po pošti??

kdo ve kaj več?

 

Policaji na Črnem kalu ? Je to neka nova enota? 

Merilnik hitrosti, kateri ima tudi funkcijo meritve varnostne razdalje. Naredi posnetek ali pa samo sliko. Tako, da se ob oddaljevanju od policista, potrudi in čim bolj obrni ročico za plin. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, Borutt pravi:

Policaji na Črnem kalu ? Je to neka nova enota? 

Merilnik hitrosti, kateri ima tudi funkcijo meritve varnostne razdalje. Naredi posnetek ali pa samo sliko. Tako, da se ob oddaljevanju od policista, potrudi in čim bolj obrni ročico za plin. 

Črnokalski specialni lovilci prehitrih in objestnih motoristov :P

glanz nova enota. :D

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, DAMI34 pravi:

Črnokalski specialni lovilci prehitrih in objestnih motoristov :P

glanz nova enota. :D

 

js jih zmeri zajebem, ker vozim po omejitvah :jezik: 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, maus pravi:

js jih zmeri zajebem, ker vozim po omejitvah :jezik: 

 

js pa u rikverc in pol mi piše -180km/h :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

js pa u rikverc in pol mi piše -180km/h :P

 

to pa ne verjamem :lol1: 

u soboto je kr blo merilnih meriucov po cesti ... čeprav ornk pazm, še vedno upam, da naum selfija dubu :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, maus pravi:

to pa ne verjamem :lol1: 

u soboto je kr blo merilnih meriucov po cesti ... čeprav ornk pazm, še vedno upam, da naum selfija dubu :P 

selfiji niso problem, ker ni izpolnjen bistven podatek za pošiljanje selfija po pošti :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, maus pravi:

to pa ne verjamem :lol1: 

u soboto je kr blo merilnih meriucov po cesti ... čeprav ornk pazm, še vedno upam, da naum selfija dubu :P 

če dobiš buttyja si pa u rit ane..

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
pred 21 urami, Janezs pravi:

Vtisi z dnevnih voženj:

Slikca po pošti. 1000€, polovička 500€, 9 kazenskih. Dobil so me pa na koncu naselja, ko sem že malo pospešil pred tablo. Res da je tam prehod za pešce, samo nebi pospešil, če bi kdo čakal za prečkanje, ali pa da bi opazil, kakršnokoli aktivnost človeškega izvora ob cesti.

Zdej se furam kot po jajcih. Tako da če vidite koga, ki fura točno od table do table 50, in dosledno upošteva vse omejitve, ne bit jezni. ....Morda je bil včasih kot vi, dokler ni orng narajmou na radar.

Mestni redarji legende!

Napiši točno lokacijo radarja. Je napisana na obvestilu. Me zanima njihovo mesto meritve.

Omenjeno napiši v temo Stop ... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Borutt pravi:

Napiši točno lokacijo radarja. Je napisana na obvestilu. Me zanima njihovo mesto meritve.

Omenjeno napiši v temo Stop ... 

al pa tule, če se bo slučajno debata podaljšala...za kakih 10 strani :P

http://motosvet.com/tabla/topic/25818-radar-zasede-po-slovenskih-krajih/?tab=comments#comment-1341200

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Borutt pravi:

Napiši točno lokacijo radarja. Je napisana na obvestilu. Me zanima njihovo mesto meritve.

Omenjeno napiši v temo Stop ... 

tukaj

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 50 minutami, Janezs pravi:

tukaj

lp

1000€ je za prekoračitev od 31 do 50 km/h. Torej si peljal najmanj 86 km/h (5 km/h je toleranca) na delu ceste, kjer so na obeh straneh hiše. Torej v naselju. In naj bi malo pospešil ? Kaj imaš za eno raketo ? 

Vsaka šola nekaj stane. Še posebej tista, ki je označena s tablami. Si pa sedaj pravilno ugotovil, da je najboljše voziti od table do table 50 km/h. Tudi jaz sem v naselju "ovira".

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, Borutt pravi:

1000€ je za prekoračitev od 31 do 50 km/h. Torej si peljal najmanj 86 km/h (5 km/h je toleranca) na delu ceste, kjer so na obeh straneh hiše. Torej v naselju. In naj bi malo pospešil ? Kaj imaš za eno raketo ? 

Vsaka šola nekaj stane. Še posebej tista, ki je označena s tablami. Si pa sedaj pravilno ugotovil, da je najboljše voziti od table do table 50 km/h. Tudi jaz sem v naselju "ovira".

