Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

Pooblastila naših vrlih policajev..... :doze:

Nek se vidi razkoš, pa magari med službenim časom :slap:

**********

Slika je odstranjena na željo slikanih.

Popravljeno . Popravil Perla
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ma ni panike...saj pijejo malo..pivo  :slap:

Že res, sam bi vseeno lepše zgledalo, če bi pili tavilke, bi blo vsaj manj flaš na mizi :grim

Aja, policajem ni potrebno skrbeti za ugled, ga tako nimajo.... :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no mene so danes zjutraj ustavili s skuterjem. s kolegom se peljema v šolo vsak z svojim skuterjem njemu so namerli 77 kjer je omejitev 50, meni pa sploh niso merli in so me ustavili in mi je policaj kar vzel tablco nalepko mi je hotel in sem mu reko da je nimam(sem se malo norega naredo) in zaj zahteva da mu prinesem račune in homologacijo od izpuha in račune od odvzema blokad. kolko jaz vem policaj meni nebi smel nič ker ni meni meril. no zaj pa peljem vse stvari na policjo in bom vido kak bo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na podlagi česa so ti odvzeli tablico? Če nimajo dokazov koliko si se pelal :? :hmm: Poročaj kak boš uredil, veliko sreče.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je hotel homologacijo od izpuha, ga je mogoče motil kakšen uho parajoč zvok :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pooblastila naših vrlih policajev.....  :doze:

Nek se vidi razkoš, pa magari med službenim časom  :slap:

fotomontaža...se mi zdi...čeprou v resnic ni kej dost drgač :ninja: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fotomontaža...se mi zdi...čeprou v resnic ni kej dost drgač :ninja:  :whistle:

kar orng poglej, kako suče oči levi policaj :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pooblastila naših vrlih policajev.....  :doze:

Nek se vidi razkoš, pa magari med službenim časom  :slap:

**********

Slika je odstranjena na željo slikanih.

SEM VEDEL, DA NAS BEREJO, MALI MODRI P..

prisrčno Vaš,

ParanojaŠpil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

**********

Slika je odstranjena na željo slikanih.

Upam, da nism katerga od slikanih užalil (BTW slikal nism jaz ampak je slika na netu),

sicer pa zakon je za vse isti, tud jaz med delovnim časom ne smem pira pit, zakaj ga pa policaji lahk :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No nekateri polcaji so kar fejst, še posebej tisti na motorjih. Jih ne zanima tvoja prehitra vožnja, saj že sami "padejo" mimo tebe s tistimi tanovimi BMW-ji. Ostali pa kakor se vzame in kakršen dan imajo. Včasih zateženi, včasih prijazni,.... Mogoče imajo nekateri menstruacijo in so bolj tečni... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem....mene je leteča ustavla že en cajt nazaj in sem plačal...pa nisem prehitaval kolone avtov, ki je bila pred mano,smo vsi vozili ene 75 km/h tabla je bla za 60 km/h skoz manjši kraj.... <_< ustavli so le mene...kdo ve zakaj... :angry2: včasih se mi zagnusijo <_< , še posebej, ker ne bom nikoli pozabil tistih 120 km/h skozi Frankolovo (CE) za patruljo leteče... :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da nism katerga od slikanih užalil (BTW slikal nism jaz ampak je slika na netu),

sicer pa zakon je za vse isti, tud jaz med delovnim časom ne smem pira pit, zakaj ga pa policaji lahk  :?

in kako veš, da so tam bli službeno, ne pa nekako protokolarno? Pa da so tisto vse oni spil, al je pa samo nekdo izkoristu priliko, ko so sedeli za tako obloženo mizo in čakali, da se spuca?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No zdej sm prispel v DDTabor, in me je ustavla policajka-ubistvu sm se sam ustavu, ona je sam pristopila in začela neki nergat, prvo da hoče dokumente, pol da je okoli šole cona 30km/h(več nism šu, ker ni blo placa niti), in da nevem kaj...Pol ji ni blo jasno da nimam nalepke na motorju, pa da nevem kaj z registracijo...