 

 

pred 4 urami, SMX17 pravi:
pa tko realno gledano na 86kmh prideš samo da mal grše pogledaš ročico za gas

Nimam rakete, samo 75 konjev je zadosti da zelo hitro prideš na 86, sploh če prej nisem vozil natančno 50 ampak racimo 60. Itak med SS raketo z 200 konji in 75 konjsko mašinco do 100 km/h v pospeševanju ni dosti razlike, recimo pol sekunde. 200 konjev itak ne spraviš na podlago, in mora zavrtet v prazno, ti dvigne prvo kolo, posreduje elektronika. Pri 75 konjih pa je konjev ravno toliko, da lahko gas obrneš na polno, pa te pri tem ne dvigne in ne spodkopava. Traction controla pa nimam. 

Ja sedaj vozim od table do table 50. Včasih je že malo nevarno, ker gledam na števec namesto na cesto. Se pa privajam na ton mašine v 3 prestavi pri 50 Km/h. So mi pa vedno pravili, da nimam glih posluha. :music2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno jih je ze   nekaj umrlo na  tem mestu, pa  majo pol radar, se  dobr,  da si  ziv!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 24. 7. 2017 ob 10:21, Borutt pravi:

 

Merilnik hitrosti, kateri ima tudi funkcijo meritve varnostne razdalje. Naredi posnetek ali pa samo sliko. Tako, da se ob oddaljevanju od policista, potrudi in čim bolj obrni ročico za plin. 

Podobno je z lasersko pištolo...če ti mopi "sune" ali na polno,polno zabremzaš te ne dobijo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kazni morajo biti ...vprašanje je če so logične. Vsaj za moje pojme so absurdno previsoke.

Prav tako morajo biti omejitve hitrosti, natančno določene od točke do točke in spet je vprašanje ali so povsod logične, ali ne bi nekje lahko bilo 70 ali ne.

Potem se pa najdejo inkasanti, ki te skrajne točke izkoriščajo. :(

Z ozirom, da v tej zgodbi ne morem nič spremenit, se trudim vsaj od točke do točke čim bolj točno voziti.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob ‎5‎.‎8‎.‎2017 ob 16:59, Janezs pravi:

tukaj

lp

To je priljubljena točka redarstva v vasi Grahovo, radar postavijo v grmovje, okrasno rastlinje na levi strani če pogledaš sliko #tukaj#.

Točka je zelo donosna, ker se nahaja caa, 50-60mm od table za začetek vasi. (Na sliki za Kamionom)

Če voziš iz smeri Cerknica čez Grahovo v smeri Bločice, Nova vas, ali Lož, na tej točki že vidiš ravnino izven vasi in hkrati tablo za konec naselja. In hudičevo se moraš zadrževati da obdržiš 50 km/h mimo merilne točke.

Če pa voziš kontra in imaš pri tabli za začetek naselja 60km/h se že v škatlici.

Motoriste reši samo kako ga obrnejo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 6. 8. 2017 ob 8:04, Janezs pravi:

 

Nimam rakete, samo 75 konjev je zadosti da zelo hitro prideš na 86, sploh če prej nisem vozil natančno 50 ampak racimo 60. Itak med SS raketo z 200 konji in 75 konjsko mašinco do 100 km/h v pospeševanju ni dosti razlike, recimo pol sekunde. 200 konjev itak ne spraviš na podlago, in mora zavrtet v prazno, ti dvigne prvo kolo, posreduje elektronika. Pri 75 konjih pa je konjev ravno toliko, da lahko gas obrneš na polno, pa te pri tem ne dvigne in ne spodkopava. Traction controla pa nimam. 

Ja sedaj vozim od table do table 50. Včasih je že malo nevarno, ker gledam na števec namesto na cesto. Se pa privajam na ton mašine v 3 prestavi pri 50 Km/h. So mi pa vedno pravili, da nimam glih posluha. :music2:

Poskusi števec samo pogledati in ne gledati. Boš bolj varen. In ostali tudi. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Borutt pravi:

Poskusi števec samo pogledati in ne gledati. Boš bolj varen. In ostali tudi. 

ja valda .. pa ti pr 300 šteuc poglej :eek:

 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Borutt pravi:

Poskusi števec samo pogledati in ne gledati. Boš bolj varen. In ostali tudi. 

če ga samo občasno pogledaš, si bolj malo varen....pred radarji :ras:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 40 minutami, DAMI34 pravi:

če ga samo občasno pogledaš, si bolj malo varen....pred radarji :ras:

pritrjujem zgornji tezi in hipotezi hkrati ... potrjeno potrjujem, da pogledam šteuc, ker se z nekaterimi motorji tako lahkotno pelješ, da nimaš občutka hitrosti ... ampak res :huh: 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!