Pol pa ženska prbije da če bom nadaljeval s kakim izgredi in nevem kaj, in glasno vožnjo da bodo ukrepi drugačni :lol1:

Nism vedu kaj rečt, sam debelo sm gledu, povedu sm ji, da nisem šel niti 30km/h, je bla tiho, zmert me ni mogla, je pa res da sm prej frendu potrobu na pločniku, ampak ni nč konkretno rekla za trobljenje, WTF?

A mi lohk napiše kazen da sm šu prehitro, recimo enkrat drugič, na podlagi njenega videnja in sklepanja? A mi lohk napiše kazen da je motor preglasen, čeprav je NSRka še zablokirana?!? krneki ej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No zdej sm prispel v DDTabor, in me je ustavla policajka-ubistvu sm se sam ustavu, ona je sam pristopila in začela neki nergat, prvo da hoče dokumente, pol da je okoli šole cona 30km/h(več nism šu, ker ni blo placa niti), in da nevem kaj...Pol ji ni blo jasno da nimam nalepke na motorju, pa da nevem kaj z registracijo...

Pol pa ženska prbije da če bom nadaljeval s kakim izgredi in nevem kaj, in glasno vožnjo da bodo ukrepi drugačni :lol1:

Nism vedu kaj rečt, sam debelo sm gledu, povedu sm ji, da nisem šel niti 30km/h, je bla tiho, zmert me ni mogla, je pa res da sm prej frendu potrobu na pločniku, ampak ni nč konkretno rekla za trobljenje, WTF?

A mi lohk napiše kazen da sm šu prehitro, recimo enkrat drugič, na podlagi njenega videnja in sklepanja? A mi lohk napiše kazen da je motor preglasen,  čeprav je NSRka še zablokirana?!? krneki ej

A ti si bil?

Sem šel ravno mimo in mal pogledal kaj mate, pa sem mal poslušal njeno "predavanje"

Omenjena policajka je vodja policijskega okoliša in te dni nadzoruje okolico osnovne šole Ledina in pazi na naše prvošolčke.

Tadej

Popravljeno . Popravil Tadej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No zdej sm prispel v DDTabor, in me je ustavla policajka-ubistvu sm se sam ustavu, ona je sam pristopila in začela neki nergat, prvo da hoče dokumente, pol da je okoli šole cona 30km/h(več nism šu, ker ni blo placa niti), in da nevem kaj...Pol ji ni blo jasno da nimam nalepke na motorju, pa da nevem kaj z registracijo...

Pol pa ženska prbije da če bom nadaljeval s kakim izgredi in nevem kaj, in glasno vožnjo da bodo ukrepi drugačni :lol1:

Nism vedu kaj rečt, sam debelo sm gledu, povedu sm ji, da nisem šel niti 30km/h, je bla tiho, zmert me ni mogla, je pa res da sm prej frendu potrobu na pločniku, ampak ni nč konkretno rekla za trobljenje, WTF?

A mi lohk napiše kazen da sm šu prehitro, recimo enkrat drugič, na podlagi njenega videnja in sklepanja? A mi lohk napiše kazen da je motor preglasen,  čeprav je NSRka še zablokirana?!? krneki ej

Ponoči bo pršla k tebi in ko se boš zbudil, boš imel na čelo zalimanih 12 listkov s kaznimi ... pa mama ti bo motor prodala, da se nauš več mogu vozit.

Resnično - imel si srečo, da je bla prijazna in te je "spustila"... bodi ji hvaležen in naslednji, ko boš hotel pluvat čez policaje ,se spomni tega dogodka in bodi malce bolj prijazen do njih ...

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kako veš, da so tam bli službeno, ne pa nekako protokolarno?

Na protokolih se nalivajo z penino :devil:

Pa da so tisto vse oni spil, al je pa samo nekdo izkoristu priliko, ko so sedeli za tako obloženo mizo in čakali, da se spuca?

Ja, najbrž... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Resnično - imel si srečo, da je bla prijazna in te je "spustila"... bodi ji hvaležen in naslednji, ko boš hotel pluvat čez policaje ,se spomni tega dogodka in bodi malce bolj prijazen do njih ...

Spustila česa? Sej nč nism naredu narobe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trobil si v območju šole :angry2: kar je najstrožje prepovedano (vsaj moralno)!!!

Bodi ji hvaležen, da nisi dobil listka za kaljenje javnega reda in miru! Pa še vsi v šoli si bojo zaradi tebe msilili, da so motoristi noraki!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!